NOVI ŽIVOT

Nije tačno, nisam to nikada rekla, izvukla si jednu reč iz rečenice i sada se igraš. To ne rade ozbiljni ljudi... ja sam rekla"ciganisanje", to znači u prevodu, raditi sve i svašta da bi se zaradio extra dinar umesto da radiš ono zbog čega živiš.
 
e..ponavljas se...par dana si bezobrazna (pa obrises postove) pa si dva dana toliko vestacki fina da mi si mi prosto simpaticnija kad si bezobrazna...
ko si ti u stvari, nikako mi nije jasno...a prestaje da me interesuje jer si mnogo nemastovita u poslednje vreme i faze mogu da ti se mere sa maltene matematickom preciznoscu...

ono sto me zanima je jel nas zayebavas ili si bas toliko nestabilna osoba?
 
dada, dr Dzekil nece da prica sa mnom a Mr Hajd ce mi se nayebati keve....kad...cek da izracunam...pretpostavljam veceras? :)

a i faze ti se brze smenjuju nego pre...nemoj brisati postove...zanimljiva si za posmatranje...:)
 
anakin:
dada, dr Dzekil nece da prica sa mnom a Mr Hajd ce mi se nayebati keve....kad...cek da izracunam...pretpostavljam veceras? :)

a i faze ti se brze smenjuju nego pre...nemoj brisati postove...zanimljiva si za posmatranje...:)

Sha je ovo, be, napad klonova? Ne gine im neomasceni kolac, be... :lol: Napushavaj sve, be, cisto iz predostroznosti... ;-)
 
pa daaaa....pa je prvo bilo da nije, pa odjednom jeste...
to mi je super...reset na kompu i svima valjda treba da se resetuje mozak ovde i ko da nista nije bilo...
 
60844.jpg
 
Lord of Chaos:
Sha je ovo, be, napad klonova? Ne gine im neomasceni kolac, be... :lol: Napushavaj sve, be, cisto iz predostroznosti... ;-)

u, jeeee.... svaku temu uspete da pokvarite, "be"!
ali se bolji ljudi, kod dlakavog macorcica koji ima svoj deo kontejnera, i ne ocekuju, zar ne? s' kim si, s' njim si...
 
Zašto ste ovde više niko ne svađa... a smorili ste se :lol:
pih... ovako je dosadno...

eh, da..... sva vas volim
osim možda anakin...ona je baš baš onako ne, hvala na pitanju
i ovaj lord of house je mnogo napaljen da me juri po ovoj temi... valjda mu to neće izaći iz repertoara, baš je zabavno proizvoditi efekte na forumu
 
ra-ta-tat:
Zašto ste ovde više niko ne svađa... a smorili ste se :lol:
pih... ovako je dosadno...

eh, da..... sva vas volim
osim možda anakin...ona je baš baš onako ne, hvala na pitanju
i ovaj lord of house je mnogo napaljen da me juri po ovoj temi... valjda mu to neće izaći iz repertoara, baš je zabavno proizvoditi efekte na forumu
\


ma jock bre, juri te sto si lepa a ne sto si glupa..

nego, nisi svoj desni profil postovala vec pet dana, pocinjes da me brines...:)
 

Back
Top