Odnosi Crne Gore i Srbije nikad lošiji

Tihi nekome da prica o kompleksima :lol:

Pusti ti sada Tihog.

Lepo odgovori na pitanje: KO JE, OD PRETSTAVNIKA ZVANIČNE SRBIJE, OD MOMENTA KADA JE CRNA GORA POVRATILA SAMOSTALNOST, BILO ČIME, BILO KADA, BILO KAKO PRETIO CRNOJ GORI ILI GRAĐANIMA CRNE GORE?


Nijedan agresivan ton iz Srbije nije došao ni pre ni posle vašeg priznanja nezavisnog Kosova.

To što vaša vlast bez prekida laže, i izmišlja "pretnje" i opasnost od Srbije, samo da bi se održala tu gde je, govori o sve o obrazu crnogorske države.

Na šta je spala Crna Gora! Kralj Nikola se prevrće u grobu. Crna Gora - nikada ni crnja, ni gora no što je danas!
 
Pa kad je tako, cemu onda ovolike teme ovdje o Crnoj Gori? Koliko si ti tema otvorio o Crnoj Gori? Bajke pricaj nekom drugom.

pa ove teme otvarate vi.


kad sam ja otvorio neku temu o crnoj gori ? ticete nas se koliko lanjski sneg

i nonstop vasi politicari pricaju o potrebi poboljsanja odnosa. nama nikakva poboljsanja sa vama ne trebaju dok ne priznate Srbiju u njenim granicama i dok god priznajete nekakve narkodilerske teroristicke paradrzavice na nasoj teritoriji.

pre neki dan sveto marovic - odnosi srbije i crne gore losi treba da se poprave

sad medojevic

znaci vi otvarate ove teme nisam cuo da je bilo ko iz srbije skorije pomenuo vasu kamenitu vukojebinu

nas se vi uopste ne ticete ....

vi ste ti koji patite sto vas u Srbiji vise niko ne hebe ni 2%

Mi u Srbiji smo podejeni po mnogim osnovama ali smo ujedinjeni u negativnom misljenju prema vama.

Ne znam nikoga u Srbiji vise ko vas voli. Ili su ljudi ravnodusni prema vama ili vas mrze.
 
Poslednja izmena:
Pusti ti sada Tihog.

Lepo odgovori na pitanje: KO JE, OD PRETSTAVNIKA ZVANIČNE SRBIJE, OD MOMENTA KADA JE CRNA GORA POVRATILA SAMOSTALNOST, BILO ČIME, BILO KADA, BILO KAKO PRETIO CRNOJ GORI ILI GRAĐANIMA CRNE GORE?


Nijedan agresivan ton iz Srbije nije došao ni pre ni posle vašeg priznanja nezavisnog Kosova.

To što vaša vlast bez prekida laže, i izmišlja "pretnje" i opasnost od Srbije, samo da bi se održala tu gde je, govori o sve o obrazu crnogorske države.

Na šta je spala Crna Gora! Kralj Nikola se prevrće u grobu. Crna Gora - nikada ni crnja, ni gora no što je danas!

To je stvar tvoje neinformisanosti. A ja da gubim vrijeme trazeci izjave ponekih poslanika Narodne skupstine nemam namjeru.
 
Ne no ćemo MILU da "vjerujemo"?
Milo će se izvući negde po nekim indonežanskim ostrvima sa parama,a vi jadovi koji branite njegovu politiku ćete "jopet" Srbijici doći da tražite "ljeba" jer smo ista loza.Gadite mi se.

Po onom slovenskom principu??? :hahaha:

Sve bivse YU republike evo su gladne i jadne samo Srbiji ruze cvjetaju... :hahaha:
ja zelim da sa vama imamo sto gore odnose. da se ja pitam uveo bi vam i vize.

jer vi ste za mene izdajnici i srpski otpadnici.

sa takvima dobre odnose ne zeli nijedan castan Srbin.

a vi pravite dobre odnose sa vasom bracom Hrvatima, Albancima, Bosnjacima i Amerikancima.

Nama se gadite, iskreno vas ovde ogromna vecina mrzimo i preziremo.


Tako je Tihi... I sankcije nam uvedite i svim vasijem proizvodjacima zabranite izvoz na CG trziste pa ces da vidis tek onda nase muke... :hahaha:
 
To je stvar tvoje neinformisanosti. A ja da gubim vrijeme trazeci izjave ponekih poslanika Narodne skupstine nemam namjeru.

Neće baš biti.

Lepo sam ti definisao "predstavnici zvanične Srbije" - tj. aktuelna vlast, predsednik države, ministar spoljnih poslova, predsednik vlade, ministri.

Ne opozicija. Oni nisu predstavnici zvanične politike, ni kod nas, ni kod vas. Nemaju odgovornost pa mogu da laprdaju.

