ODGOVORNOST

naancy90:
Da li vam je odgovornost jaca strana?Koliko ste odgovorni?Da li postujete dogovore, ispunjavate SVA obecanja, stizete u dogovoreno vreme na sastanke, kasnite u skolu.....?Ili vi vecito cekate, prekoravate druge......?

Evo, sada treba da se nadjem sa deckom, a ja cu sad na tusiranje, a znam da ce i on da stigne oko 17:40...tako da...lagano!;)
Znam o cemu govoris.
licno,ne kasnim,i ne podnosim kasnjenje.svako ima svoje vrijeme i treba ga rasporediti,a ako ja odvojim to vrijeme za nju,ne zelim da cekam.
ali ne mislim da taj primjer oslikava neciju(ne)odgovornost!!
 
Ne kasnim skoro nikad, a kad zakasnim minut, izvinjavam se godinu dana..... I ne volim kad drugi kasne. OK je ako neko zakasni 5, 10 minuta, ali kad se dogovori 20 ljudi da se negde nadje u odredjeno vreme, a njih dvoje zakasne pola sata, to je vec stvar neodgovornosti, nevaspitanja i bezobrazluka.
A, da, u redu je i kad neko zna da nece stici na vreme, pa ti javi da ga malo sacekas, jer ima obaveze bla, bla bla...
 
Kad sam odgovarala, nije bila tema... :mrgreen:
Uzhasna sam shto se kashnjenja tiche... kad idem prepodne u shkolu, gotovo uvek zaspim "samo josh malo duzhe"... Ma, kasnim i kad idem prepodne :lol: Ali gotovo uvek se izvuchem. Kasne i profesori, a moja Sonjica, chim je cimnem, zna da to znachi "nek' me ne upishu, dolazim". :lol:
Kasnim i na dogovore... Huh. Jedino ne kasnim ako mi je neshto strashno, strashno vazhno.
 
naancy90:
Da li vam je odgovornost jaca strana?Koliko ste odgovorni?Da li postujete dogovore, ispunjavate SVA obecanja, stizete u dogovoreno vreme na sastanke, kasnite u skolu.....?Ili vi vecito cekate, prekoravate druge......?

Evo, sada treba da se nadjem sa deckom, a ja cu sad na tusiranje, a znam da ce i on da stigne oko 17:40...tako da...lagano!;)

Meni je sudjeno da kasnim uwek..Ja kad bih od kuce krenula citawih sat wremena ranije 05 bih zakasnila, i to uwek kasnim po nekih 10-ak min..Jednom sam u skolu zakasnila 30 min..A swe u swemu odgoworna sam osoba :roll: :-D :-D
 
Shto se shkole tice,aj nekako uspem da ne zakasnim(Pojma nemam kako,npr cas pocinje 13:25 a ja pocnem da se spremam u 13:15 ili 13:20 a treba se presvuci,oprati zube,ocesljati se,spremiti torbu.........).Shto se svega ostalog tice uvek ama uvek kasnim :mrgreen: (desi se mozda par puta godisnje da dodjem negde na vreme) ali svi su vec navikli na to pa im ni ne smeta mnogo(Valjda :lol: )
 
hehhehe,citam i smejem se....ewo iskreno NIKAD nisam tacna UVEK ali UVEK zakasnim 5,10 minuta....a odvojim vreme za sve,ali opet ne stignem,c c c ....Kada obecam,mada to skoro NIKAD ne radim,jer znam da cu da zaboravim,obicno NE ISPUNIM,mada kada mi je NESTO zaista vazno TO NAPISEM U PODSETNIK i resena stvar.........a da ZABORAVNA Sam hehehe!!!a trudim se da svima udovoljim, MOZDA tako i ne treba,jer kada god ti zatrebas drugu TU SI,a on tebi kada zafali,e imam problem e ovo ono,sita sam tih GLUPIH forica....bolje nek mi ISTINU kazu....ali u danasnje vreme skoro NIKO ne prica istinu,a to ne valja jer ISTINA UWEK IZADJE NA WIDELO!!!!!!!!!!!
 

Back
Top