Odbranom Kosova gubimo EU

Pogrešno je to što on traži garancije onih koji su nas toliko puta zebali, jer nemamo suverenitet dole, umesto da traži način za vraćanje suvereniteta.

Želiš li reći da su Jevreji glupi što nisu odustajali od Izraela 2000 godina?

ako ti zelis reci da srbi, kao i jevreju nemaju svoju zemlju/drzava, i da hteli ne hteli moraju da se bore za svoju drzavu [kosovo] onda je moj odgovor ....

ps.samo da dodam, ne postoji narod na svetu koji moze da pariora jevrejima u nicemu. niti svojom istorijom, niti patnjama niti...
 
Beograd - Nema te "srpske političke ruke" koja će potpisati bilo kakav dokument kojim bi Kosovo i Metohija dobili nezavisnost - rekao je na jučerašnjoj konstitutivnoj sednici Glavnog odbora Srpskog pokreta obnove u Beogradu lider stranke Vuk Drašković pozdravljen burnim aplauzom prisutnih. On je ponovio zalaganje SPO za koncept "više od autonomije, manje od nezavisnosti" koje bi, po njegovom mišljenju, bilo najbolja solucija...

(Danas ponedeljak, 27. jun 2005)

Ajte ljudi kopajte daje, ja sam vam dao slagvort, obozavam beletristiku doticnog...

djubre prodano....

inace vuk draskovic vam prica ono sto tadic stvarno misli samo ne sme jos da kaze zbog sopstvene popularnosti
 
ako ti zelis reci da srbi, kao i jevreju nemaju svoju zemlju/drzava, i da hteli ne hteli moraju da se bore za svoju drzavu [kosovo] onda je moj odgovor ....

ps.samo da dodam, ne postoji narod na svetu koji moze da pariora jevrejima u nicemu. niti svojom istorijom, niti patnjama niti...

Pa, i vi ste imali svoju zemlju, pa vam je to bilo malo, nego ste (su vam Amerikanci) napravili još jednu, na tlu srpske države.
 
Pa, i vi ste imali svoju zemlju, pa vam je to bilo malo, nego ste (su vam Amerikanci) napravili još jednu, na tlu srpske države.

postoji mala razlika done, mi nismo imali svoju zemlju. ako si mislio na albaniju, ona nikada nije bila moja zemlja. u njoj zive albanci,narod kojem i ja pripadam, ali ja sam kosovar,albaanc sa kosova,i kao i 70-80 % ostalih albanaca smatram kosovo mojom zemljom,a ne albaniju.
recimo da smo se "borili" da ova na kojoj smo sada bude nasa. ali ti [vi] imate svoju zemlju, ali pokusavate da zadrzite i kosovo, koje je kako neki kazu, izgubljena za vas odavno. nemam nista da se ovi srbi koji su sa kosova bore za ovo isto kosovo, ne oruzjem, mislim na bilo koji drugi nacin, mogu se boriti da imaju svoju autonomiju, da se deo ili celo kosovo pripoji srbiji, da... bilo sta, ali samo srbi sa kosova, a ne srbija
 
postoji mala razlika done, mi nismo imali svoju zemlju. ako si mislio na albaniju, ona nikada nije bila moja zemlja. u njoj zive albanci,narod kojem i ja pripadam, ali ja sam kosovar,albaanc sa kosova,i kao i 70-80 % ostalih albanaca smatram kosovo mojom zemljom,a ne albaniju.
recimo da smo se "borili" da ova na kojoj smo sada bude nasa. ali ti [vi] imate svoju zemlju, ali pokusavate da zadrzite i kosovo, koje je kako neki kazu, izgubljena za vas odavno. nemam nista da se ovi srbi koji su sa kosova bore za ovo isto kosovo, ne oruzjem, mislim na bilo koji drugi nacin, mogu se boriti da imaju svoju autonomiju, da se deo ili celo kosovo pripoji srbiji, da... bilo sta, ali samo srbi sa kosova, a ne srbija

Super ideja, kako se ranije nismo setili...
Evo imam ja slican predlog - da proteramo sve Albance sa Kosova, ostavimo njih 30 i onda kazemo: "nemamo nista protiv da se samo Albanci sa Kosova bore za Kosovo".
 
postoji mala razlika done, mi nismo imali svoju zemlju. ako si mislio na albaniju, ona nikada nije bila moja zemlja. u njoj zive albanci,narod kojem i ja pripadam, ali ja sam kosovar,albaanc sa kosova,i kao i 70-80 % ostalih albanaca smatram kosovo mojom zemljom,a ne albaniju.
recimo da smo se "borili" da ova na kojoj smo sada bude nasa. ali ti [vi] imate svoju zemlju, ali pokusavate da zadrzite i kosovo, koje je kako neki kazu, izgubljena za vas odavno. nemam nista da se ovi srbi koji su sa kosova bore za ovo isto kosovo, ne oruzjem, mislim na bilo koji drugi nacin, mogu se boriti da imaju svoju autonomiju, da se deo ili celo kosovo pripoji srbiji, da... bilo sta, ali samo srbi sa kosova, a ne srbija


Ти си једино могао да сматраш да је Србија твоја земља, јер је Косово у Србији.