Razlika između zvanične Srbije i zvanične Crne Gore je jasna kao dan:

Zvanična Srbija striktno pazi da se prema Crnoj Gori ponaša dobrosusedski bez obzira na provokacije, a zvanična Crna Gora se svojski trudi da oplete po Srbiji i da joj turi prst u oko kad god joj se za to pruži prilika!

Sramota je blaga reč za takvo ponašanje i licemerje!
 
:

Zvanična Srbija striktno pazi da se prema Crnoj Gori ponaša dobrosusedski bez obzira na provokacije, a zvanična Crna Gora se svojski trudi da oplete po Srbiji i da joj turi prst u oko kad god joj se za to pruži prilika!!

Ajd' kud ste bez jednoga oka, kud ste bez srca, kud ste sa nozem u ledja no sad i sa prstom u to drugo oko!!! Pa braco moja mila na sto vi sad licite!!! :sad2:
 
Ajd' kud ste bez jednoga oka, kud ste bez srca, kud ste sa nozem u ledja no sad i sa prstom u to drugo oko!!! Pa braco moja mila na sto vi sad licite!!! :sad2:
Личимо на жртве црногорских гована.
Али бајо, све дође на своје место кад-тад, сваки проблем се реши кад му дође време.
Притиснута је Србија на дно, али испливаће на површину. А ви се сад сеирите ... ако, часно и јуначки, све у складу са својим образом.
Само, доћи ће време да затражите руку помоћи од ваше ''братске Србије''. Али, уместо руке, добићете qурац ... у дупе !
Ко се над туђом муком сеири - задесиће га још већа !
 
Личимо на жртве црногорских гована.
Али бајо, све дође на своје место кад-тад, сваки проблем се реши кад му дође време.
Притиснута је Србија на дно, али испливаће на површину. А ви се сад сеирите ... ако, часно и јуначки, све у складу са својим образом.
Само, доћи ће време да затражите руку помоћи од ваше ''братске Србије''. Али, уместо руке, добићете qурац ... у дупе !
Ко се над туђом муком сеири - задесиће га још већа !

Grijesis bobaljove, silno grijesis...

Necemo mi doc s' ispruzenom rukom... Mi cemo doc i uzet ono sto je nase... :mrgreen:
 
Grijesis bobaljove, silno grijesis...

Necemo mi doc s' ispruzenom rukom... Mi cemo doc i uzet ono sto je nase... :mrgreen:
Написах да ће те ВИ затражити НАШУ руку помоћи.
Значи, ви ће те доћ и узети оно што је ваше :think:
Ако, вала, ако. Дођите што пре, узмите ове ваше црногорштине из Србије и водите их тамо у ваше родне им чуке .... да не би смо ми морали то да чинимо. Кажите им да нема ништа лепше од свог завичаја. :mrgreen:
 
Написах да ће те ВИ затражити НАШУ руку помоћи.
Значи, ви ће те доћ и узети оно што је ваше :think:
Ако, вала, ако. Дођите што пре, узмите ове ваше црногорштине из Србије и водите их тамо у ваше родне им чуке .... да не би смо ми морали то да чинимо. Кажите им да нема ништа лепше од свог завичаја. :mrgreen:

Cekaj, sad si me zbunio!!! Zar ti nijesi obavijesten da smo otcjepljenjem Crne Gore dobili nezavisnu istu i zajednicku Srbiju??? :think:

:rtfm: :rtfm: :rtfm:
 
Ajd' kud ste bez jednoga oka, kud ste bez srca, kud ste sa nozem u ledja no sad i sa prstom u to drugo oko!!! Pa braco moja mila na sto vi sad licite!!! :sad2:

Pusti ti preseravanje, i preskoči "milo bratstvo"...

Nego i za tebe isto pitanje kao i za milog ti brata Reckless-a:

Ko to od zvaničnika Srbije prijeti "junačkoj" Crnoj Gori, te se mrki Crngorci osećaju tako ugroženi i uplašeni da moraju da pljuju po Srbiji kada god im se pruži prilika, i kada ih neko pita, a najčešće kada ih niko ništa ni ne pita!
 
To je mit .
Taj njihov obraz, cojstvo i junastvo su legenda, mitologija.

Mislis nebeski narod, kosmet, ovo - ono... :per:

Pusti ti preseravanje, i preskoči "milo bratstvo"...

Nego i za tebe isto pitanje kao i za milog ti brata Reckless-a:

Ko to od zvaničnika Srbije prijeti "junačkoj" Crnoj Gori, te se mrki Crngorci osećaju tako ugroženi i uplašeni da moraju da pljuju po Srbiji kada god im se pruži prilika, i kada ih neko pita, a najčešće kada ih niko ništa ni ne pita!

Nit' ko prijeti nit' ko hoce a niti smije da nam prijeti!!! Mis'im, nemo se igrate, nemo da vi saljem ovije 300 specijalaca sto sam namijenio za Avganistansko trziste... :per:
 

Back
Top