ОЧЕКУЈУ СЕ ПРЕГОВОРИ СА СНС И СРС

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Актуелно
ОЧЕКУЈУ СЕ ПРЕГОВОРИ СА СНС И СРС
15.06.2009.
Ми очекујемо да ће се све странке које припадају блоку националне опозиције укључити у разговоре. На тај начин има смисла разговарати и направити коалицију у наредном периоду

Председник Градског одбора Демократске странке Србије (ДСС) Андреја Младеновић изјавио је данас да очекује преговоре са Српском напредном странком и Српском радикалном странком о формирању коалиција у београдским општинама Земун и Вождовац.
„Рано је о томе говорити док не седнемо да разговарамо са тим странкама. Ми очекујемо да ће се све странке које припадају блоку националне опозиције укључити у разговоре. На тај начин има смисла разговарати и направити коалицију у наредном периоду”, рекао је Младеновић..
Он је оценио да би формирање такве коалиције убрзало иницијативу ДСС-а везану за расписивање парламентарних избора, ванредних локалних избора на нивоу града Београда и референдума о НАТО пакту.
Младеновић није прецизирао када би преговори о формирању коалиција могли да почну наводећи да ће наредних дана бити разговора о томе са коалиционим партнерима ДСС-а - Новом Србијом и Народном партијом.
Према његовим речима, локални избори у Земуну и поновљени на Вождовцу показали су да је неопходно расписивање ванредних градских локалних избора.
„Владајућа коалиција је три пута изгубила изборе у Београду, а начин на који су покушавали да победе је поражавајући”, оценио је Младеновић оптужујући Демократску странку за притиске и уцене грађана у Рипњу и селу Бели Поток на Вождовцу где су на три бирачка места избори поновљени.
 
Рано је о томе говорити док не седнемо да разговарамо са тим странкама.
Ми очекујемо да ће се све странке које припадају блоку националне опозиције укључити у разговоре.
На тај начин има смисла разговарати и направити коалицију у наредном периоду”, рекао је

Младеновић..

Мачак,

а јел теби Дјука дао "партијски задатак"
да нас овде затрпаваш безвезним темама ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Па још бомбастичан наслов !!!

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Нека твоји налогодавци врате паре и мандате, па може да се разговара ...

И због чега си сад почео да постујеш за рачун ДСС-а ???
Да не намераваш опет дса промениш странку ???
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
samo politicki samoubica moze da pomisli da da ruku tomi, da mu da priliku za bilo kakvu vlast

toma je davljenik i koga god da `uhvati` i njega ce potopiti, a to rezim i oce

Наравно :ok:
Поента је не дати му руку ... СРС ако му пружи руку, и оно мало што је гласало за СРС у Земуну неће више ... А ако не пружи руку, СРС има све шансе да поврати већину гласова које је имала у Земуну, а и на Вождовцу.
 
Наравно :ok:
Поента је не дати му руку ... СРС ако му пружи руку, и оно мало што је гласало за СРС у Земуну неће више ... А ако не пружи руку, СРС има све шансе да поврати већину гласова које је имала у Земуну, а и на Вождовцу.

dugorocno i srednjerocno toma je za jednokratnu rezimsku upotrebu

malo strpljenja i nestace, cak i sa pinka

generalno ekonomska situacija se nece poboljsati

sinoc na htv repotrtaza iz bugarske. plate 300 evra, penzije 80. i komentator lepo kaze `politicari koji su obecavali visestruki porast plata, za kratko vreme, slagali su, 10 - 15 % to moze`

nije moguce ni ovde bolje, ja naravno znam kako moze bolje, al ova vlada ne zagovara te vrednosti. ona gura pare u dzep stranim bankama, firmama sa kajmanskih ostrva i domacim tajkunima i mafiji
 
Актуелно
ОЧЕКУЈУ СЕ ПРЕГОВОРИ СА СНС И СРС
15.06.2009.
Ми очекујемо да ће се све странке које припадају блоку националне опозиције укључити у разговоре. На тај начин има смисла разговарати и направити коалицију у наредном периоду

Председник Градског одбора Демократске странке Србије (ДСС) Андреја Младеновић изјавио је данас да очекује преговоре са Српском напредном странком и Српском радикалном странком о формирању коалиција у београдским општинама Земун и Вождовац.
„Рано је о томе говорити док не седнемо да разговарамо са тим странкама. Ми очекујемо да ће се све странке које припадају блоку националне опозиције укључити у разговоре. На тај начин има смисла разговарати и направити коалицију у наредном периоду”, рекао је Младеновић..
Он је оценио да би формирање такве коалиције убрзало иницијативу ДСС-а везану за расписивање парламентарних избора, ванредних локалних избора на нивоу града Београда и референдума о НАТО пакту.
Младеновић није прецизирао када би преговори о формирању коалиција могли да почну наводећи да ће наредних дана бити разговора о томе са коалиционим партнерима ДСС-а - Новом Србијом и Народном партијом.
Према његовим речима, локални избори у Земуну и поновљени на Вождовцу показали су да је неопходно расписивање ванредних градских локалних избора.
„Владајућа коалиција је три пута изгубила изборе у Београду, а начин на који су покушавали да победе је поражавајући”, оценио је Младеновић оптужујући Демократску странку за притиске и уцене грађана у Рипњу и селу Бели Поток на Вождовцу где су на три бирачка места избори поновљени.

Aco, na chiju cesh stranu ako se dogovore??? :mrgreen:
 
sta je radikali,opet lazete.kome je Toma ponudio koaliciju,vama ili tadicu.nemojte ni da trazite te mandate nego budite srecni ako sutra budete imali i to sto danas imate,mislim da je trenutno 57.Ko ne prihvati Tominu ponudu taj podrzava tadica,bez obzira bili to vi ili dss.Sad sam jos sigurniji da sam dobro uradio sto sam presao iz srs u SNS.

Ајд онако искрено ...

А јел вама наредили да сваки нови члан који има компјутер

мора да се учлани на Крсту и да промовише Тому

или ви то онако, самоиницијативно ???


Целих 8 постова ...
Лепо, баш лепо ...

Да
 
sta je radikali,opet lazete.kome je Toma ponudio koaliciju,vama ili tadicu.nemojte ni da trazite te mandate nego budite srecni ako sutra budete imali i to sto danas imate,mislim da je trenutno 57.Ko ne prihvati Tominu ponudu taj podrzava tadica,bez obzira bili to vi ili dss.Sad sam jos sigurniji da sam dobro uradio sto sam presao iz srs u SNS.

kulturno, intelektualno, sns-ovski

ovo sam prijavio, vredjanje

samo niej zaboravljeno ko je ukrao mandate, ko krade taj i laze

ali da ne duzimo, nemam sta sa ovim nikom trositi tastaturu
 
Ајд онако искрено ...

А јел вама наредили да сваки нови члан који има компјутер

мора да се учлани на Крсту и да промовише Тому

или ви то онако, самоиницијативно ???


Целих 8 постова ...
Лепо, баш лепо ...

Да

А имају свој сајт!? :think: :think: :think:

Мора да је "страшно посећен" !!!
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
toma je za jednokratnu rezimsku upotrebu

Исто као једна гумена стварчица коју "троше" мушкарци!!!
Док је нов, тј тек распакован, сви га узимају у руке, понекад и надувају као балон, па се играју са њим до миле воље!!! :whistling::whistling::whistling:

Еее, али кад послужи сврси и када се употреби..............сви га баце,.............па када га неко и случајно види..............неће ни мотком да га такне!!!

Јеси ли на ово мислио!? :think::think::think:

А и ако ниси..............ту је негде!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 

Back
Top