NOVOKOMPONOVANA SRPSKA NACIJA JE NASTALA PO DVA PROGRAMA ...

vuk_:
Po hiljaditi put, to je bio politicki brak (primer jedne skotske princeze koja je na vencanju bila stara oko 9 nedelja).



I tako, bas se cudno ponasala ta "neljudski zlostavljana" devojcica.. Ah da, potisnula je to u sebi, jer su joj zli Srbi isprali mozak...sve te traume, pa stresovi.. pa da.. tako onda ima logike..

Знам шта су политички бракови, а видим и ти нешто знаш о злостављању. Не бих да грешим душу, па нећу да кажем да је истина, али... хоћу доказ о томе што ти тврдиш. Где се то налази? Мислим, тај документ. Не важи се ако је то писао неки историчар по наруџбини! Ето!
 
jelena_24:
Знам шта су политички бракови, а видим и ти нешто знаш о злостављању. Не бих да грешим душу, па нећу да кажем да је истина, али... хоћу доказ о томе што ти тврдиш. Где се то налази? Мислим, тај документ. Не важи се ако је то писао неки историчар по наруџбини! Ето!

Daj Jelena, to je apsolutna istina. Potrazi malo po knjiga.

Pa ne ocekujes valjda da to nadjes na javnom mjestu ?
Znas da su kod Srba sve kljucne istorijske cinjenice ukrivene, a da su sve marginalne istaknute !
Procitaj malo bolje, dolje u mom potpisu, sto kaze OTAC SRPSKE NACIJE !
 
Diocles:
Daj Jelena, to je apsolutna istina. Potrazi malo po knjiga.

Pa ne ocekujes valjda da to nadjes na javnom mjestu ?
Znas da su kod Srba sve kljucne istorijske cinjenice ukrivene, a da su sve marginalne istaknute !
Procitaj malo bolje, dolje u mom potpisu, sto kaze OTAC SRPSKE NACIJE !

Vidiš Srbi barem znaju ko im je otac (nije taj malo si se zaje*bo) za razliku od takvih kao ti koji pravog oca ne upoznaše !
 
КРАЉ СТЕВАН ДЕЧАНСКИ
(1321-1331)

Још за живота свог оца краља Милутина добио је на управљање зетску област, али је ускоро сковао заверу да скине оца са престола па је у томе осујећен. Протеран је у Византију са породицом међу којом је и његов син, касније цар Душан. После смрти краља Милутина проглашен је за краља 1321. године. Стеван Дечански проширио је државу на југ према Византији, а кад су се Византијци удружили са Бугарима, потукао је Бугаре на Велбужду, захваљујући вештини и храбрости свога сина Душана, који је већ био проглашен за краљевића. Стеван је подигао манастир Дечане, где је после смрти и сахрањен 1331.године.
 
Вук Мандушић:
Vidiš Srbi barem znaju ko im je otac (nije taj malo si se zaje*bo) za razliku od takvih kao ti koji pravog oca ne upoznaše !
ПОЗДРАВ НИКШИЋУ!!!
ШТА ЗНА ГЛУПАВИ ШИПТАР КО ЈЕ СВЕ НАТАКО ЊЕГОВУ КЕВУ!!!
ШИПТАРКЕ ВИШЕ ВОЛЕ ДОБРУ К.....У НО ЛЕБА ДА ЈЕДУ!!!
 
Diocles:
Daj Jelena, to je apsolutna istina. Potrazi malo po knjiga.

Pa ne ocekujes valjda da to nadjes na javnom mjestu ?
Znas da su kod Srba sve kljucne istorijske cinjenice ukrivene, a da su sve marginalne istaknute !
Procitaj malo bolje, dolje u mom potpisu, sto kaze OTAC SRPSKE NACIJE !
ШИПТАРЧИНО АПСОЛУТНА ИСТИНА ЈЕ ДА СИ ТИ КОПИЛЕ(КЕВА ТИ СЕ ****** СА ВИШЕ ЊИХ) ПОТРАЖИ ТО У ТИМ ТВОЈИМ КЊИГАМА!!!
МОЈ ПОТПИС :
***** ШИПТАРКИ
 
Ma mješali su ti se oni od Brčela ka nagore samo je čovijek preuzeo naše prezime.Ja to ne mogu ovako preko interneta,al meni uživo niko ne smije ovako sra*ti. Plaše se oni,znaš više ima onih normalnih Crnogoraca koji su za otcjepljenje nego li onih koji krišom prosipaju novokomponovanu jeres dukljansku.Znaš to kako tobož mi Crnogorci vučemo antičke korjene i nemamo veze sa Srbima,al oni su zaista rijetki.Zato se on prazni preko neta,ne može jadan uživo,vjerovatno je kad dobio preko nosa !
 
jelena_24:
Знам шта су политички бракови, а видим и ти нешто знаш о злостављању. Не бих да грешим душу, па нећу да кажем да је истина, али... хоћу доказ о томе што ти тврдиш. Где се то налази? Мислим, тај документ. Не важи се ако је то писао неки историчар по наруџбини! Ето!

Pa ja navedoh da je to napisao Danilo Drugi. Inace to je bio Milutinov zivotopisac, tako da je trazeni dokument Zitije Svetog Kralja Milutina (davno sam ga citao, ali provericu ti). So, ne brini, nije u pitanju nikakva izmisljotina..

