Odrastanje malog firera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlican tekst Milovana Brkica. Jedan moj blizak prijatelj koji ima stan u jednoj zgradi kod Hale Limes mi je jos pre 2 godine pricao da svaku noc kod njega u ulaz navraca Boris Tadic jer je u ljubavnoj vezi sa jednom njegovom komsinicom studentkinjom od 24 godine . Sam covek mi je tvrdio da ga je licno video a i ispred samog ulaza nonstop bleji Tadicev vozac sa blindiranim BMW-om i plavom rotacijom kao i tadicevo licno obezbedjenje. Rekao mi je da su se prvi put kad su videli bili uplaseni, a posle su se navikli.
 
Mnogo sam uzivao dok sam citao ovaj tekst. Pogotovo sto je je uglavnom sve u njemu napisano - suva istina.

Recimo Tadiceva prva zena Veselinka je nakon sto je on ostavio, emotivno pukla i otisla je u jedan manastir gde i dan danas zivi kao monahinja.
 
Zasto da se banuje Chavez? Zato sto je preneo pisanje jednog veoma poznatog srpskog novinara, Milovana Brkica , i lista koji on uredjuje?

Pa ovaj Brkic je bio glavni opozicioni novinar za vreme Milosevica, takve je tekstove pisao o njemu da je hapsen i prebijan vise puta. Bio je glavni opozicioni novinar za vreme SM-a . I sad posto pise istinu o Tadicu vise ne valja?


Zasto bi bila zatvorena ova tema? Zato sto vam se izreceno u tekstu ne svidja?

Ako mislis da nesto od ovoga u tekstu nije istinito, ti lepo bato presavij tabak pa tuzi Brkica. Al glupo je zatvarati teme samo zato sto ti se nesto u njima ne svidja.
 
Meni je tema odlicna . I nije izmisljotina . 90% stvari koje pisu u tekstu su tacne.

To sto je tebi tema glupa ne znaci da je treba zatvoriti.

I meni su neke druge teme bile glupe pa nisam nikad trazio da se zatvore.

Budi demokrata (u pravom smislu te reci) - postuj tudje pravo na misljenje i stav.
 
Enfroz2891.:
Nema veze sa politikom....mozemo da otvorimo temu i o spekulacijama kakav je sexualni zivot Tome Nikolica bio....missim najobichniji primitivizam.
kako nema. Boris Tadic je politicar, predsednik DS-a i predsednik Srbije.

Kad gradjani odlucuju za koga ce glasati oni zele da znaju sto vise o osobi za koju bi mozda glasale. Kakav je covek, gde je rodjen, ko su mu roditelji, cime se bavi, i slicno.

Upravo ovakvi novinski clanci pomazu gradjanima da shvate kome stvarno daju svoj glas.
 
Jerry Ropero:
Kad gradjani odlucuju za koga ce glasati oni zele da znaju sto vise o osobi za koju bi mozda glasale. Kakav je covek, gde je rodjen, ko su mu roditelji, cime se bavi, i slicno.

Upravo ovakvi novinski clanci pomazu gradjanima da shvate kome stvarno daju svoj glas.
Na osnovu ovako nečega se nešto može ZNATI???
 
Jerry Ropero:
kako nema. Boris Tadic je politicar, predsednik DS-a i predsednik Srbije.

Kad gradjani odlucuju za koga ce glasati oni zele da znaju sto vise o osobi za koju bi mozda glasale. Kakav je covek, gde je rodjen, ko su mu roditelji, cime se bavi, i slicno.

Upravo ovakvi novinski clanci pomazu gradjanima da shvate kome stvarno daju svoj glas.
Šta lupaš, šta koga boli **** koliki je Šaperov penis?
Koga boli sa kim se viđao Tadić pre 30 godina?
Možda je to tebi vrhunac novinarstva, ali je ovo obično sr@nje koe fascinira samo ograničene likove
 
Pa Brkic malo zacini tekst da bi ga sto vise gradjana naslo zanimljivijim, al u njemu ima pregrst korisnih informacija o Borisu Tadicu, kao recimo o milionima eura/dolara u izraelskim i grckim bankama . O ljubavnicama koje ima na desetine, o njegovoj psihickoj nestabilnosti i latentnosti. O njegovim napadima sizofrenije i depresije jer mu se ona stvar ne dize kao pre, i tako dalje.

Meni je inace najjaci bio deo onaj o ljubavnoj vezi Klare Mandic i Ljubomira Tadica. Kresnes Jevrejku i postave te odma za predsednika drustva srpsko-jevrejskog prijateljstva :lol:

Evo ja trazim neku Ruskinju, pikam na mesto predsednika drustva srpsko-ruskog prijateljstva :lol:
 
Sarge:
http://www.****************/milovanweb1.gif
Ajmo malo da se bavimo onime koje pisao sve ovo;
Milovan Brkic,covek koji je za vreme Milosevica pisao sve najgore,istinite ili izmisljene stvari o porodici Milosevic,sada pise isto tako o onima koji su na vlasti,ako jednog dana budu radikali onda ce da pise i naplati najgore izmisljotine na racun Tome,Vucica,da im pronalazi svalerke,bolesti i sl...
:D Brkic je legenda. Covek bar pljuje sve redom.....Nedavno je imao specijalno izdanje u potpunosti posveceno Miskovicu. E to je trebalo procitati :)
 
Jerry Ropero:
Odlican tekst Milovana Brkica. Jedan moj blizak prijatelj koji ima stan u jednoj zgradi kod Hale Limes mi je jos pre 2 godine pricao da svaku noc kod njega u ulaz navraca Boris Tadic jer je u ljubavnoj vezi sa jednom njegovom komsinicom studentkinjom od 24 godine . Sam covek mi je tvrdio da ga je licno video a i ispred samog ulaza nonstop bleji Tadicev vozac sa blindiranim BMW-om i plavom rotacijom kao i tadicevo licno obezbedjenje. Rekao mi je da su se prvi put kad su videli bili uplaseni, a posle su se navikli.

ma daj brate, ovo je prava carsijska prica i najverovatnije nema veze sa mozgom...
inace, nije hala Limes, vec "Beogradska arena"....
 
Jel znate vi ljudi da je isto tako 70-tih pisalo u bivshoj Jugi da je Bekenbauer u stvari Srbin:lol:
Kao fora neki nash u zarobljenishtvu se smuvao sa nekom nemicom pa beba ...:lol:
Chak ga i nashi novinari to pitali...doshlo do njega lichno pa morao da demantuje...bruqa.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top