Novi svetski poredak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako znas da homoseksualnost nije bila proglasena bolescu kao rezultat necijih interesa? Ono sto tebi licno ne odgovara je bolest, a ako drugi kazu da nije bolest to je zato sto su placenici. How convinient.

Zato što se tad interesi nisu ni lomili kao ovo danas. Jednostavne stvari.

Kao što se oko Jerusalima kolju od kako postoji, to je uvek bilo normalno, ali zato sada kada tu ima milion interesa, onda se meša ceo svet, ovi govore da je ovo zločin, ovo da nije.

I pedofile će kad - tad skinuti sa te liste, jer i to je manjina, to je njima prirodno, to je njihov prirodan poriv, sutra će ti čiča od 60 čerečiti klinku od 12 i ti tu ništa nećeš smeti da uradiš jer ćeš u suprotnom ugrožavati slobodu svog deteta, čak zbog toga možda otići i u zatvor. Jer i pedofili imaju prava onda da traže svoja prava, ni oni nikoga ne sile ni na šta, ko njima može da zabrani masturbiranje na devojčice ili dečake od 8 godina? To što neko dođe i kaže "mi smo normalni" ne znači da i jesu normalni. Odgovori mi onda na pitanje, ako je to njihovo prirodno, zašto ne mogu između sebe imati decu? Zašto su leglo bolesti i zaraze? Zašto traže prihvatanje od društva ako je to normalno? Zašto u svakom paru, bilo da je muški ili ženski gej par možeš jasno videti podelu ko je tu muško a ko žensko u vezi? Zato što i oni sami podsvesno znaju da je to poremećaj i zato što ih priroda ipak vuče na tu stranu. A vi pričajte da je normalno i prirodno.
 
Zato što se tad interesi nisu ni lomili kao ovo danas. Jednostavne stvari.

Kao što se oko Jerusalima kolju od kako postoji, to je uvek bilo normalno, ali zato sada kada tu ima milion interesa, onda se meša ceo svet, ovi govore da je ovo zločin, ovo da nije.

I pedofile će kad - tad skinuti sa te liste, jer i to je manjina, to je njima prirodno, to je njihov prirodan poriv, sutra će ti čiča od 60 čerečiti klinku od 12 i ti tu ništa nećeš smeti da uradiš jer ćeš u suprotnom ugrožavati slobodu svog deteta, čak zbog toga možda otići i u zatvor. Jer i pedofili imaju prava onda da traže svoja prava, ni oni nikoga ne sile ni na šta, ko njima može da zabrani masturbiranje na devojčice ili dečake od 8 godina? To što neko dođe i kaže "mi smo normalni" ne znači da i jesu normalni. Odgovori mi onda na pitanje, ako je to njihovo prirodno, zašto ne mogu između sebe imati decu? Zašto su leglo bolesti i zaraze? Zašto traže prihvatanje od društva ako je to normalno? Zašto u svakom paru, bilo da je muški ili ženski gej par možeš jasno videti podelu ko je tu muško a ko žensko u vezi? Zato što i oni sami podsvesno znaju da je to poremećaj i zato što ih priroda ipak vuče na tu stranu. A vi pričajte da je normalno i prirodno.

Ne zloupotrebljavaj zlostavljanu decu za sirenje svoje homofobije.

7. "Ako homoseksualci ostvare pravo na brak, sledeći su pedofili, zoofili, nekrofili itd …"

Još jednom – homoseksualnost je varijetet ljudske seksualnosti a ne patologija ili devijacija. Ona podrazumeva odnos dve (ili više) odrasle, seksualno zrele i, iznad svega, voljne osobe. Još jednom, ODRASLE I VOLJNE OSOBE. Pedofilija je odnos u kome odrasla osoba iskoriscava (ucenom, pretnjom, prinudom) seksualno nezrelu osobu, dakle, dete. Pedofila ima i strejt i gej.

