ОДОШЕ И РУДНИЦИ !

vecavestica:
zamisli da je i to moguće kupiti novcem???neki bi živeli hiljadu godina???? :D
Pa šta misliš da je to neizvodljivo. Otkuda ti znaš šta sve postoji na ovoj jadnoj planeti... Zbog čega su tolike misterije... potrage za Sv. Gralom, Hristovim korenima... Jel znaš čime je Hitler bio opsednut? Isto tim... imao čuveno koplje.... al da ne širim diskusiju... sve što treba da znamo da je bio izvitoperen i da je voleo da piša po Evi Braun...;D
 
marlon:
Pa šta misliš da je to neizvodljivo. Otkuda ti znaš šta sve postoji na ovoj jadnoj planeti... Zbog čega su tolike misterije... potrage za Sv. Gralom, Hristovim korenima... Jel znaš čime je Hitler bio opsednut? Isto tim... imao čuveno koplje.... al da ne širim diskusiju... sve što treba da znamo da je bio izvitoperen i da je voleo da piša po Evi Braun...;D
ok slažem se ali im baš nešto i ne polazi za rukom :wink:
 
vecavestica:
Što se tiče ekologije tu stranci vode računa.
Pogledajte Beočin i Popovac. To su odradili sve kako treba /mada bih ja volela da smo to sve odradili mi i da je naše /

Наравно, ко неби, али када ми причају у мом крају пре 2 св. рата руднике трепче су држали Британци, као и Звечан. кажу да су тада К.Митровица и Звечан били само тако развијени, а арбанске гамади није било ни за лека.
 
А, па то је већ обавио на Сокољењу - назвао ме псом.
Знамо се ми од раније, натрч'о је на Погледима.
Мало смо му померили дупе па је побег'о.
Ма несретник, преписује туђе текстове и тако то.
Својевремено је Шешељ, почетком '80-их, прекунтао једну ноћ код њега на гајби па је човек умислио да је светски јатак истине и правде.
Циркус максимус, што би рек'о Воја Вијатов.
 
PAC-PAC:
А, па то је већ обавио на Сокољењу - назвао ме псом.
Знамо се ми од раније, натрч'о је на Погледима.
Мало смо му померили дупе па је побег'о.
Ма несретник, преписује туђе текстове и тако то.
Својевремено је Шешељ, почетком '80-их, прекунтао једну ноћ код њега на гајби па је човек умислио да је светски јатак истине и правде.
Циркус максимус, што би рек'о Воја Вијатов.

То што сам ти рекао мало је од онога што ти стварно и јеси. Хајде ако је бар мрвица човека у теби још остала ПОКАЖИ И ДОКАЖИ ОВЕ СВОЈЕ ТВРДЊЕ О НЕКАКВОМ МОМ ПРЕПИСИВАЊУ ТУЂИХ ТЕКСТОВА, О ТОМЕ КАКО МЕ "ПОБЕДИ" НА "ПОГЛЕДИМА" И ДРУГЕ ГЛУПОСТИ КОЈЕ САМО НАЈВЕЋИ МАЛУМНИК, ЗЛОТВОР И КУКАВИЦА МОЖЕ ДА НАПИШЕ!

Чекам на одговор !

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Јес вала, Шериф има пас а ја сам пас лично!
Дакле, може бити да сам јачи и од Шерифа.
Ако ишта, имам реп(барем Крстан тако тврди) па у недостатку аргументата могу да га подвијем.

Него, кад смо већ код Крстана, да није човек којим случајем уобразио да због имена има право на форум?
 

Back
Top