O U T L A W

Bas je cakan....ljubi ga majka....ali, ajde sad...ne mogu reci da nisam bacala pogled za velikim frajerima u crnim napumpanim koznim jaknama, u " maxarama " i to tako...ebi ga, mladost ludost...svako vreme ima svoje obelezje....debilno ili ne....pa i kad cujem neku pesmu iz tog perioda smesno mi je, ali i to je deo proslosti...:whistling:

Opaaaa! :lol:
 
ti se sa njim ne bi osećala sigurnom??:cool:
Kristijan%20-%20ALEKSANDAR%20GOLUBOVIC.jpg

Cek cek, otisli smo mnogo daleko, nisam mislio bas na takve okorele kriminalce...:eek:

Nego onako malo samo Outlaw... ;)
 
:lol: eee baso.. bad boy wannabe :lol::lol:

Pa da taj rad... :mrgreen: :cool:

ja mislim da ga je video samo na ovoj slici ! ali nebitno ne mogu da pisem i gubim vreme na ovakve gluposti vezane za MS !

PA sto onda pises.

Ako neces da pises, bar citaj! :rotf:

:hahaha::hahaha::hahaha:
kao obijač trafika,ili još malo manje outlaw?

Nisam mislio sitan kriminalac. :roll: Nego onako, da deluje opasno, brzo vozi, ne yebe propise, tetovaze, alkohol, pije pusi i tarabe rusi, i tako to... :)
 
Muska Spomzorusa:
Sta je to sto provlaci zene outlaw likovima? STa je to toliko neodoljivo devojkama kod bad boy momaka.
Ja to vidim i po sebi , i zene i devojke padaju na to samo tako!

Da braco, u pravu si. :) Biraju lose momke a onda kukaju kad su povredjene...

A zasto. Losi momci ostavljaju utisak jaceg opstanka i neku vatrenost, sto izgleda kao da pruzaju bolji sex.

ZORO- :
Errr mozda ti niko nije rekao... ali Madona je musko... koji koristi ovaj nik da se ulizuje curicama i da ih time pridobija...
i kasnije savetuje sa kim "dobrim" da budu...

ZORO brate, ovako si car ;) . Ali ne lupaj, ova nema veze sa Weishauptom, (probaj nesto da izvuces na pp, od njih)
Ne budite tako naivni...
 

Back
Top