NOVOSADSKA VLAST

е ово је срамота шта све пишете о Маји - толико глупости да је то страшно! и све тако детињасто, неповезано опет, као и до сада несистематска гомила глупости
а нарочито су ми огавни ови ван Новог Сада што критикују Мају - а живе и по 100-200км далеко од Новог Сада! а и даље... лицемерје до коске
е пред сваке најобичније локалне изборе - толико острашћености и фанатизма је присутно да је то просто невероватно!? па било је само да радикали не победе ма по сваку цену
јер баш морамо да мрзимо међусобно толико? а ви то иницирате - међусобни раздор
 
шта сам побркао?
а ти само настави мене да банујеш и да ми закључаваш све моје теме (у типично "демократском" Б92 стилу) - пошто познајем Бату Кан Кана и његовог старијег сина познајем добро има да те пријавим да хоћеш да га пријавиш за прање новца... хехехе :)
 
Ja samo znam da je Maja do tog polozaja dosla pod parolom borbe protiv korupcije, a u Novom Sadu korupcije koliko volis! Ni u jedno javno preduzece ne mozes da se zaposlis bez neke politicke ili rodbinske veze, konkursi za ta preduzeca jednostavno ne postoje! Plate u tim preduzecima su nerealno visoke, direktori imaju oko 200 000 dinara mesecno primanje i svega dva javna preduzeca u Novom Sadu posluju sa pozitivnom nulom, dok su ostali teski gubitasi! Kad neko lose vodi posao ne snosi nikakvu odgovornost, u prevodu moze im se!
I onda se jos neko pita sta ne stima kod Maje Gojkovic, e pa ne stima to sto je jos nisam cuo od kad je dosla na vlast da je spomenula korupciju, a kamoli nesto uradila po tom pitanju!
 
WIBU:
Ja samo znam da je Maja do tog polozaja dosla pod parolom borbe protiv korupcije, a u Novom Sadu korupcije koliko volis! Ni u jedno javno preduzece ne mozes da se zaposlis bez neke politicke ili rodbinske veze, konkursi za ta preduzeca jednostavno ne postoje! Plate u tim preduzecima su nerealno visoke, direktori imaju oko 200 000 dinara mesecno primanje i svega dva javna preduzeca u Novom Sadu posluju sa pozitivnom nulom, dok su ostali teski gubitasi! Kad neko lose vodi posao ne snosi nikakvu odgovornost, u prevodu moze im se!
I onda se jos neko pita sta ne stima kod Maje Gojkovic, e pa ne stima to sto je jos nisam cuo od kad je dosla na vlast da je spomenula korupciju, a kamoli nesto uradila po tom pitanju!

NIje samo u Novom Sadu tako :(
U Nisu je jos i gore.
 
Шта ви лупате, Нови Сад све лепши и бољи,... јесте има својих мана...али то су ситнице,... Не бих га мењао ни за 100 Београда, људи су овде нормалнији и пријатнији, ви из Београда никада то нећете схватити, за вас је Београд центар света... , шта имате од тога што пљујете власт у Новом Саду... Ви мислите да ако у Београду са Демократама иде боље, да и свуда са Демократама иде боље, то је глупост, Демократе су добре само тамо где има добро да се краде...

У Бечеју из ког сам ја, Демократе су ни мање ни више,него 12 година на власти, а општина пропала скроз, све фирме уништене, трошкови 3 пута већи него у Београду, ништа се не гради, нема новије зграде од 5-10 год....,а фирме које су остале да функционишу стално посећују неки функционери владе, вероватно док и то не униште...лако је са Београдом, пун је пара и расте сваком секундом, али није све у Београду, онај који подигне малу општину на виши стандард, тај ће подићи и Србију на ноге, браните кога хоћете, али у Србији те странке нема...

А Власт у Новом Саду, хмм, још немам веће замерке, урађене су ствари за ове 2 године, које су давно требало бити одрађене у предходној власти, али Демократе не занима Нови Сад, Београд је већи, може више да се краде, што да се замарују улагањем у Нови Сад...
 
OrthodoxCelt:
У Бечеју из ког сам ја, Демократе су ни мање ни више,него 12 година на власти, а општина пропала скроз, све фирме уништене, трошкови 3 пута већи него у Београду, ништа се не гради, нема новије зграде од 5-10 год....,а фирме које су остале да функционишу стално посећују неки функционери владе, вероватно док и то не униште...лако је са Београдом, пун је пара и расте сваком секундом, али није све у Београду, онај који подигне малу општину на виши стандард, тај ће подићи и Србију на ноге, браните кога хоћете, али у Србији те странке нема...

.
a zar nisu u Beceju na vlasti radikali i Pal Sanjika ?
 
