Odrastanje malog firera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.****************/milovanweb1.gif
Ajmo malo da se bavimo onime koje pisao sve ovo;
Milovan Brkic,covek koji je za vreme Milosevica pisao sve najgore,istinite ili izmisljene stvari o porodici Milosevic,sada pise isto tako o onima koji su na vlasti,ako jednog dana budu radikali onda ce da pise i naplati najgore izmisljotine na racun Tome,Vucica,da im pronalazi svalerke,bolesti i sl...
 
jomini:
Računa se kao jedan glas.

1:0

Hajde ljudi...

Дај му рок да чланак преради и избаци све трачарско (нпр.оно око дужине органа).
Без тога би тема била првокласна, јер се слажем са поставком Тадић=Фирер.
Ако то не уради, и њега и и чланак иза решетки.
 
Markelja:
Sto kaze filatelista banovanje nema svrhe, jer ce se vratiti kao recimo Castro :D i onda nastaviti u istom stilu. Mada dozvolicu sebi da budem kontradiktoran...... DA :D

Видиш како сам ја постао културан откако ме нису бановали?
Репресија ништа неспречава, само потпаљује.
 
Markelja:
Pa koga NORMALNOG, jos interesuje koliki ***** ima Saper koga je Tadic jebavao 1996.god i sa kime mu se zena druzi???? A po ovom postu gore vidi se da si klasicna budaletina....

А видиш Томпсоне, твој другар Ирејзер зна да је Ђики рекао Бокију "Јеби се!"
То је причао, аргументацијом типа "ја знам"...
Ма у праву си. Кога НОРМАЛНОГ то занима... Ником НОРМАЛНОМ то не би био "аргумент" :lol: :lol: :lol:
 
A gde je sloboda govora...pisanja? :shock:

Nevezano sta ja mislim o celom tekstu, a primecujem da se ovde dozvoljava komentarisanje rada modova i druge vlas'i, moje pitanje bi bilo zasto se svi diskutanti ne tretiraju isto , te zasto je pojedincima iz " inostranstva" dozvoljeno da nam vredjaju zemlju, a i nas kao gradjane iste , a bez bilo kakve opomene ili bar nagovestaja iste??? :?

Uzevsi u obzir sve to, samo mi dobro vaspitanje i inat ne dozvoljavaju da popljujem....mnogo sto-sta... :lol:
 
jomini:
A da ja banujem ovog Chaveza? Mislim, tako će moći da se malo ozbiljnije posveti konkretnijim stvarima oko Kosova, unutrašnje i spoljne politike, a? Šta kažete? Jeste da je retka vrsta, primerak, ali treba da ga usmerimo malo da bolje iskoristi potencijal?

Glasanje! Prvih 5 odgovora DA ili NE pobeđuje.


hehehe mali masinski tehnicar i njegovo parcence vlasti, koja patetika :D :D :D
 
Chávez:
hehehe mali masinski tehnicar i njegovo parcence vlasti, koja patetika :D :D :D
Izvor Chaveze, izvor...

A što se banovanja tiče, to će on sam da odluči, ja bih samo predložio da se zabrani objavljivanje poruka koje su veće od jednog ekrana, kao i slika preko 70k. Prvo smara, a drugo nekima otežava pristup.
 
nesha taxista:
Izvor Chaveze, izvor...

A što se banovanja tiče, to će on sam da odluči, ja bih samo predložio da se zabrani objavljivanje poruka koje su veće od jednog ekrana, kao i slika preko 70k. Prvo smara, a drugo nekima otežava pristup.

Izvor je naveden - Milovan Brkic. Pravilnik inace odavno zabranjuje vredjanje diskutanata medjutim moderator to ocigledno tolerise - kada se vredjaju diskutanti koji mu nisu po volji, a u ovom slucaju to sam ja.
 
nesha taxista:
Gde je to on objavio? Ne sećam se da sam te vređao.

Markelja:
A po ovom postu gore vidi se da si klasicna budaletina....

Inace objavio je tekst u svojim novinama Tabloidu. Ja ne vidim da je on saopstio mnogo sta spektakularnog u tom tekstu, veci deo toga je vec poznat javnosti, on je to samo objedinio u jednu koherentnu celinu i dao presek Tadiceve licnosti koji u mnogo cemu objasnjava njegove nebulozne stavove i ponasanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top