- - - - - - - - - -

ne vidish ti nishta...homofobu!

:roll:
 
Poslednja izmena:
Ne zloupotrebljavaj tu zlostavljanu decu za sirenje svoje homofobije.

7. "Ako homoseksualci ostvare pravo na brak, sledeći su pedofili, zoofili, nekrofili itd …"

Još jednom – homoseksualnost je varijetet ljudske seksualnosti a ne patologija ili devijacija. Ona podrazumeva odnos dve (ili više) odrasle, seksualno zrele i, iznad svega, voljne osobe. Još jednom, ODRASLE I VOLJNE OSOBE. Pedofilija je odnos u kome odrasla osoba zloupotrebljava (ucenom, pretnjom, prinudom) seksualno nezrelu osobu, dakle, dete.

- - - - - - - - - -



:roll:

Ne zloupotrebljavam, vi zloupotrebljavate, time što ste otvorili vrata legalizaciji svih poremećaja društva, ako ste vi dobili svoja prava, prava da takođe uzimate tuđu decu koju između sebe ne možete napraviti, zašto i oni ne bi dobili svoja? Zašto narkomani ne bi dobili svoja prava? Oni takođe ne ugrožavaju nikoga, zašto se ne bi udarali kokainom i heroinom na sred ulice? Zašto sve to?

Odnos u kom neko nekoga prisiljava je silovanje bez obzira na godine, pedofilija je seksualni odnos između maloletnih i punoletnih lica. Zakoni sve više daju slobodu i odgovornost deci, smatraju ih zrelom sa sve manje godina, tako da nemoj da te čudi kada devijantni budu progurali kroz institucije da mogu imati seks i sa decom od 14 godina jer će im nabaciti to da su odrasli i sa 15. U Holandiji je stranka već bavi time.

A ti sad vidi ko šta zloupotrebljava.
 
Zloupotrebljavas zlostavljanu decu za svoju homofobicnu agendu. Gej ljudi i njihova prava nikoga ne ugrozavaju, a pedofilija da. Pedofila ima i strejt i gej. I stav nauke je jasan, ti nisi niko da nekog proglasavas poremecanim. Osim sebe naravno, samo izvoli.

Thus, mental health professionals and researchers have long recognized that being homosexual poses no inherent obstacle to leading a happy, healthy, and productive life, and that the vast majority of gay and lesbian people function well in the full array of social institutions and interpersonal relationships.[2]

Toliko i o poredjenju sa bolescu narkomanijom..
 
Poslednja izmena:
Zloupotrebljavas zlostavljanu decu za svoju homofobicnu agendu. Gej ljudi i njihova prava nikoga ne ugrozavaju, a pedofilija da. Pedofila ima i strejt i gej.

Ne mozes ti njega nauciti da zdravorazumski misli i razmislja. Dzaba ti sve to. Borba sa vetrenjacama. Covek koji koristi odbrambene mehanizme ne zeleci da vidi istinu i konstantno vredjajuci i izmisljajuci neke stvari moze da bude samo dostojan zaljenja zbog svoje gluposti.

Taj misli da je napravio neku foru ako je nekoga nazvao histericnom zenicom ne shvatajuci da mu je celokupno misljenje suplje ko svajcarski sir.
Nigde pameti, bukvalno ni trunke.
 
Nikada do sad nisam obraćao pažnju na porodicu i na važnost iste, uzimao sam to zdravo za gotovo, ali kako vreme odmiče shvatam sve više zašto je to sve baš tako i kako to sve baš tako i treba da bude.