Inace cestitke svima vama koji drvlje i kamenje bacate na ovog БЛ-a (sto zamisli propagira neko svoje pravoslavlje (jaoooooooo kakav zlikovac!) dok vam ovaj dukljanin-vizigot najgore pljuje po svemu srpskom.. Kako se to bese zove? Moderno evropejstvo? Odustvo i najmizernije nacionalne svesti i ponosa? Kukavicluk? Ah ne.... Demokraticnost! Zivela!
 
Ма лето, знаш како је.. Не бих ја још долазио овде, но ми великосрпски хормони прорадили, паа.....
6.gif
 
_guru_:
Diocles svaka ti cast na otkrivanju najvece svetske zavere. Vece od zionistickih i masonskih pokreta i njihovih planova. Kako si ti to sve genijalno povezao pa to je cudo. Ti mora da si neki genije, Dr. sci. (doktor nauka) ili tako nesto. Vidim ja da si bas ucen covek. Cudo kako pre tebe niko ovo nije uspeo sve da poveze.
Ovo malo sarkazma je ono cisto da ti pokaze koliko u stvari lupash. Zar stvarno mislis da je saka jada Srba (max 15 mil. sa dijasporom) uspela da ubedi ceo svet u tako nesto. Mnogo vece sile su pokusavale da ubede druge u neke lazi pa im nije uspelo.
A spominjao si nesto da ni srpski jezik nije srpski u nekom drugom postu. A kako to da i igracina i najveci izdajnik i vispak svi govore tim jezikom. I to bar par 100-na godina. 1782. je valjda rodjen Njegos, zar ne. I jos tada se srpski govorio i to izuzetno dobro na Cetinju. Kako objasnjavas to. Da nisu Crnogorci mozda izmislili taj jezik? Srpske spise od pre Turaka su pisane izuzetno slicnim jezikom ovom danasnjem.
Jezik je najbolji pokazatelj porekla naroda. A to sto ti i Bosanci i Hrvati govore Srpski jezik (ili bar cinjenica da svi govore isti jezik) bi stvarno trebalo da te zapita da li je Seselj sa njegovim nacionalistickim idejama ustvari u pravu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ne postoji srpski jezik,prati pazljivo gospodina Diocles-a koji raskrinkava vase srpske marifetluke,"niko slagati nezna sto Srbin zna'"pa to vam i otac nacije sam prizna.medjutim danas su druga vremena,postoji i drugi koji ubjedljivo i sa stopostotnim argumentima dokazuju da ste pokrali tudje i to prikazali kao svoje.svaka cast gospodinu Diocles-u jer vas samara historijskim dokumentima koji su vjerovatno skrivani od javnosti jer isti nisu isli u prilog lazima velikosrpskih i nacertanijevih pisaca.dobro bi bilo da procitas i uvazeng Noela Malkolma"Kratka historija Bosne" gdje nije nigdje pomenuo srpski jezik,nego se sluzi terminom Juznoslavenski jezici.a sto se tice pisanih dokumenata koji su pisani prije turskog dolaska,ti dokumenti su pisani na staroslavenskom jeziku koji su bili jako nerazumljivi,i trebali su posebno skolovani ljudi da bi razumjeli to pisanje,dok su dokumenti pisani u Bosni u to isto vrijeme,danas ih moze citati svaki osmoskolac.
 
vispak:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ne postoji srpski jezik,prati pazljivo gospodina Diocles-a koji raskrinkava vase srpske marifetluke,"niko slagati nezna sto Srbin zna'"pa to vam i otac nacije sam prizna.medjutim danas su druga vremena,postoji i drugi koji ubjedljivo i sa stopostotnim argumentima dokazuju da ste pokrali tudje i to prikazali kao svoje.svaka cast gospodinu Diocles-u jer vas samara historijskim dokumentima koji su vjerovatno skrivani od javnosti jer isti nisu isli u prilog lazima velikosrpskih i nacertanijevih pisaca.dobro bi bilo da procitas i uvazeng Noela Malkolma"Kratka historija Bosne" gdje nije nigdje pomenuo srpski jezik,nego se sluzi terminom Juznoslavenski jezici.a sto se tice pisanih dokumenata koji su pisani prije turskog dolaska,ti dokumenti su pisani na staroslavenskom jeziku koji su bili jako nerazumljivi,i trebali su posebno skolovani ljudi da bi razumjeli to pisanje,dok su dokumenti pisani u Bosni u to isto vrijeme,danas ih moze citati svaki osmoskolac.

Vispak kada bi ti znao sta si nakenjao ovde....U redu mi ne postojimo, nemamo jezik, nemamo kulturu, nemamo veru, nemamo obicaje, ne postojimo kao nacija mi smo hologrami, vizuelna obmana. Sto nam onda ti i gospodin Diocles dolazite u goste i komunicirate sa nama kada smo takvi. Ja vidis dosta toga, ne sve, mislim o poturicama pa mi ne pada na pamet da dolazim kod vas i solim vam pamet o tome. To je vispak stvar elementarnog vaspitanja ako nisi znao.
 
Diocles:
OTAC SRPSKE NACIJE !
Evo malo o crnogorskoj naciji:
"Borba" je, u utorak, 1. maja 1945. objavila tekst Milovana Đilasa "O crnogorskom nacionalnom pitanju".Ovaj teks je bez sumnje pisan po Titovoj narudzbini i diktatu i smatra se danom zvaničnog rađanja crnogorske nacije.
DAN KADA JE ROĐENA CRNOGORSKA NACIJA: 1. MAJ 1945.
MESTO ROĐENJA: BORBA ORGAN KPJ
 

Back
Top