Omiljeno....

IMG_20111225_213437.jpg


uf, šolje
imam fetiš na šolje, na desetine ih imam
i gde god da odem, kupim šolju
ova iz koje sad pijem kafu je iz brčkog

omiljena stvar koju imam je gramofon
i The Smitfsonian Collection Of Classic Jazz ploče kupljene na buvljaku za 500 kinti, znači ljudi ne znaju šta prodaju
 
hah, ja imam "i dont have any girlfriends all i have is a dog" šolju i iz nje sve pijem, od kafe do čaja :mrgreen:

obožavam moju plavo-žutu majicu "NY State od Mind", ovog leta sam je šetao samo tako..
pored toga imam oko sebe 4-5 jastuka koji me okružuju tokom spavanja, a i kada čitam, nema udobnosti bez njih..

Jedna čutura(koju sam nosio oko struka kada sam išao u šumu) mi je prirasla za srce pa je od sada stalno nosim kada krenem na neki put.. čak i ako je to odlazak na pecanje :mrgreen:

moja nokia 6230i je sada već prešla svoj radni vek ali i dalje funkcioniše.. nisam hteo da ga menjam za "bolje" ,tj novije modele.. nou fakin vej.

obožavam vops, jelen stalno.. počeo sam da skupljam čepove od piva, i od septembra do sada sam skupio 80.. svi su samo moji.. i samo jelen.. dvolitre nisu uključene, plastično njesra je.. njesra :mrgreen:
 
...Ja i dalje pijem sve iz šolje na Vini Pua. :lol:
Al ja sam malo čudna što se tiče tako tih stvari, imam svoju šolju, svoju čašu (znate one što su se pre dobijale sa jogurtom, na kravicu onu, onako levkastog oblika), hemijsku, ranac, baštenskog patuljka (koji ne stoji u bašti, već u mojoj sobi. Zapravo, odnela sam ga u NS sa sobom, eno ga pored televizora. Inače, Ljutko iz Snežane je u pitanju), i gomilu sitnica kojekakvih, totalno nebitnih, tipa privezak za ključ i tako te stvari, u vezi kojih sam neverovatno posesivna. Imam dve mlađe sestre, i bez problema ću im dati sve, od para, preko salveta (koje sam skupljala GODINAMA), do slatkiša, ali šolju na Vini Pua ni za živu glavu. NE DAM.

...I imala sam jednu lutku, od porcelana, sa smeđom kosom, divna jedna lutka. Nisam se ni igrala sa njom, samo sam je gledala. I nisam htela da je dam sestri, i ona je razbila dok sam ja bila u školi. :(
Odrala sam je od batina, a posle je mama mene ubila u pojam, ko da sam ja bila išta kriva. :/
 
Рећи ћу само да је био пун, али пуууун пик-ап мојих ствари када сам се селила овамо. Скроз до врха натрпан. (:
Нигде без мојих ствари.
 
haha, ma pivo pijem direktno iz flajke :lol:

Čaj cugam redovno jer je ebeno hladno u mojoj sobi, pa mi on malo digne..temperaturu :D
ne mož' da se ugreje lepo.. verovatno bi bilo komotno polarnim medvedima.. al meni nije xD
 
Ja imam jednu solju, sa ovakvom slikom

Xl_Vini_01-074747-1.gif


Dobio sam je u sestom razredu od tadasnje devojke z:mrgreen: Sve sto se pije, pijem iz nje.........

Jedino vodu ne, vodu pijem iz plasticne soljice koja je bila ambalaza krema pre toga (one ljubicaste, verujem da ih ima bar jos neko)

Jos cuvam neku lutku dalmatinca koju imam od svoje druge godine, iskidao sam joj jedno uvo....
 
Bio sam pasionirani kolekcionar stripova Dylana Doga dok sam imao vremena *khm* para *khm*, ali i dalje ostaje apsolutni pobednik kao nešto što najviše volim da radim, sem igranja igara.
 

Back
Top