Gde svako igra ulogu koju i treba da igra, otac, majka, baba, deda, sve to ima svoje. Ali ono što mene danas brine i čime se ja bavim u poslednje vreme je zapravo rasturanje svega lepog što postoji u ljudima. Čak postoji sve više i filmova i serija u kojima se forsira samo blud i razvrat, priča se besomučno vrti samo oko seksa, seksa, seksa, pića, droge, opet seksa, seksa, seksa, pića i droge. Sve više se ljudima ubacuje u glavu kako je to neki životni ideal kome treba da se teži, primeri su ona dva muškarca serija, kalifornikacija, kao i seks i grad sa druge strane. Na ovo razmišljanje me naveo članak o tipu koji je bio u zatvoru jer nije dao detetu da pohađa "seksualno vaspitanje", pošto je izašao sa parolom da detetu od 8 (ili 10 nisam siguran) godina treba ljubav a ne seks.

Za rezultat vidimo sve više ljudi koji nemaju uopšte svest, a da ne govorim o želji da imaju porodicu, baš porodicu dvoje ljudi kako to i treba da bude, od kojih će to dete sutra naučiti nešto, dobiti priliku da emotivno, intelektualno i duhovno sazre u normalnu jedinku i osobu. Muškarci pljuju žene, žene pljuju muškarce, svi su nešto razočarani i kivni, niko nikome ne prilazi, ljudi se i ne poznaju, nit' komuniciraju jedni sa drugima, jezive primere ovog o čemu pričam imate na pdf Žene na temi "zašto žene žive duže".

Moje lično mišljenje je da deca iz brakova gde nisu imali oba roditelja uvek imaju problem, fali im ta muška ili ženska figura, iako će sada mnogi skočiti i reći kako "ni iz brakova gde su oboje tu ne izlaze uvek normalni ljudi" ja to nisam ni rekao, ali uvek viđam izraženu mušku ili žensku stranu kod dece koja su živela samo sa ocem ili samo sa majkom.

Voleo bih da se prodiskutuje na ovu temu, stavio sam na "Ljubav i seks" jer su deca nekako produkt toga, ukoliko se shvati da je tema "preozbiljna" neka se prebaci na dom i porodicu. :)

Ovo je dugogodisnji period tranzicije po pitanju vrednosti u celom svetu.
 
Zloupotrebljavas zlostavljanu decu za svoju homofobicnu agendu. Gej ljudi i njihova prava nikoga ne ugrozavaju, a pedofilija da. Pedofila ima i strejt i gej. I stav nauke je jasan, ti nisi niko da nekog proglasavas poremecanim. Osim sebe naravno, samo izvoli.

Thus, mental health professionals and researchers have long recognized that being homosexual poses no inherent obstacle to leading a happy, healthy, and productive life, and that the vast majority of gay and lesbian people function well in the full array of social institutions and interpersonal relationships.[2]

Nemam ja nikakvu agendu ni propagandu, ja nisam borac širokih narodnih masa, vodim svoje borbe i u svakoj sam sam, ne tražim zaštite, ne žalim se nikome, moderatoru, državi, policiji, upravi, bilo kome, u svemu sam sam, tako da tvoj pokušaj da od mene napraviš nekog tipa koji širi homofobičnu agendu je smešna. Iznosim stavove koje nisi pobio nikako.

Sada ću uzeti da branim pedofile o kojima ne mislim ništa bolje no i o tebi, evo, kaži mi kako on to ugrožava i čime on to ugrožava bilo šta? Čime narkomanija, takođe privatna stvar svakog pojedinca ugrožava bilo koga? Zašto im zabraniti drogu? Čime masovna prostitucija ugrožava bilo koga? Zašto onda sve na svetu ne bi bilo podjednako dozvoljeno? Zašto onda pedofilu ne dati dete, mooožda se neće ložiti baš na to dete pa će ono biti bezbedno? Idemo sad sa pitanjima.

A rekao bih da obratiš pažnju da ti Lord Smarač ne uđe u dupe, ali otkud znam, kakvo je vreme i tvoji afiniteti možda se popališ na to.
 
Ovo je dugogodisnji period tranzicije po pitanju vrednosti u celom svetu.

