NOVOSADSKA VLAST

Wesley Earl Craven:
U Novom Sadu možda sada ima malo vode, ali je beogradsko priobalje do pre neki dan neprestano bilo poplavljeno, o čemu su mediji veoma šturo izveštavali, ali to "urbanu facu" Bogdanovića nije sprečilo da u sred najvećih poplava primi neku nagradu opštine Novi Beograd za najboljeg gradonačelnika, pa se tek onda posle nekoliko dana smiluje da prošeta poplavljenim priobaljem.

Sve u svemu, Maja je za ovog ... (ne mogu da nađem odgovarajuću reč) ... izmislila vođenje grada. Uzgred, Nemanjina još nije dobila upotrebnu dozvolu.
Od svih beogradskih opština na Novom Beograduje najviše uradjeno, tome je doprinelo puno slobodnih i komunalno uredjenih parcela za stambenu i poslovnu gradnju i prostora za izgradju bulevara, za razliku od, recimo, Zemuna, gde je prodat svaki kvadrat, pa pretpostavljam da na N. Beogradu znaju koliko to vredi.
Primedba ti je neumesna, nećemo porediti priznanje jedne opštine i priznanje EU, nije to isto:roll:
Btw Beograd je 7-8 ili deset puta veći od novog sada.
 
Што се Боеграда и Ненада Богдановића тиче има много мутних радњи, погото везано за халу "Арена". Но, то није било питање. Питање је било новосадске власти. Па ко је вама крив што немате ништа лоше да кажете на рачун Маје Гојковић. Ми овде на рачун Ненада Богдановића имамо доста тога да кажемо, а не одушеви се кад кажемо. Ето ономад када је био у дуелу са Александром Вучићем, скакао му је у очи, не би ли прикрио чињенице које је Вучић хтео да изнесе, а које су се тицале ДС.
Пошто ја не знам да ли се овде сећа неко, али ДС је имала градоначелника у Новом Саду 8 година, тј. два мандата. Да је ваљао, остао би. Чак им ни онај моториста није помогао да је што више оцрни СРС у Новом Саду. Наша Маја је злато, а ви се боље запитајте какав је ваш у Београду и шта га чека све после мандата.
 
Пошто ја не знам да ли се овде сећа неко, али ДС је имала градоначелника у Новом Саду 8 година, тј. два мандата. Да је ваљао, остао би. Чак им ни онај моториста није помогао да је што више оцрни СРС у Новом Саду. Наша Маја је злато, а ви се боље запитајте какав је ваш у Београду и шта га чека све после мандата.


vasa Maja je mozda jedina ok osoba kod vas, tako da me ne cudi sto je se drzis ko pijan plota :lol:
 
no_problem:
Што се Боеграда и Ненада Богдановића тиче има много мутних радњи, погото везано за халу "Арена". Но, то није било питање. Питање је било новосадске власти. Па ко је вама крив што немате ништа лоше да кажете на рачун Маје Гојковић. Ми овде на рачун Ненада Богдановића имамо доста тога да кажемо, а не одушеви се кад кажемо. Ето ономад када је био у дуелу са Александром Вучићем, скакао му је у очи, не би ли прикрио чињенице које је Вучић хтео да изнесе, а које су се тицале ДС.
Пошто ја не знам да ли се овде сећа неко, али ДС је имала градоначелника у Новом Саду 8 година, тј. два мандата. Да је ваљао, остао би. Чак им ни онај моториста није помогао да је што више оцрни СРС у Новом Саду. Наша Маја је злато, а ви се боље запитајте какав је ваш у Београду и шта га чека све после мандата.

a vucic je poznat po svojim cinjenicama...**balo mater...nije DS imao gradonacelnika 10 godina nego SPO-4,DS-4.
 