OrthodoxCelt:
Шта ви лупате, Нови Сад све лепши и бољи,... јесте има својих мана...али то су ситнице,... Не бих га мењао ни за 100 Београда, људи су овде нормалнији и пријатнији, ви из Београда никада то нећете схватити, за вас је Београд центар света... , шта имате од тога што пљујете власт у Новом Саду... Ви мислите да ако у Београду са Демократама иде боље, да и свуда са Демократама иде боље, то је глупост, Демократе су добре само тамо где има добро да се краде...

У Бечеју из ког сам ја, Демократе су ни мање ни више,него 12 година на власти, а општина пропала скроз, све фирме уништене, трошкови 3 пута већи него у Београду, ништа се не гради, нема новије зграде од 5-10 год....,а фирме које су остале да функционишу стално посећују неки функционери владе, вероватно док и то не униште...лако је са Београдом, пун је пара и расте сваком секундом, али није све у Београду, онај који подигне малу општину на виши стандард, тај ће подићи и Србију на ноге, браните кога хоћете, али у Србији те странке нема...

А Власт у Новом Саду, хмм, још немам веће замерке, урађене су ствари за ове 2 године, које су давно требало бити одрађене у предходној власти, али Демократе не занима Нови Сад, Београд је већи, може више да се краде, што да се замарују улагањем у Нови Сад...

Ne bi me cudilo da si i ti jedan od guzonja sto lade jajca za velike pare, a nemaju 2 sata efektivnog rada dnevno! Dok je budzeta bice i plata!
A ako ti je u redu to sto je korupcija uzela maha, onda znam skoje si strane reke!
 
A sta je bilo tako bolje kada je Bora bio gradonacelnik u odnosu na Maju? Nisam ni za jedne ni za druge ali ovi nisu gori od proslih.Kad se setim Pomoriskog odmah mi je jasno koliko je prosla gradska vlast bila "gadljiva" na pare.
 
Moj jedan poznanik ciji je otac bio u vrhu bivse gradske vlasti toliko je uvelicao kapital za te 4 god (stanovu,luksuzna kola,putovanja)dobio savrseno radno mesto a nije jedini,sta vise on se nazali u grupi onih koji su "manje' uzeli. Tako da neko iz bivse vlasti nema pravo da kritikuje sadasnju.
 
Eh da je više Maja,gde bi nam bio kraj.Nema većih lopova od demokrata,socijalisti i julovci su pioniri u odnosu na njih.SPO je uništio Bgd a demokrate će ga zatrti.Nema dobrih stranaka,ni poštenih,ali kada bih birao birao bih radikale,od dva zla uvek biraš manje.
Ne shvataju ovi što su na vlasti da se u grob ništa ne nosi. 8)
 
al bundy:
a zar nisu u Beceju na vlasti radikali i Pal Sanjika ?

Ајде овако, 8 година су Мађарске странке уз подршку свих "демократских" странака, а онда ДС 4 године такође уз подршку свих "Демократа" a, сад ДСС, опет уз подршку свих Демократских и Мађарских странки, у сваком случају парола у Бечеју је Мађари немојте случајно да гласате за радикале, пропашћете... а ионако је пропала општина,тако да радикали у Бечеју нису били на власти, а неће никад ни бити, ја не подржавам радикале, али та кампања: Сви против радикала!(само да би се иста група људи одржала на власти) ми већ иде на живце, дође ми из ината да гласам за њих, само зато што хоћу да се нешто промени, а смене свих "демократа" се своде на исто...Последњи пут кад се нешто променило је било кад је Бечеј био првак Европе у Ватерполу, тада је град бар мало личио на град, а успели су да униште и Ватерполо као симбол Бечеја, ма све су уништили...(још нешто, прошли градоначелник је опозван,иначе био је главни за ватерполо савез Бечеја, сада је у затвору иначе из ДССа, накрао се човек...) и људи опет гласају за ДСС, па ја не знам ко је ту луд...

Само што тема није Власт у Бечеју(У, то би баш била занимљива тема), већ у Новом Саду...
 
WIBU:
Ne bi me cudilo da si i ti jedan od guzonja sto lade jajca za velike pare, a nemaju 2 sata efektivnog rada dnevno! Dok je budzeta bice i plata!
A ako ti je u redu to sto je korupcija uzela maha, onda znam skoje si strane reke!

Корупција је општи појам, одувек је постојала, и увек ће је бити, ти ако нешто знаш ти иди у полицију(а да, и она је корумпирана), е јбг онда...
Нисам се још срео са корупцијом(ок јесам у здравству, али то је мало компликованији проблем и тиче се целе Србије), ја сам само студент....
 

Back
Top