Ona i on na veceri

Zasto uvek kad odvedete curu na morske plodove, njoj se uvek zestoko torba uz ogradu setalista di je malo mracno?

Zene da li nosite samo tangice ili nista ispod lako digljivej haljinice da bi se mogle istorbati uz drvo kad idete sa deckom na veceru?

a jel to kad jede samo skoljke ili moraju biti i lignje? i da li joj se od skampa torba u zbunju?
 
izvedem ja jednom mog druga "sremca" iz okoline bgd na picu.

i on ne zna koju bi da naruci,ja uzmem sa plodovima mora i on kaze--ajd i ja cu...

medjutim oni stavili cele skampe ,nisu ocistili..(crnogorci,ah...) i on pocne da jede sve skupa sa ljuskom....joj...:zcepanje:
 
sta mislite o pojavi da se na temi "ljubav i sex" nalaze sve same ovakve teme - ajde da kazemo da promakne po koja malo drugog tipa..
mislim - ljubav i sex. to je po meni kao kad razmisljate o nekoj osobi, i pomislite da ima upadljivo perverzne misli u odnosu na druge ljude koje znate..u cemu je tu problem?

postoje nijanse,a postoje i krajnjosti.
postoje ljudi koji prihvataju sebe,a postoje ljudi kod kojih nesto nije kako treba-i to se primeti,jer je vrlo upadljivo.
teze je shvatiti da je to tako-i koliko je ozbiljna stvar to.

sa ovakvim sastavom i stoduplim profilima-i da.
ali ljubav i sex idu zajedno..
drugo,ne treba ti "ozbiljno" ili "neozbiljno"...prica se na neku temu slobodno,ali nekima je glava svakodnevno puna malo,ipak izopacenih predstava.

sta tebi smeta, sta t je?
jel ti perverzno da ides bez gacai da je kreses uz drvo? pa nemoj, ko te tera...
a drugo...
sto ne otvoris neku temu pa da caskamo?
i trece, sta je izpocano u ovoj temi? :dontunderstand:
 
Zasto uvek kad odvedete curu na morske plodove, njoj se uvek zestoko torba uz ogradu setalista di je malo mracno?

Zene da li nosite samo tangice ili nista ispod lako digljivej haljinice da bi se mogle istorbati uz drvo kad idete sa deckom na veceru?
pa, zato sto su morski plodovi u vecini malih zenskih glava sinonim za neku, kao fensi veceru, a ako je vec na takvu odvedes, macili, ona misli da si zasluzio i da ti se zahvali
uz drvo, ili uz ogradu setalista
sto se drugog pitanja tice, ja licno ne nosim gacice uopste, ni ispod haljine, ni ispod pantalona, ni leti, ni zimi
prosto volim da izazivam sudbinu
upalom jajnika
 
sta tebi smeta, sta t je?
jel ti perverzno da ides bez gacai da je kreses uz drvo? pa nemoj, ko te tera...
a drugo...
sto ne otvoris neku temu pa da caskamo?
i trece, sta je izpocano u ovoj temi? :dontunderstand:

meni je...nesto moje bilo..
ne tera me niko ni na sta - zensko sam btw..
ali jeste cinjenica da ima malo tema sa vise price o ljubavi,a manje o sirovom seksu:)
ali dobro..ne tere me niko ni da citam ono sto mi se ne cita - i kad mi se ne cita..nemam ja problem s tim - iako tako izgleda..
a ne otvaram teme, jer nadjem, po citavom forumu, puno toga sto me zanima:)
 

Back
Top