no_problem:
Што се Боеграда и Ненада Богдановића тиче има много мутних радњи, погото везано за халу "Арена". Но, то није било питање. Питање је било новосадске власти. Па ко је вама крив што немате ништа лоше да кажете на рачун Маје Гојковић. Ми овде на рачун Ненада Богдановића имамо доста тога да кажемо, а не одушеви се кад кажемо. Ето ономад када је био у дуелу са Александром Вучићем, скакао му је у очи, не би ли прикрио чињенице које је Вучић хтео да изнесе, а које су се тицале ДС.
Пошто ја не знам да ли се овде сећа неко, али ДС је имала градоначелника у Новом Саду 8 година, тј. два мандата. Да је ваљао, остао би. Чак им ни онај моториста није помогао да је што више оцрни СРС у Новом Саду. Наша Маја је злато, а ви се боље запитајте какав је ваш у Београду и шта га чека све после мандата.

AJde sveznajući, prvo obrazloži ovo što si počeo za Maju Gojković i EU, pa onda da idemo dalje:roll:
I kad se već trpaš u sve, a nemaš argumente, reci koje su to mutne radnje vezane za Arenu, molio bih konkretno, a ne opet rekla - kazala8-)
Takodje, voleo bih da obrazložiš ČINJENICE koje je Vučiš hteo da iznese, baš me čudi da ih nije izneo:roll:
I koji Vučić? Onaj što je IZGUGIO od Bogdanovića na izborima ili neki drugi?
 
to beshe bilo nesto ovako...?zamalo...:)
 

Prilozi

  • bgd.gif
    bgd.gif
    26,4 KB · Pregleda: 9
Dobro, ipak je tema novosadska i jedva čekam da no_problem pruži dokaze da je Maja Gojković proglašena za najboljeg gradonačelnika od strane EU:-D
Štaviše nisam ni znao da takav izbor postoji:shock:
Uvek volim da naučim nešto novo od ljudi koji su upućeni, načitani i prošli sveta:-D
 
no_problem:
Да ли би исто Дел дао нешто и за оно штп сам ја написао ... да те питам сада ... ти си износио личне ставове као аргументе, ја немам намеру сада да копам по архивама и да ти тражим доказе за ту моју изјаву ... онај ко је то чуо знаће да је истинита ... уосталом, објавила је свака телевизија, осим Беее 92 ... имас ли ти проблем са собом?

B92 je najnedemokratskiji medij.
 
DellBoy-011:
Ovde uopšte tema nije b92 i nisi obavezan da pri svakom spomenu te televizije pljucneš.
Znači: ne gledaš je iliti žmuriš, svejedno.
Kad ćemo na test inteligencije?:-D

B92 je sinonim za defetizam, za totalitarnost, za iskljucivost...I tesko je pricati o nedemokraticnosti, a da se ne spomene pojam za to, a to je B92.
 
pa dobro dellboy, nije tema ni da li je Maja Gojkovic proglasena ili ne za najboljeg gradonacelnika

uostalom, nije vazno sta EU misli o njenim performansama, nego gradjani Novog Sada jer se njihovi glasovi racunaju i na sledecim izborima

Isto tako mi nije jasno zasto ti toliko smeta radikalska vlast u Novom Sadu, vas kandidat je imao bas dovoljno da se pokaze, ali nista od toga... i ja koja sam tradicionalno glasac DS-a sam glasala za Maju :D mada mi je gospodin asistent sa F fakulteta dolazio na vrata sa sve gorilama (telohraniteljima) da mi uruci neki sareni papir da bih glasala za njega

demokrate u ns su tesno povezane sa prljavim ljudima iz milosevicke proslosti... nikad, ali nikad ne bih glasala za te njuske... ne znam kako je u bgd, ali u ns je tako i nikako drugacije
 
Od početka teme je postavljena (izmišljena) teza da je m. gojković nagradjena od EU, a onaj koji je napisao tu izmišljotinu se sada krije:-D
Ja nisam imao kandidata u novom sadu, imao sam u beogradu, doduše, glasao sam za njega tek u drugom krugu, ali je pobedio:-D
 

Back
Top