Odbranom Kosova gubimo EU

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Poslednja izmena od moderatora:
Beograd - Nema te "srpske političke ruke" koja će potpisati bilo kakav dokument kojim bi Kosovo i Metohija dobili nezavisnost - rekao je na jučerašnjoj konstitutivnoj sednici Glavnog odbora Srpskog pokreta obnove u Beogradu lider stranke Vuk Drašković pozdravljen burnim aplauzom prisutnih. On je ponovio zalaganje SPO za koncept "više od autonomije, manje od nezavisnosti" koje bi, po njegovom mišljenju, bilo najbolja solucija...

(Danas ponedeljak, 27. jun 2005)

Ajte ljudi kopajte daje, ja sam vam dao slagvort, obozavam beletristiku doticnog...
 
Beograd - Nema te "srpske političke ruke" koja će potpisati bilo kakav dokument kojim bi Kosovo i Metohija dobili nezavisnost - rekao je na jučerašnjoj konstitutivnoj sednici Glavnog odbora Srpskog pokreta obnove u Beogradu lider stranke Vuk Drašković pozdravljen burnim aplauzom prisutnih. On je ponovio zalaganje SPO za koncept "više od autonomije, manje od nezavisnosti" koje bi, po njegovom mišljenju, bilo najbolja solucija...

(Danas ponedeljak, 27. jun 2005)

Ajte ljudi kopajte daje, ja sam vam dao slagvort, obozavam beletristiku doticnog...

Где да га копамо...а да се не осети...:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hate ljudi, i zene sta je vama? Ja mislo da je vecina vas ozbiljna, kad vidi sad sta je ovo?
Uzeli da komentarisete nebulozne izjave doticnog klona. zar nemate pametnija posla?
Macak ti si me razocarao. Kako mozes da gubis vreme na doticnog?
Hajde nadji neku pametnu temu ti to znas.
Doticnog ostavi da se njime bave psihijatri, on je odavno u njihovom domenu.
 
Видите како издајник пропада све дубље у издајство.
И он и Тома Николић су кумови Шешељеви и обојица су га издали.

Не би ме чудило да ускоро и Тома овако почне да прича.

Ti ko da si Frojdov eksperiment.

Do sada se pokazalo sve što ste govorili za tomu da je netačno.
Ali valjda ćete da uzmete neki lekić....
 
Ti ko da si Frojdov eksperiment.

Do sada se pokazalo sve što ste govorili za tomu da je netačno.
Ali valjda ćete da uzmete neki lekić....

Тачно је да нам треба лекић,и то против болести по имену "еуропејство" којом је зараежен и Тома.
Мора се брзо деловати да канцер не би даље напредовао и достигао ниво обољења Вука Драшковића.

Иначе ,најефикаснији лек против ове опаке менталне болести се зове др Војислав Шешељ.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Тачно је да нам треба лекић,и то против болести по имену "еуропејство" којом је зараежен и Тома.
Мора се брзо деловати да канцер не би даље напредовао и достигао ниво обољења Вука Драшковића.

Иначе ,најефикаснији лек против ове опаке менталне болести се зове др Војислав Шешељ.

Onaj gad što prijavljuej Srbe?
 

Back
Top