Okrivljen sam zbog svega

NatasaNatasa:
Pa naravno da si kriv ..... niko te ne tera da sve to trpiš i izigravaš budalu. Otkači je i više nećeš biti kriv. Ti baš voliš da budeš žrtva u vezi i da joj praštaš druge frajere, 5oro tudje dece i povremeni sex sa kolegama samo da bi bili zajedno :shock: Onda nemaš ni malo samopoštovanja - E ZATO SI KRIV.
Mislim da ti imaš veliki problem, a ne ona.
Sve sam joj oduvek prastao,ali ona nije.Dugo njoj treba da oprosti,a onda se stalno vraca u proslost sta sam joj ucinio,i zasto misli da sam to uradio.Voli trajan inat,osvetu,i da me kaznjava hladnim ponasanjem,pretnjama raskidom,da cu se kajati ako je izgubim,cak i raskidom -u tome je najbolja.Ona je vracala bivseg muza,zbog novca i straha kako ce sama.Kolegu takodje zbog novca,nije raskinula samnom zbog njega,nego sam je ja ostavio,zbog tajnog vidjanja sanjim,koje sam uvek otkrivao,lazi koje je koristila da bi se videla sa njim,zbog cevapa i Milka cokolade (odnosno nadala se da ce dobiti kucu,i otici u Inostranstvo da zivi i radi).A tu su SMS poruke ljubavnog porekla,cesta cimanja,njenog okrutnog ponasanja prema meni.Sto sam joj vise kupovao,pomagao,cvece davao,i bio sa njom sto raspolozeniji,ona je postajala sve gora,a onda ''sta ti je?,pita ona mene."Sta sam ti ucinila?Stalno pravis skandale?''
 
extrance:
Sve sam joj oduvek prastao,ali ona nije.Dugo njoj treba da oprosti,a onda se stalno vraca u proslost sta sam joj ucinio,i zasto misli da sam to uradio.Voli trajan inat,osvetu,i da me kaznjava hladnim ponasanjem,pretnjama raskidom,da cu se kajati ako je izgubim,cak i raskidom -u tome je najbolja.Ona je vracala bivseg muza,zbog novca i straha kako ce sama.Kolegu takodje zbog novca,nije raskinula samnom zbog njega,nego sam je ja ostavio,zbog tajnog vidjanja sanjim,koje sam uvek otkrivao,lazi koje je koristila da bi se videla sa njim,zbog cevapa i Milka cokolade (odnosno nadala se da ce dobiti kucu,i otici u Inostranstvo da zivi i radi).A tu su SMS poruke ljubavnog porekla,cesta cimanja,njenog okrutnog ponasanja prema meni.Sto sam joj vise kupovao,pomagao,cvece davao,i bio sa njom sto raspolozeniji,ona je postajala sve gora,a onda ''sta ti je?,pita ona mene."Sta sam ti ucinila?Stalno pravis skandale?''
Dobro sve to, ali pričaj el se bar dobro kara, kada sve to trpiš ?!? :shock:
Izvini ako sam bio direktan, ali bolje da te ja to ovako diskretno pitam, nego neki Alexej Baso, koji se mota ovim prostorima, on bi te terao da, do detalja, izlažeš svu tu intimnu materiju !!!
 
zelenooka:
Pa zašto pristaješ na sve to? :-?


Zato sto ja nisam detaljista,Zelenookice (i ja imam zelene oci).Ne napadam bez razloga.Prelazim preko mnogih stvari.Ne volim zbog sitnica da raskidam,niti zbog 5 svadja.A ja uopste i ne volim svadju.Treba mi sto mirniji i skladniji i lepsi i topliji odnos koji ispunjava.Zelim porodicu i zivot.
 