Ali pazi ironije.. njega brine "rasturanje svega lepog sto ima u ljudima". Pritom siri predrasude, homofobicne bljuvotine, i raduje se oboljevanju gej ljudi od smrtonosne bolesti. Bas su svetu potrebni takvi "dusebriznici".

- - - - - - - - - -

Nemam ja nikakvu agendu ni propagandu, ja nisam borac širokih narodnih masa, vodim svoje borbe i u svakoj sam sam, ne tražim zaštite, ne žalim se nikome, moderatoru, državi, policiji, upravi, bilo kome, u svemu sam sam, tako da tvoj pokušaj da od mene napraviš nekog tipa koji širi homofobičnu agendu je smešna. Iznosim stavove koje nisi pobio nikako.

Sada ću uzeti da branim pedofile o kojima ne mislim ništa bolje no i o tebi, evo, kaži mi kako on to ugrožava i čime on to ugrožava bilo šta? Čime narkomanija, takođe privatna stvar svakog pojedinca ugrožava bilo koga? Zašto im zabraniti drogu? Čime masovna prostitucija ugrožava bilo koga? Zašto onda sve na svetu ne bi bilo podjednako dozvoljeno? Zašto onda pedofilu ne dati dete, mooožda se neće ložiti baš na to dete pa će ono biti bezbedno? Idemo sad sa pitanjima.

A rekao bih da obratiš pažnju da ti Lord Smarač ne uđe u dupe, ali otkud znam, kakvo je vreme i tvoji afiniteti možda se popališ na to.

Ne pricas sam sa sobom. Svoje homofobicne izlive plasiras na forumu. Heteroseksualnost, kao i homoseksualnost nemaju veze sa pedofilijom i prostitucijom.. Nekada su se recimo medjurasni brakovi smatrali "nenormalnim" rasistima i smatrali ih uvertirom za kojesta.. Ne zloupotrebljavaj zlostavljanu decu.
 
Poslednja izmena:
A rekao bih da obratiš pažnju da ti Lord Smarač ne uđe u dupe, ali otkud znam, kakvo je vreme i tvoji afiniteti možda se popališ na to.
Time se jedino ti bavis ovde.:lol:
"Ne vadis penis i dupe iz usta".:rotf:
(Evo ubacio sam neku foru i sad sam te zeznuo :roll::hahaha:)

- - - - - - - - - -

Ali pazi ironije.. njega brine "rasturanje svega lepog sto ima u ljudima". Pritom siri predrasude, homofobicne bljuvotine, i raduje se oboljevanju gej ljudi od smrtonosne bolesti. Bas su svetu potrebni takvi "dusebriznici".

Definicija kontroverzije.
 
Ali pazi ironije.. njega brine "rasturanje svega lepog sto ima u ljudima". Pritom siri predrasude, homofobicne bljuvotine, i raduje se oboljevanju gej ljudi od smrtonosne bolesti. Bas su svetu potrebni takvi "dusebriznici".

- - - - - - - - - -



Ne pricas sam sa sobom. Svoje homofobicne izlive plasiras na forumu. Heteroseksualnost, kao i homoseksualnost, nemaju veze sa pedofilijom i prostitucijom.. Ne zloupotrebljavaj zlostavljanu decu.

Imaju veze, itekako imaju veze, i ti ljudi imaju takve prirodne porive, oni to žele, oni time ne ugrožavaju niko i zašto ne bi imali prava kao i ti? Odgovori mi na to pitanje?

Zloupotrebljavate vi sve oko sebe.

Time se jedino ti bavis ovde.:lol:
"Ne vadis penis i dupe iz usta".:rotf:
(Evo ubacio sam neku foru i sad sam te zeznuo :roll::hahaha:)

- - - - - - - - - -



Definicija kontroverzije.

Ti samo slini ovde pa će posle opet da bude "buuuhuuu evo ja tebe više neću dirati ako ni ti mene ne budeš dirao onako grubo kao na temi toj i toj"... Beži ženice jedna.
 
