Obdarenost vaseg decka

E, jbg... Ispod sam...
:(
483.png
 
sinnke:
Taj kad bi ga gurno bilo bi taman ali za bolnicu.


Sinnke, nemoj da preterujes. Sto za bolnicu?
Ja sam bila sa deckom koji ima 20 cm (merili smo zajedno), a bila sam sa jednim koji je imao 21, i nisam zavrsila u bolnici :P
Imala sam i slucaj kada je bio bas bas bas mali. Sta da se radi, niko ne moze da bira koliki ce da mu bude.
 
Zana:
Sinnke, nemoj da preterujes. Sto za bolnicu?
Ja sam bila sa deckom koji ima 20 cm (merili smo zajedno), a bila sam sa jednim koji je imao 21, i nisam zavrsila u bolnici :P
Imala sam i slucaj kada je bio bas bas bas mali. Sta da se radi, niko ne moze da bira koliki ce da mu bude.


To je bila sala. I moj brat ima 21 cm i nijedna mu se nije zalila. Ne kazu ljudi za djabe "sve sto njoj ne stane, nek meni u oko stane" :lol:
 
Zana:
Sinnke, nemoj da preterujes. Imala sam i slucaj kada je bio bas bas bas mali. Sta da se radi, niko ne moze da bira koliki ce da mu bude.

I sta si radila sa tim bajom sto mu je mali..otkacila ga ili bila sa njim i tesila ga kako to sto mu je tuki 7,8 ili 10 cm.nije nista strasno..vazna je ljubav i ostalo sr.koje se moglo citati u svoje vreme na temi : Otkaciti frajera zato sto mu je mali.. Kao nema veze.Tacno,niko ne moze da bira koliki mu je ali ne moze ni da se pros...a. kako to nije bitno u emotivnoj i telesnoj vezi dvoje ljudi...a sto se ovde foruma tice..ma ovde su svi grande....
 
Gazdarica:
Joj, dodje mi da postujem sliku... :P

heheh 8-) pade mi neshto na pamet za moje foldere na kompu 8-)
nije mi dokumentacija potpuna

eee gde mi je pamet bila... da sam znala da ce neko da se interesuje ja bih to sve ovekovechila malo anfas, malo profil pa sve sa metrom u blizini ...a ovako nishta...

btw fali mi bivsha No1 pisha u kolekciji :mrgreen:
 
raindog:
heheh 8-) pade mi neshto na pamet za moje foldere na kompu 8-)
nije mi dokumentacija potpuna

eee gde mi je pamet bila... da sam znala da ce neko da se interesuje ja bih to sve ovekovechila malo anfas, malo profil pa sve sa metrom u blizini ...a ovako nishta...

btw fali mi bivsha No1 pisha u kolekciji :mrgreen:
Ccc, aj mi pokazi svoje foldere... :mrgreen:
 

Back
Top