Obdarenost vaseg decka

ja nem pojma kako se to meri.jedared sum probo pa kreno da ga premerajem odozdole naprema jajcima.al ondak mi se učinilo mlogo velik pak sam kreno odozgor izpočetka.al tad mi je ispo nešto mlogo malen.e tad sam ga ufatio sas levu ruku dga ispravljam i razvlačim a desnom d nabijam ono lenjirče u stomak dam ispane što duži.utom ti uđe jovica u šupu tam di sam ga merio
pita on šta to radiš budalo a ja mu kaem e sad oću da izvršim harikiri sas ovim lenjirom od sramotu štoj si me vido vakog.ondak sam upiro usebe sve doklen lenjir nije puko napola a jovica me gledo kaki sum kreten.poslen ga nisam merijo nikad
 
Meni je bilo skroz normalno da,kad si s nekim u vezi dve-tri godine,moze da dodje i do takvih situacija da mi on dopusti da mu izmerim polni organ.Naravno da to nisam uradila svakom decku.Oni koji su mi rekli koliki im je su me mozda i slagali za centimetar-dva,ali bitno ne menja stvar.Btw,gde vi devojke pronalazite tako obdarene tipove,npr.20cm itd?Kakav je,uopste,osecaj,kad tolika alatka udje u tebe?A i zanima me kako u tom slucaju ide oralni sex?Do pola ili kako?
 
sandra w:
Meni je bilo skroz normalno da,kad si s nekim u vezi dve-tri godine,moze da dodje i do takvih situacija da mi on dopusti da mu izmerim polni organ.Naravno da to nisam uradila svakom decku.Oni koji su mi rekli koliki im je su me mozda i slagali za centimetar-dva,ali bitno ne menja stvar.Btw,gde vi devojke pronalazite tako obdarene tipove,npr.20cm itd?Kakav je,uopste,osecaj,kad tolika alatka udje u tebe?A i zanima me kako u tom slucaju ide oralni sex?Do pola ili kako?

pa moze i ceo ali onda ces se ubrzo najverovatnije druziti sa Svetim Petrom.
 
Misliiiiiim, meni je moj samo moj i ne dam ga. Možete se samo poigrati sa njim. I on ima ličnost,mora da jede,da spava,da se kupa - sve ono što radi živ čovek.:oops: I da dodam ovo: Ako je partnerka dobra u sexu i dovoljno inspiritivna onda je BIGG :twisted: Zaključak: Drage dame navalite na svoje muškarce jer najviše od vas će zavisiti koliki mu je ;) . Igrajte se.
 
zoran4u:
Misliiiiiim, meni je moj samo moj i ne dam ga. Možete se samo poigrati sa njim. I on ima ličnost,mora da jede,da spava,da se kupa - sve ono što radi živ čovek.:oops: I da dodam ovo: Ako je partnerka dobra u sexu i dovoljno inspiritivna onda je BIGG :twisted: Zaključak: Drage dame navalite na svoje muškarce jer najviše od vas će zavisiti koliki mu je ;) . Igrajte se.

Pametan covek... Samo se vi razmecite brojkama kao na pijaci... Dobro je dok ne pocnete da se prodajete na kilo ili na metar?!... :lol:
 
gurbet:
ja nem pojma kako se to meri.jedared sum probo pa kreno da ga premerajem odozdole naprema jajcima.al ondak mi se učinilo mlogo velik pak sam kreno odozgor izpočetka.al tad mi je ispo nešto mlogo malen.e tad sam ga ufatio sas levu ruku dga ispravljam i razvlačim a desnom d nabijam ono lenjirče u stomak dam ispane što duži.utom ti uđe jovica u šupu tam di sam ga merio
pita on šta to radiš budalo a ja mu kaem e sad oću da izvršim harikiri sas ovim lenjirom od sramotu štoj si me vido vakog.ondak sam upiro usebe sve doklen lenjir nije puko napola a jovica me gledo kaki sum kreten.poslen ga nisam merijo nikad
Brava ... aplauzen :lol: :lol: nisam se skorije ovako nasmejao na forumu. :D
 
paul:
ako su glupe teme otkud onda 700 pregleda?E.....dokle cemo da lazemo same sebe?
Otkuda 700 pregleda?
Pa deo toga je od onih koji iz dokolice otvore novu temu, pa zaključe da je glupa kao doope i zatvore je.
Deo je od onih koji vide da se neko koga rado čitaju upisao na temu, pa da vide šta je napisao.
Deo je verovatno od postavljača teme.
I deo od modova koji tu i tamo provere wtf is going on.

A možda ima i sedam stotina jbnih ljudi koji su živo zainteresovani za dužinu penisa nekih tamo likova koje nikada nisu videli, niti imali sex sa njima, niti će imati sex sa njima. Ali to je već worst case scenario, i sumnjam da je tako.
 
capablanca:
Sve neki kurati momci ovih nasih forumasica..... :)))))))))))))))

Sto je babi milo to joj se i snilo...

Eureka ! Ja sam ukapirao o čemu se radi.

Svi znamo da je prosek daleko ispod 20cm.

Evo šta žene rade. Kada nađu jednog koji je na toj ili iznad te magične granice, one ga drže i nikako ne ispuštaju. Sve ostale likove odbacuju.

Zato se može čuti žena, dok ne nađe nekog ko ispunjava čuveni "kriterijum 20cm" kako nigde nema normalnih muškaraca. Zato su same, jer nema normalnih muškaraca. "Normalan" = "ima tuki minimum 2dm"
 

Back
Top