omiljeni film

Ghost

51P9VCNK1XL._SS500_.jpg


http://www.imdb.com/title/tt0099653/

Dirty Dancing

dirty-dancing.jpg


http://www.imdb.com/title/tt0092890/
 

ja gledam svaki film za koji čujem da u njemu glumi demi moore, zato što mi je lepa
a rekla bih da su generalno filmovi s njom onako, prosek, komercijalistički, sem tog ghost
tu mi se svidja kako je odigrala, a i sam film je za neku laganu preporuku

postoji još jedan o duhu s njom, half light, mnogo bolja priča od prethodnog filma

 
ajd mi sada objasni sta je tu omg?

1. necu komentarisati koliko glup covek treba da bude da bi mu ovo bili omiljeni filmovi
2. a,necu ni komentarisati koliko glup covek treba da bude da bi mu pola recenice bilo u jednini ,a pola u mnozini :I love this movies ,msm reci nisu dovoljne
3. Omg inace znaci Oh my god ,sto je u direktnom prevodu na srpski O,moj boze
Ako ti jos nesto treba objasniti slobodno mi se obrati
 
ja gledam svaki film za koji čujem da u njemu glumi demi moore, zato što mi je lepa
a rekla bih da su generalno filmovi s njom onako, prosek, komercijalistički, sem tog ghost
tu mi se svidja kako je odigrala, a i sam film je za neku laganu preporuku

postoji još jedan o duhu s njom, half light, mnogo bolja priča od prethodnog filma


Samo Ghost se racuna.:cool: :lol:
 
Jedino je dobra ona komedija sto u prvom delu igra De Niro ,a u drugom i Dastin Hofman ,nesto familija , zetovi ,taste , snaje i surnjaje , a glavnu ulogu igra jedan od pomenute trojice daveza... al su gorepomenuti kraljevi ipak izvukli oba filma .
 
Vin Dizel se krpi u paksu . :hahaha: Dobro na takvo planinarenje da gledam to cudo se ne bi usudjivao , kontam da je to mentalni genocid na nivou serija Zdravka Sotre . :sad2:

pa ozb. ima neka komedija njegova koju sam gledao pre par god...kao on je bejbi siter i dok cuva bebu dogadjaju mu se razne pizdarije.Samo sam 15 min uspeo da odgledam :(

inace on je meni sto se tice tih napucanih bildera-glumaca jedini koji ima nekog talenta za glumu za razliku od recimo Zan Klod Van Dama koji mi je toliko iritantan da ni jedan film gde glumi ne mogu da odgledam...gluma mu je sva vestacka
 

Back
Top