То што сте били нелојални земљи у којој сте живели и што сте нам отели део Србије, вратиће вам се кад-тад.

Отето - проклето.

И, ко си ти да одређујеш како ће се и који Срби борити за Косово?
Нама ускраћујеш право које сте ви сами себи дали да се борите оружјем?
Неће моћи.
Ова прича о Косову и Метохији далеко је од завршетка ма колико ти, остали Шиптари и Американци трубили о томе.

П.С. Косовари као нација не постоје. Ниси Шиптар, Албанац си? Иди у Албанију.
 
postoji mala razlika done, mi nismo imali svoju zemlju. ako si mislio na albaniju, ona nikada nije bila moja zemlja. u njoj zive albanci,narod kojem i ja pripadam, ali ja sam kosovar,albaanc sa kosova,i kao i 70-80 % ostalih albanaca smatram kosovo mojom zemljom,a ne albaniju.
recimo da smo se "borili" da ova na kojoj smo sada bude nasa. ali ti [vi] imate svoju zemlju, ali pokusavate da zadrzite i kosovo, koje je kako neki kazu, izgubljena za vas odavno. nemam nista da se ovi srbi koji su sa kosova bore za ovo isto kosovo, ne oruzjem, mislim na bilo koji drugi nacin, mogu se boriti da imaju svoju autonomiju, da se deo ili celo kosovo pripoji srbiji, da... bilo sta, ali samo srbi sa kosova, a ne srbija

po takvoj logici i Srbi rodjeni u Rumuniji mogu da pretenduju na teritoriju do Temisvara.Nakote se kao pacovi, i traze svoje "vekovne"teritorije.Ti si Albanac sa KiM,a to je sastavni deo Srbije.Koliko si "Kosovar"toliko si i nelojalni drzavljanin Srbije kao i svi tvoji saplemenici .Nije problem u Srbiji,imali ste prava kakva niko u svetu nije imao.Jedino sto ste hteli je teritorija,sve ostalo bi dobili izlaskom na prve izbore.
pokusaj na nekom aljbanskom forumu da prodajes mooda za bubrege
 
Znate sta je interesantno pitanje ?
Sta je ljudima sveto ? Ili ima li uopste nesto sto je granica ?
Npr.pokaki se na istoriju 20 tog veka i "baci u vodu" stotine milijuna stradalih,
ili biblija sta je to ?
...ako je vec tvrdoglavost postigla takve razmere da se ne moze sesti i dogovoriti.
Mada logicno bi bilo da interes vecine nadvlada,pa ajd sad.
A najveca tragedija je sto svi to znamo.
 
Ти си једино могао да сматраш да је Србија твоја земља, јер је Косово у Србији.

То што сте били нелојални земљи у којој сте живели и што сте нам отели део Србије, вратиће вам се кад-тад.

Отето - проклето.

И, ко си ти да одређујеш како ће се и који Срби борити за Косово?
Нама ускраћујеш право које сте ви сами себи дали да се борите оружјем?
Неће моћи.
Ова прича о Косову и Метохији далеко је од завршетка ма колико ти, остали Шиптари и Американци трубили о томе.

П.С. Косовари као нација не постоје. Ниси Шиптар, Албанац си? Иди у Албанију.

kosovo "jeste" srpsko, ali samo tako sto ste ga, da kazem, okupirali, adekavtniju rec ne mogu da pronadjem. prouci malo istoriju, kako kada i sl.
ali da se ne vracamo u proslost, svako pozanje samo jednu stranu stranu medalje. govorim o danas, o stanju kakvo je danas, i mozemo govoriti i o mogucem stanju sutra. i ni jedno vam ne ide u prilog. ko to ne zeli da vidi, zabija glavu u pesak,ali time ne menja realnost. i ja vam ne odredjujem ko treba da se bori za srbiju, ja vam sam dajem koristan savet, kao i mnogo drugih osoba, koje isto tako napadate da su ili ludi, ili prodane duse, ili truli pokvareni kapitalisti ili....
a "mi" smo se digli na oruzje nakon sto nam je pretilo fizicko brisanje sa lica zemlje. da se tako nesto desi ustra srbima, ja nikada ne bih osudjivao kada bi se srbi latili oruzja. to sto ih danas nema,ili ih je u malom broju, to zahvali takvima kao ti [mislim na ovaj post] gde ti ohrabrujes srbe sa kosova da se dignu na opruzje, ako ne danas onda sutra...
ne ocekujem da poslusate savet, navikli ste da sve sto radite placate skupo, umesto da ucite iz tudjih gresaka ili svojih ali nekadasnjih gresaka.
hrabrost nije uvek vrlina, nekada se poistovecuje sa gluposcu
 