Imaju veze, itekako imaju veze, i ti ljudi imaju takve prirodne porive, oni to žele, oni time ne ugrožavaju niko i zašto ne bi imali prava kao i ti? Odgovori mi na to pitanje?

Zloupotrebljavate vi sve oko sebe.



Ti samo slini ovde pa će posle opet da bude "buuuhuuu evo ja tebe više neću dirati ako ni ti mene ne budeš dirao onako grubo kao na temi toj i toj"... Beži ženice jedna.

Ne zloupotrebljavaj zlostavljanu decu. Nauka kaze da jedno sa drugim nema veze. Pedofila ima i gej i strejt. "Korelacije" u tvojoj homofobicnoj glavi su irelevantne. Nekada su rasisti smatrali da su medjurasni brakovi zlo i uvertira u propast i kojesta.

A posebno je glupo sto mislis da nekoga vredjas poredeci ga sa zenom. To je i izliv seksizma. Cesto ide uz homofobiju.
 
Ne zloupotrebljavaj zlostavljanu decu. Nauka kaze da jedno sa drugim nema veze. "Korelacije" u tvojoj homofobicnoj glavi su irelevantne. Nekada su rasisti smatrali da su medjurasni brakovi zlo i uvertira u propast i kojesta.

A posebno je glupo sto mislis da nekoga vredjas poredeci ga sa zenom.

Ne zloupotrebljavam, vi zloupotrebljavate decu time što bez njihove volje ili saglastnosti dođu u vaše ruke i budu odgajane u tom duhu.

Nauka kaže ovo i ono, ja pitam tebe kako ćeš sutra tuđim takođe "prirodnim" potrebama da kažeš "ne"?

Normalne muškarce kojima muškost nije upitna treba da zabrine kada ih neko nazove ženom i to argumentovano, jer se tu ne puca na to da je on žensko pa je po difoltu nesposoban, glup, ovakav ili onakav, ali ako se muško, koje nema poremećaj polova, ponaša kao žensko, to je onda problem.
 
Ne mozes ti njega nauciti da zdravorazumski misli i razmislja. Dzaba ti sve to. Borba sa vetrenjacama. Covek koji koristi odbrambene mehanizme ne zeleci da vidi istinu i konstantno vredjajuci i izmisljajuci neke stvari moze da bude samo dostojan zaljenja zbog svoje gluposti.

Taj misli da je napravio neku foru ako je nekoga nazvao histericnom zenicom ne shvatajuci da mu je celokupno misljenje suplje ko svajcarski sir.
Nigde pameti, bukvalno ni trunke.

Evidentno je da on ne zeli da prihvati razum, naucne cinjenice.. Ja to i ne pokusavam. Vec eventualno, radi onih koji ne znaju, imaju mozda sticajem okolnosti predrasude, ali takodje pritom imaju i mozga i zele da se informisu. Na ovakvim "sagovornicima" se razbijaju te predrasude.
 
Vidim da je tebi sada tako.:D

Ovo je onaj trenutak kad moraš nešto odgovoriti jer je glupo da ne kažeš ništa, ali nemaš šta pametno da kažeš, onda lupiš ovako neku kratku glupost, koju ni sam ne razumeš jer je nepotrebna i to je to.

Prestani da sliniš, da mi šalješ u reputaciji da pogledam šta si napisao, da mi šalješ privatne poruke, da mi nudiš tu neke mirovne sporazume a onda glumiš hadžiju kada te od*ebem sa tom idejom. Ljigavče maleni.
 
Ovo je onaj trenutak kad moraš nešto odgovoriti jer je glupo da ne kažeš ništa, ali nemaš šta pametno da kažeš, onda lupiš ovako neku kratku glupost, koju ni sam ne razumeš jer je nepotrebna i to je to.