krvolok:
Dobro sve to, ali pričaj el se bar dobro kara, kada sve to trpiš ?!? :shock:
Izvini ako sam bio direktan, ali bolje da te ja to ovako diskretno pitam, nego neki Alexej Baso, koji se mota ovim prostorima, on bi te terao da, do detalja, izlažeš svu tu intimnu materiju !!!
U redu ,to je tvoj pristup i nacin komunikacije.U krevetu smo oboje bili vrlo,vrlo zadovoljni.To je tako,ali smatram da je to samo deo jedne veze i/ili braka,a da nije sve utome.
Koje taj cuveni Alexej Baso?Mozda je to njegova profesija :)))
 
Jaooo, evo ga neki ko ja...E i ja sam stalno kriva...Sto ne radi pumpa? Kriva sam...STo ne zna da treba da plati parking u krugu dvojke? Kriva sam...Sto mu ispadne nesto iz ruke? Jbg, imam urokljive oci...(mada, znam jos nekoga sa opasnijim ocima... :lol: )...Mislim, mogu ja tu da nabrajam do sutra...Ae, sad mi to jos i simpaticno...Pa se cesto zezam na tu temu...Dragi, mislim da ti je rezrvoar prazan...Majku mu, bas sam glupa, nisam ti rekla na vreme...itd itd...Aman...ne patetisi tu, negro glavu gore i, ili nauci da budes kriv sa osmehom, ili bezi kuda te noge nose...
 
septembar:
Jaooo, evo ga neki ko ja...E i ja sam stalno kriva...Sto ne radi pumpa? Kriva sam...STo ne zna da treba da plati parking u krugu dvojke? Kriva sam...Sto mu ispadne nesto iz ruke? Jbg, imam urokljive oci...(mada, znam jos nekoga sa opasnijim ocima... :lol: )...Mislim, mogu ja tu da nabrajam do sutra...Ae, sad mi to jos i simpaticno...Pa se cesto zezam na tu temu...Dragi, mislim da ti je rezrvoar prazan...Majku mu, bas sam glupa, nisam ti rekla na vreme...itd itd...Aman...ne patetisi tu, negro glavu gore i, ili nauci da budes kriv sa osmehom, ili bezi kuda te noge nose...



:)))Kaze ona Ti nista ne razumes...Zivot ne shvatas realno...Ti ne znas sta je zivot...Ja imam daleko vise iskustva nego ti...Vise ti je stalo do racunara i interneta nego do mene...Kako si se to obukao...Kakve su ti to cipele...Bocka me tvoja bradica...Ti ne mozes nigde bez bicikla (bavim se rekreativno ekstremnim brdskim biciklizmom)...Neces nikada imati koristi od muzike koju stvaras,...ni od racunara...

Ona je bolesno ljubomorna a meni kaze kako je pritiskam,...Zar moram stalno da ti se pravdam gde idem,sta radim...
 
extrance:
:)))Kaze ona Ti nista ne razumes...Zivot ne shvatas realno...Ti ne znas sta je zivot...Ja imam daleko vise iskustva nego ti...Vise ti je stalo do racunara i interneta nego do mene...Kako si se to obukao...Kakve su ti to cipele...Bocka me tvoja bradica...Ti ne mozes nigde bez bicikla (bavim se rekreativno ekstremnim brdskim biciklizmom)...Neces nikada imati koristi od muzike koju stvaras,...ni od racunara...

Ona je bolesno ljubomorna a meni kaze kako je pritiskam,...Zar moram stalno da ti se pravdam gde idem,sta radim...

Ah mazohizam...Toliko mi je to dobro poznato...Sada i maza :P
 
extrance:
Zato sto ja nisam detaljista,Zelenookice (i ja imam zelene oci).Ne napadam bez razloga.Prelazim preko mnogih stvari.Ne volim zbog sitnica da raskidam,niti zbog 5 svadja.A ja uopste i ne volim svadju.Treba mi sto mirniji i skladniji i lepsi i topliji odnos koji ispunjava.Zelim porodicu i zivot.