kosovo "jeste" srpsko, ali samo tako sto ste ga, da kazem, okupirali, adekavtniju rec ne mogu da pronadjem. prouci malo istoriju, kako kada i sl.
ali da se ne vracamo u proslost, svako pozanje samo jednu stranu stranu medalje. govorim o danas, o stanju kakvo je danas, i mozemo govoriti i o mogucem stanju sutra. i ni jedno vam ne ide u prilog. ko to ne zeli da vidi, zabija glavu u pesak,ali time ne menja realnost. i ja vam ne odredjujem ko treba da se bori za srbiju, ja vam sam dajem koristan savet, kao i mnogo drugih osoba, koje isto tako napadate da su ili ludi, ili prodane duse, ili truli pokvareni kapitalisti ili....
a "mi" smo se digli na oruzje nakon sto nam je pretilo fizicko brisanje sa lica zemlje. da se tako nesto desi ustra srbima, ja nikada ne bih osudjivao kada bi se srbi latili oruzja. to sto ih danas nema,ili ih je u malom broju, to zahvali takvima kao ti [mislim na ovaj post] gde ti ohrabrujes srbe sa kosova da se dignu na opruzje, ako ne danas onda sutra...
ne ocekujem da poslusate savet, navikli ste da sve sto radite placate skupo, umesto da ucite iz tudjih gresaka ili svojih ali nekadasnjih gresaka.
hrabrost nije uvek vrlina, nekada se poistovecuje sa gluposcu


У ком делу моје претходне поруке си нашао да ја охрабрујем оне малобројне Србе са Косова?

П.С. Да ли ти је неко тражио савет? Опет провоцираш, онако на фињака! :rtfm:
 
Najbolje bi bilo da se odrzi referendum oko pitanja " Kosovo ili EU ". I da jedna tema ode u zaborav na neko vreme. Predpostavljam da je narodu kao i meni samom, muka od prepucavanje oko tog pitanja.Neko ce pre ili kasnije morati da odpadne, Kosovo ili EU. A na narodu ce biti da odluchi.
 
Najbolje bi bilo da se odrzi referendum oko pitanja " Kosovo ili EU ". I da jedna tema ode u zaborav na neko vreme. Predpostavljam da je narodu kao i meni samom, muka od prepucavanje oko tog pitanja.Neko ce pre ili kasnije morati da odpadne, Kosovo ili EU. A na narodu ce biti da odluchi.


Народ - то сам ја? :lol:

Е па и ја сам народ, а мени, видиш, није мука од постављања тог нерешеног питања.
 
Народ - то сам ја? :lol:

Е па и ја сам народ, а мени, видиш, није мука од постављања тог нерешеног питања.

" Predpostavljam" da je narodu muka, kao i meni samom. Izrazio sam negodovanje oko vechitog derbija Kosovo - EU. Nisam pokushao da sebe okarakterishem kao ceo narod, nego sam izneo predpostavku.

A pitanje ce se reshiti, polako...
 
ma vuk je potpuno prolupao.
svestan je da je gašenje spo-a blizu pa besni i okrivljuje narod za sopstveni sunovrat.
sveti se onim koji nisu spremni da prodaju identitet za molitveni doručak na kojem je on po sopstvenoj uobrazilji glavna mlada.
a mogao je da bude solidan pisac.
ovako, sve čega se dohvati - vuče za sobom u ponor. čak i njegovi bivši četnici ne vole da ih se dovodi u vezu s njim.
eto šta bude kad neko zaluta u politiku pa pomisli da je dovoljno biti poslušan stranim ambasadorima da se bude uspešan. šojić.
što se pre skloni - veće su šanse da se spo ne ugasi. treba čotrić da preuzme tu partiju a tabakovićka sns, da se promene stvari na bolje.
 
У ком делу моје претходне поруке си нашао да ја охрабрујем оне малобројне Србе са Косова?

П.С. Да ли ти је неко тражио савет? Опет провоцираш, онако на фињака! :rtfm:

u ovom delu. ako to nije ohrabrivanje, onda se izvinjavam,

Нама ускраћујеш право које сте ви сами себи дали да се борите оружјем?
Неће моћи.
 
Одбраном наше државе ми немамо шта да изгубимо.Нисмо ми чланица уније,па да имамо нешто да изгубимо.

Овде се продаје магла да ми треба да се одричемо земље(дакле, нечег што је опипљиво и од чега се живи) зарад неког могућег фиктивног чласнтва на папиру.

Овакве идеје треба забранити,а промотере одстранити из друштва.
 

Back
Top