Prestani da sliniš, da mi šalješ u reputaciji da pogledam šta si napisao, da mi šalješ privatne poruke, da mi nudiš tu neke mirovne sporazume a onda glumiš hadžiju kada te od*ebem sa tom idejom. Ljigavče maleni.

Vidim ja da ti ponovo umisljas nesto.:roll:
Prozivao si me, nisam hteo da reagujem onda, a sada sam te nacepio i svima pokazao da si supalj ko svajcarski sir .

- - - - - - - - - -

I slobodno pokusavaj da vredjas. Mene takvi kao ti ne mogu uvrediti.
 
Vidim ja da ti ponovo umisljas nesto.:roll:
Prozivao si me, nisam hteo da reagujem onda, a sada sam te nacepio i svima pokazao da si supalj ko svajcarski sir .

- - - - - - - - - -

I slobodno pokusavaj da vredjas. Mene takvi kao ti ne mogu uvrediti.

Tebe niko ne može uvrediti jer da bi bio uvređen moraš imati čast i obraz.

I nije mi jasno samo kako te nije sramota da tvrdiš kako ja nešto umišljam kada imam privatne poruke sačuvane, reputaciju takođe... Mislio sam da si ljigav tip, ali sada vidim da si ti i gore od toga.
 
Evidentno je da on ne zeli da prihvati razum, naucne cinjenice.. Ja to i ne pokusavam. Vec eventualno, radi onih koji ne znaju, imaju mozda sticajem okolnosti predrasude, ali takodje pritom imaju i mozga i zele da se informisu. Na ovakvim "sagovornicima" se razbijaju te predrasude.

On ne prihvata ni moralni rezon. Po njemu su svi homoseksualci automatski i pedofili i kao treba decu zastiti od njih, iako je sasvim relevantno da vise ima heteroseksualaca pedofila, jer je populacija heteroseksualaca dosta, dosta veca.
Mesa babe i zabe.
 
Ne zloupotrebljavam, vi zloupotrebljavate decu time što bez njihove volje ili saglastnosti dođu u vaše ruke i budu odgajane u tom duhu.

Nauka kaže ovo i ono, ja pitam tebe kako ćeš sutra tuđim takođe "prirodnim" potrebama da kažeš "ne"?

Normalne muškarce kojima muškost nije upitna treba da zabrine kada ih neko nazove ženom i to argumentovano, jer se tu ne puca na to da je on žensko pa je po difoltu nesposoban, glup, ovakav ili onakav, ali ako se muško, koje nema poremećaj polova, ponaša kao žensko, to je onda problem.

Tu istu "argumentaciju" bi mogao da koristis da zabranis i medjurasne brakove. "Zasto dozvoliti njihove potrebe, onda ce se dozvoliti i pedofilima". Zasto dozvoliti potrebe strajkaca za boljim zivotom, onda ce se dozvoliti i pedoflima.. Itd.. Elem, cim je nesto homofobicno, mora biti glupo.
 
prvo, bilo shta shto ti i tebi slichni napishu, prihvatam sa ooogromnom rezervom jer je evidentno da sa tobom neshto nije kako treba...
drugo, ne bunim se vec sam ti rekao da sa takvim nachinom mozhesh sa mamom svojom da prichash,
a ja sa takvima kao shto si ti necu da razgovaram...
trece, ja nikoga nisam pljuvao
chetvrto, ili normalno razgovaraj ili odjjebi!
Da, samo kad je sve u redu sa onima koji u 21. veku i dalje bukvalno shvataju ideje primitivusa iz bronzanog doba koji jedva da su znali vatru da upale. Postoji veoma dobar razlog sto se u normalnim zemljama crkva ne pita mnogo za bilo sta, pogotovo za seksualnu etiku. Mogu da pricam sa kim hocu kako god hocu dokle god ne krsim pravila foruma, bez obzira da li se to slaze sa tvojom totalno nebitnom dogmom ili ne, a ti ne moras da odgovaras.
 