Pa jel to što si nam opisao skladan i topao odnos? :|
I dokle misliš tako i šta bi konačno trebalo da se desi da ti staviš tačku na sve?
Ja bih oooodavno nestala. :wink:
 
extrance:
Sve sam joj oduvek prastao,ali ona nije.Dugo njoj treba da oprosti,a onda se stalno vraca u proslost sta sam joj ucinio,i zasto misli da sam to uradio.Voli trajan inat,osvetu,i da me kaznjava hladnim ponasanjem,pretnjama raskidom,da cu se kajati ako je izgubim,cak i raskidom -u tome je najbolja.Ona je vracala bivseg muza,zbog novca i straha kako ce sama.Kolegu takodje zbog novca,nije raskinula samnom zbog njega,nego sam je ja ostavio,zbog tajnog vidjanja sanjim,koje sam uvek otkrivao,lazi koje je koristila da bi se videla sa njim,zbog cevapa i Milka cokolade (odnosno nadala se da ce dobiti kucu,i otici u Inostranstvo da zivi i radi).A tu su SMS poruke ljubavnog porekla,cesta cimanja,njenog okrutnog ponasanja prema meni.Sto sam joj vise kupovao,pomagao,cvece davao,i bio sa njom sto raspolozeniji,ona je postajala sve gora,a onda ''sta ti je?,pita ona mene."Sta sam ti ucinila?Stalno pravis skandale?''


Lepo ja kažem da je u tvojoj glavi problem. Nemoj da se ljutiš, ali ti očigledno uživaš u tim vašim sadomazohističkim igricama.
 
Nista nije samo crno ili samo belo. Svaka medalja ima drugu stranu. Sad ne vredi da razmisljas o njoj. Za ljubav i rat je potrebno (najmanje ) dvoje. Pokusaj da sagledas gde si pogresio. Ne razmisljaj u terminima "kriv" ,"glup" itd. Sve ti to dodje kao velika partija saha, i jedna i druga strana povlaci poteze koji jedni druge uslovljavaju. Skini svoj oreol s glave i pokusaj da vidis zasto je bila nezadovoljna tobom. Ne vise zbog nje ako je stvar gotova, vec zbog sebe samog. Da budes brutalno iskren prema samom sebi kako bi dao sebi priliku da ta veza nije bila promasaj vec da si naucio nesto iz toga o sebi. Onda ti se vise nece desiti da imas te iste probleme s nekom drugom. Predstavio si celu stvar suvise u stilu: ja dao sve,andjeo a ona nezahvalni kreten. Zivot ne funkcionise tako.
 
Prijatelju zao mi je sto prolazis kroz to! Ali mi nije jasno zasto nastavljas to mucenje. Ona je takva kakva je i ona tako zeli. Idi covece, odmori se, oporavi, naci ces ti pravu zenu za tebe koja ce ti pruziti ono sto zelis. Imas prava da budes srecan kao i svi ostali!
 
extrance:
Kriv sam : nisam se promenio,zbog svadje,zbog mana,kriv sam zato sto trazim malo strpljenja,zbog nasih tri raskida u toku godinu i po dana,kriv sam sto je ona povratila dva puta bivseg muza,smuvala se sa kolegom,kriv sam jer sam ''detinjast'',zato sto sam odbio da cuvam njeno dete,sto sam zeleo nakon dva raskida i drugog pomirenja da iznova steknem poverenja u nju,kriv sam zato sto je prepis kuce moga oca,u kojoj smo trebali da se uselimo,nije mogao da se realizuje za mesec dana,okrivljen sam zbog pritiska koji vrsim na nju prouzrokovanog vrlo cestim slanjem i primanjem SMS poruka i tel.poziva od 5-10dnevno u vecernjim casovima 22h23h ponekad 01h posle ponoci,jutarnjim,od strane njenog bivseg muza,cestih vidjanja,nasamo,u njenom stanu,emotivnih razgovora koje su vodili,...ima jos,nisam siguran da zelite da cujete i ostalo.

Ima ona nasha stara...Dobar q.ac u kuci....tralala lala
 

Back
Top