Нож у леђа! КО ЋЕ КОМЕ АКО НЕЋЕ СВОЈ - СВОМЕ !

no_problem:
Ма бре, волим ја овакве као што је Марко. Нема везе са оним што прича, али и даље прича. Ето видиш, сирот отишао до ЊЦ да се олакша. Шта ћеш, вероватно има проблем
Ma olaksava se on po ovom forumu non-stop. Sad ili covek ima problem (a sigurno da ih ima i to mnogo), ili jednostavno mnogo voli da se*e.

A milo kao milo. Pa sta ocekujete od njega: kad proglase 'nezavisnost' da pogodimo ko ce medju prvima da prizna novu 'drzavu'.
 
Salvantis:
Ma olaksava se on po ovom forumu non-stop. Sad ili covek ima problem (a sigurno da ih ima i to mnogo), ili jednostavno mnogo voli da se*e.

A milo kao milo. Pa sta ocekujete od njega: kad proglase 'nezavisnost' da pogodimo ko ce medju prvima da prizna novu 'drzavu'.

Тачно, па управо је позив Чекуу да посети ЦГ - увод у нови олошки потез према Србији. Чеку је ОПТУЖЕН У СРБИЈИ ЗА ТЕШКЕ РАТНЕ ЗЛОЧИНЕ - а у ЦГ скоро половина становништва су Срби. Срамно! 8-)
 
Milo je ispao najpametniji politicar , ovih prostora a i sire u poslednjih 20 tak godina.
Covek je jedini opstao na vlasti , od svih komunistickih lidera, koji su sada , sto pod zemljom , sto po zatvorima, sto u ludnicama...........a Milo jos vlada, :):):):):)

I jos ga ceo svet kapira kao demokratu :)

Sve sto je obecao Crnogorcima, on je i ispunio.........od neodazivanja u vojsku, eura umesto dinara, stvaranja suverene drzave, hitnog puta u EU.........i na vrhu popularnosti, kao Pele, baja kaci kopacke o klin..........kakav igrac :):)

Ova nasa boranija od politicara , gubi po sto puta , svake izbore na koje izadje, oni drugi , i kada dobiju vlast,nista od obecanog ne ostvare.............izgubise i Kosovo, i sve ratove, i sansu da udjemo u EU............ali i dalje se zubima drze za fotelje..........

E, zato je Milo car, za ovu klosariju u Srbiji......na.kojeg god politicara pomislite, necete pogresiti...
 
Хитног пута у ЕУ :):):) Колега, пражњење изгледа још није завршено. Не мислим на Ваше, него на Милово. Како рече колега еремита ’оће да уђу, али кад на живану никне нокат. Зато и Мило одлази са функције јер зна да нико из овог региона није никада ни био планиран за ЕУ. Једино што ће да им уђе биће Чеку и симпатизери који ће им донети нови начин исхране у ЦГ. Али он неће бити крив за то. Отишао човек са положаја па то ти је. :)
 
Mit dunavskih rusalki:
Ma rekoh li ja da su svi crnogorci kriminalci! A Koštunjavi je sudeči po svemu njihov kada im i kapom i šakom daje državljanstvo.
Vožde kreni sa batinom od Vojice, ko će posle da pere asfalt od tolike krvi, a i Karla če te ganjati.

ocekivala sam te u crossroad cafe, na poznanstvima.....ali nikako ovde i ne na ovaj nacin....
bobana.
 
markovozd..:
Milo je ispao najpametniji politicar , ovih prostora a i sire u poslednjih 20 tak godina.
Covek je jedini opstao na vlasti , od svih komunistickih lidera, koji su sada , sto pod zemljom , sto po zatvorima, sto u ludnicama...........a Milo jos vlada, :):):):):)

I jos ga ceo svet kapira kao demokratu :)

Sve sto je obecao Crnogorcima, on je i ispunio.........od neodazivanja u vojsku, eura umesto dinara, stvaranja suverene drzave, hitnog puta u EU.........i na vrhu popularnosti, kao Pele, baja kaci kopacke o klin..........kakav igrac :):)

Ova nasa boranija od politicara , gubi po sto puta , svake izbore na koje izadje, oni drugi , i kada dobiju vlast,nista od obecanog ne ostvare.............izgubise i Kosovo, i sve ratove, i sansu da udjemo u EU............ali i dalje se zubima drze za fotelje..........

E, zato je Milo car, za ovu klosariju u Srbiji......na.kojeg god politicara pomislite, necete pogresiti...



ulovio Milo zlatnu ribicu,
htede da je vrati nazad u vodu
ali ona upita : " a tri zelje ...."
posle kraceg razmisljanja Milo odgovori :
" kazi ".
 
Iron Lord:
Svaki muškarac voli politiku.
Možda sam i ja mogao na PP ali rekoh ajde ovako.
:wink:

POSTUJEM !
ali dozvoli i zenama da vole politiku.
ja sam, ako dozvoljavas, vise za razumno gledanje na desavanja nego za nadgornjavanje u pljuvacini po nekome...po bilo kome....
spominju se razni likovi....svako nekog zastupa i zbog necega....
ja ne vidim razliku medju njima ( vladarima)....ni nasim ni vasim.....
tu sam i citam da bih "naucila" od vas.......da li cu ??

bobana, :-)
 
bobanap:
POSTUJEM !
ali dozvoli i zenama da vole politiku.
ja sam, ako dozvoljavas, vise za razumno gledanje na desavanja nego za nadgornjavanje u pljuvacini po nekome...po bilo kome....
spominju se razni likovi....svako nekog zastupa i zbog necega....
ja ne vidim razliku medju njima ( vladarima)....ni nasim ni vasim.....
tu sam i citam da bih "naucila" od vas.......da li cu ??

bobana, :-)

Pa i ja gledam da naučim nešto od nekoga...
Valjda se zato logujem svakodnevno....
bezuspešno za sada....

Što se političke borbe tiče, imamo dva metoda kako da degradiramo protivnika:
1) Nepopularan kod nas je - DA IZNESEMO SVOJE PREDNOSTI U ODNOSU NA DRUGU STRANU
2) Veoma rasprostranjen (čak do Amerike, verujte na reč) - VREDJAJ AKO NE UMEŠ DA OBJASNIŠ A PO SISTEMU ŠTO CRNJE TO GRDJE


:wink:
 
Iron Lord:
Pa i ja gledam da naučim nešto od nekoga...
Valjda se zato logujem svakodnevno....
bezuspešno za sada....

Što se političke borbe tiče, imamo dva metoda kako da degradiramo protivnika:
1) Nepopularan kod nas je - DA IZNESEMO SVOJE PREDNOSTI U ODNOSU NA DRUGU STRANU
2) Veoma rasprostranjen (čak do Amerike, verujte na reč) - VREDJAJ AKO NE UMEŠ DA OBJASNIŠ A PO SISTEMU ŠTO CRNJE TO GRDJE


:wink:

shvatila....hvala.
laku noc.
:-)
 

Back
Top