Obozavatelji...

Ne pricam o ne svidjanju vec o obostranim simpatijama na pocetku i igricama ko ce koga pre zezne da pokaze vise emocija..u mom slucaju i muskaraca iz okoline uvek najebemo ako pokazemo previse da nam je stalo i previse paznje poklonimo..ako to iskuliramo na pocetku dok se ona ne primi posle polako moze otvaranje..znaci 100% je tako nema vrdanja;)


Bogami ja sam hteo verujem da su to iskljucivo klinacki fazoni a iz dana u dan me okolina u suprotno ubedi
...ma sta bre ti pricas...eto ja ne pokazujem osecanja i kao sad bih trebala da imam 1000000 obozavatelja a nemam ni jednog
 
...ma sta bre ti pricas...eto ja ne pokazujem osecanja i kao sad bih trebala da imam 1000000 obozavatelja a nemam ni jednog

:eek:tebi se sve pomesalo..jesi ti nekog navatala i kulirala da se on primi ili uopsteno nema nikoga na vidiku da ga kuliras:lol:ajd necemo se foliramo i kad se primis posle pola sata neces to bas odma pokazati jel tako;)
 
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)

omala sam u osmom razredu:lol::lol:
ne bih ni znala da neka prijateljica moje keve nije prijateljica sa njegovom kevom. i kao, zaljubljen do usiju, bla bla truc:lol:
reagovala sam tako sto sam bila maloljubaznija prema njemu, to je sve, a ja bila zaljubljena u jednog drugog :lol::lol:

ps. nije mi slao nista:lol:
 
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)

Uvijek su to bili slatki i dragi doživljaji koji u mladim danima imaju one vesele i razdragane note,onaj bezazleni osmijeh koji značajno uputimo sami sebi..neko nas tiho i nježno posmatra,prati,šalje cvjetne i poetske signale..
Takve me stvari više ne mogu radovati(ukoliko sam naravno nezainteresovana za tu osobu)jer prvo što registrujem u sebi je osjećaj nelagode.
Naime,ne volim da dajem ljudima lažnu nadu,kao što ne volim ni da je oni daju meni.
 
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)

Ецам
eusa_snooty.gif

Е, али није анонимна, представила се, само ми се није допала и то је била препрека нашој срећи
icon_ballbounce.gif
 
Jesam u srednjoj skoli, na pocetku... :aha:
Simpaticno bese :)
Sad su medjuljudski odnosi mnogo drugaciji, nema te lagane zaljubljenosti, sve je instant, sada i ovde.. Kres za jedno vece, brak za mesec dana i razvod za 1h , sporazumni doduse ovaj obican malo duze traje :lol:
 
Jesam :(
Bolje da mi nije rekao, bar taj jedan, bilo mi bas :(
Pocelo u osmom osnovne, rekao mi kada sam imala 25, on malo vise.
Imao je brak i razvod iza sebe, ja bila u dugoj vezi.
I bas mi je bilo grozno. Jer bili smo drugovi, i bas sam ga volela, ma bio mi najbolji drug :sad2:, i sta mu je to trebalo?
Srecom, bili smo daleko, i bas sam se grizla sto nisam mogla da uzvratim :dash:
Vise nismo u kontaktu :sad2:
Cujem da se ozenio skoro, i od srca mu zelim svu srecu.
Inace tajno obozavam nekog, koliko ce da potraje videcemo ;)
 
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)

Jesam, u srednjoj skoli..al nije zadugo ostao tajni :lol: , bili smo u vezi posle..
Pa lepo je iznenadjenje ako ti se taj neko dopadne, ako ne ..well :neutral:
 

Back
Top