Tebe niko ne može uvrediti jer da bi bio uvređen moraš imati čast i obraz.

I nije mi jasno samo kako te nije sramota da tvrdiš kako ja nešto umišljam kada imam privatne poruke sačuvane, reputaciju takođe... Mislio sam da si ljigav tip, ali sada vidim da si ti i gore od toga.

Ti umisljas mnogo toga. Prvo si pricao da sam otvorio temu zaleci se na svoje sexualne probleme sto je notorna glupost, pa da sam na nekoj temi trazio pomoc za svoje seksualne probleme sto je opet notorna glupost.

Rekao sam ti u PP-u da nema smisla svadjati se oko gluposti i da je bolje razgovarati normalno o nekim normalnim stvarima na sta si ti ladno odgovorio da si najpametniji na forumu sto me je slatko nasmejalo, jer mislim da nisi pametniji ni od koga.

Nivo tvog bezobrazluka, ljigavosti, umisljanja i izmisljanja je ogroman.
 
I bez problema kazes da ako ne tugujes za necijom smrcu treba da se radujes sto je neko umro! :zlud:
Pa evo, umre ti komsija koji ti nije bitan i da li se onda radujes tome sto je umro, jer ne tugujes? :zlud:

Gde je tvoja pamet i zdrav razum Araone? Nema ni trunke u bilo cemu sto pises!
 
On ne prihvata ni moralni rezon. Po njemu su svi homoseksualci automatski i pedofili i kao treba decu zastiti od njih, iako je sasvim relevantno da vise ima heteroseksualaca pedofila, jer je populacija heteroseksualaca dosta, dosta veca.
Mesa babe i zabe.

Nisam ja rekao da su homoseksualni automatski i pedofili, eto vidiš kakav si ti ljigavac, rekao sam da su to poremećaji u organizmu i hormonskoj strukturi i da će ovi sutra takođe sa svojim "Prirodnim" potrebama da traže ista prava, a ne vidim zašto ih oni to ne bi dobili kada su ih dobili i ovi.

Tu istu "argumentaciju" bi mogao da koristis da zabranis i medjurasne brakove. "Zasto dozvoliti njihove potrebe, onda ce se dozvoliti i pedofilima". Zasto dozvoliti potrebe strajkaca za boljim zivotom, onda ce se dozvoliti i pedoflima.. Itd.. Elem, cim je nesto homofobicno, mora biti glupo.

Štrajkači nisu bili na listi bolesti a onda misteriozno skinuti.

Ti umisljas mnogo toga. Prvo si pricao da sam otvorio temu zaleci se na svoje sexualne probleme sto je notorna glupost, pa da sam na nekoj temi trazio pomoc za svoje seksualne probleme sto je opet notorna glupost.

Rekao sam ti u PP-u da nema smisla svadjati se oko gluposti i da je bolje razgovarati normalno o nekim normalnim stvarima na sta si ti ladno odgovorio da si najpametniji na forumu sto me je slatko nasmejalo, jer mislim da nisi pametniji ni od koga.

Nivo tvog bezobrazluka, ljigavosti, umisljanja i izmisljanja je ogroman.

Treba da te bude sramota, ali kako obraza nemaš ne može te ni biti sramota.

Kukaš na temama po pdf muškarci kao sinja kukavica, kako imaš slab libido, kako si u vezi bez perspektive, sliniš kao ženica malena, puštaš da te drugi ponižavaju ljubeći im dupe kako bi sa svima bio ok, itd, itd.

A onda meni šalješ pp kako će sve biti ok ako te više ne budem dirao i prozivao onako grubo kao na temi "muškarcima kojima nijedna ne valja", nemoj da kopiram poruke, a onda kada te od*ebem za to, onda krećeš tu da pljuješ udružujući se sa bilo kim.

Tako da, ljigo mala koja je rasla u vagini, odabi jer ni za prozivanje nisi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top