On vidi picku ona vidi *****

chika_doktor:
xexe drugarice posadimo cvijetje:)))))))))))))))

Nije ona meni ni bila drugarica, mozda cete misliti da preterujem ali devojka je provodila mnogo vremena sa mnom, a ispostavilo se da je pricala svasta o meni, i da je cak i u mom prisustvu pricala svasta o meni, u prvom licu, a takve lazi, jos ranije sam objasnila, meni zaista nisu jasne, to je kao neka ljubomora i mrznja u maksimalnim kolicinama koja ne moze drugacije da se ispolji nego i direktno ali mora i indirektno i na 1001 nacin.
 
topmodelsica:
Nije ona meni ni bila drugarica, mozda cete misliti da preterujem ali devojka je provodila mnogo vremena sa mnom, a ispostavilo se da je pricala svasta o meni, i da je cak i u mom prisustvu pricala svasta o meni, u prvom licu, a takve lazi, jos ranije sam objasnila, meni zaista nisu jasne, to je kao neka ljubomora i mrznja u maksimalnim kolicinama koja ne moze drugacije da se ispolji nego i direktno ali mora i indirektno i na 1001 nacin.

Ti i ona luckasta mnogo nesto licite.
 
pa osecaju da se vrhunac ljubavi svodi na sex i zato svi kad vide dobru ribu uglavnom komentarisu ... uuuu ala bih se ***** sa malom ... i tako tome slicno ...

a sta ti osecas kad vidis Ku**** jel te obuzme neki hladan talas, ili ti se pali cigareta ??? a mozda ti se upali i nesto drugo ???

Pozzz ...
 

Back
Top