Obozavatelji...

:dash::dash::dash::dash: Ubicu se majki mi, sta fali reci nekom koliko ti je stalo, sta je lose u tome, cega se LJUDI plasite.....alooooo
Jer su nas sve donele rode, ili ste posatli toliko zli?!
:lol:ma veruj narocito na pocetku vaganje ne gine..ja bar jedino tako dolazim do mirne luke nazalost..cak ni ne moram reci nista vidi se ako se primim i to zenama ne prija..drugacije ako zena pokaze sto u vecini slucajeva i treba biti ili zena ostavlja muskarca kog moze vrteti oko prsta
Pa dobro....ali zamisli samo...imas nekog ko ti salje srceparajuce poruke...ceka te posle posla,kao slucajno naisao..... gdje god da se pojavis vidis da te prati u stopu....mene malo jeza hvata...

:eek:pa nisam znao da je bas takva situacija ali opet da je zena ta koja to radi totalno bi drugacije bilo protumaceno..zene beze od prevelike paznje
 
:lol:ma veruj narocito na pocetku vaganje ne gine..ja bar jedino tako dolazim do mirne luke nazalost..cak ni ne moram reci nista vidi se ako se primim i to zenama ne prija..drugacije ako zena pokaze sto u vecini slucajeva i treba biti ili zena ostavlja muskarca kog moze vrteti oko prsta

to ama bas svaki put cujem
Aman, moja osecanja se ne menjaju saznanjem da je nekom stalo do mene, menjaju se kada znam da nije
 
Kakvo oruzje?
Zasto se plasite da priznate da vam je stalo zar nije divno reci volim te,obozavam te,ti si mi sve na svetu?
Mislim kakva je to veza u kojoj ja moram da skrivam svoja osecanja? :sad2:

Ne moras posle dzaka soli ako razumes:lol:ja se ne plasim ali moram pre toga itekako taktizirati i mnogo mi je trebalo do tog iskustva..ne preteranog ispaljivanja ali 2-3 koja su bogami mogla biti pun pogodak..samo nisam imao iskustva i prerano pokazao emocije koje se iskoriste sa zenske strane negativno..kao slabost muskarca protumace..nista strasno idemo dalje..dodje njima iz dupeta u glavu da se tesko nalaze iskreni;)
 
Jesam, vise puta, ali ne na negativan nacin, naprotiv.
Nekada su to moji vrsnjaci, a mekada klinci i klinceze.
Nema nista sladje nego kada ti mladja sestra kaze da hoce da bude kao ti, ali joj ja uvek kazem da ce ona biti bolja od mene :)

Medjutim, ti verovatno ciljas na ljubavnu tmetiu i da, bilo je takvih situacija.
Jedan decko mi je sakrio poklon medju skolske stvari, a ja sam kasnije od osobe koja mu je u tome pomogla saznala ko je. Jedan mi je kitio kapiju cvecem, pisao pisamca, neki su mi slali poruke, zvali, neki su bili simpaticni i kulturni, neki vulgarni, degutantni, odvratni... Dozivljavala sam da mi budu priredjivana jako lepa i pamcenja vredna iznenadjenja od momaka kojima sam se svidjala.
Jedino se jos uvek bojim da priznam sebi da imam jednog obozavatelja jer sve navodi na to, a ja se iskreno nadam da gresim jer ne mogu, necu i ne zelim da mu uzvratim.
 
..samo nisam imao iskustva i prerano pokazao emocije koje se iskoriste sa zenske strane negativno..kao slabost muskarca protumace..nista strasno idemo dalje..dodje njima iz dupeta u glavu da se tesko nalaze iskreni;)

...ja tebe uopste ne razumem, ako mi se neko ne svidja potpuno mi je svejedno da li ce da me ignorise ili ne ...ako mi se svidja a on me ignorise ignorisem i ja njega
 
...ja tebe uopste ne razumem, ako mi se neko ne svidja potpuno mi je svejedno da li ce da me ignorise ili ne ...ako mi se svidja a on me ignorise ignorisem i ja njega
Ne pricam o ne svidjanju vec o obostranim simpatijama na pocetku i igricama ko ce koga pre zezne da pokaze vise emocija..u mom slucaju i muskaraca iz okoline uvek najebemo ako pokazemo previse da nam je stalo i previse paznje poklonimo..ako to iskuliramo na pocetku dok se ona ne primi posle polako moze otvaranje..znaci 100% je tako nema vrdanja;)
Ja sam uvek otvorena po pitanju svojih osecanja i onog momenta kad osetim da mi je stalo i da sam se zaljubila ja to i kazem pa nek je to i sam pocetak veze
I nikad nisam bila u fazonu jao njemu je stalo kako je glup sad cu ga zaebavam mislim kakvi su to klinacki fazoni :roll:

Bogami ja sam hteo verujem da su to iskljucivo klinacki fazoni a iz dana u dan me okolina u suprotno ubedi
 
Ne pricam o ne svidjanju vec o obostranim simpatijama na pocetku i igricama ko ce koga pre zezne da pokaze vise emocija..u mom slucaju i muskaraca iz okoline uvek najebemo ako pokazemo previse da nam je stalo i previse paznje poklonimo..ako to iskuliramo na pocetku dok se ona ne primi posle polako moze otvaranje..znaci 100% je tako nema vrdanja;)


Bogami ja sam hteo verujem da su to iskljucivo klinacki fazoni a iz dana u dan me okolina u suprotno ubedi

Razocarao si me :sad2:
 

Back
Top