Odnos sa zenom pokojnog ortaka

А највећи бабуни су они што од шаљиве теме прозивају друге и изигравају моралне громаде на потфоруму Љубав и Секс.
Mozda je tebi saljivo,ali onom ko je umro,uopste nije.
U stvari nije bitno da li je tema trol,bitno je misljenje ljudi i o potencijalno takvoj temi.
Da vidimo dokle smo kao drustvo pali.
 
Normalno da život ide dalje, neće se zakopa. Legitimno je i da nađe...ali

ovaj je to krajnje vulgarno postavio.

Mogo je reći, fina, sviđa mi se, u dilemi sam, nedoumici...i lepo bi dobio savete,

NE sprdnju, da ispadnemo moralne nakaze, bezosećajni skotovi...

Čovjek je ovim izvukao

SVE NAJGORE PORIVE iz nas.
Najveci problem i jeste sto on uopste nije u dilemi.
 
Početi se sexati sa nekom ženom je ulaženje u njen svet. Nikad to nije samo to, osim ako si nemilosrdni iebač koji iebe i ostavi, što bi bilo malo degutantno u ovoj situaciji
1/1 točno...zato ja teško puštam žene u život...nije to samo sexx i cipela...

Pričaš nešto o svom životu, deci, svoje želje, nade, strahove, brige, poslovne i obiteljske odnose, tajne...

To je vrlo specifično i škakljivo,
tkoga pustiti u život.

Jer može biti psiho, ubojica, zaraza...
Dužna pare, pa pokrade, đanki kriziran ili ufiksan dužan....kuurva i makro...

Moguća ucena...XYZ opcija.
 
Koliko sam shvatila, on ima želje. Žena nije pokazala zainteresovanost, on predstavlja da se ona ni ne pita, samo on treba da zatraži. Prijatelj kojeg nikada nije smatrao prijateljem je naprasno zaboravljen. Ženu je opisao užasno loše. Mislim da dečku treba terapija suočavanja sa stvarnošću.
Možda se interesno družio. Da mu se šunja oko žene...sve je to degutantno rekao...

Bolje da je pitao dok joj muž bio živ, da ga upozna sa netkom rodicom, kolegicom...
 
Nazalost...on ne zna(a nije jedini) ni znacenje prijateljstva,a ni znacenje ljubavi.
Da je bio iskren prijatelj tom ortaku,ne bi ni pomislio na njegovu zenu ni dok je ovaj bio ziv,a kamoli kad je mrtav.
Covjek ima razum da se kontrolise u nagonima.
 
E, baš ispričah nekome o ovoj problematici, i taj neko mi reče, tako se njena baba udala za dedu, muž joj umro a deda bio kućni prijatelj pa su počeli da žive zajedno. Dobili novu decu itd.. dešavalo se.

Da ne pričamo u starom zavetu kako je morao preuzeti ženu pokojnog brata da mu diže potomstvo. Znači brat. Tako da moralisanja su stvar nekih konvencija kako ko doživljava ovu stvar
 

Back
Top