Novi modni krik iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:dash:

:dash:
ma prosto je neverovatno kako se vas dvoje skladno nadopunjujete:eek::roll:
eto ko stvoreni ste jedno za drugo:mrgreen:
eto torente moram ja kad tebi nikako da za rukom pođe da ti pomognem da se sqrasish:mrgreen:...eto bilo bi mi žao da postaneš mator a da xe8ao nisi:rotf:...ovoj što sam nick sve govori dovoljno je xxxxx (prvih pet slova njenog avatara):mrgreen: da neće biti ni u qrevetu zahtevna:idea:...eto torente konačno i ti imaš $anse kod neke ribe:rotf::rotf::rotf:


:bye:

NE nabacujem već konstatiram...da ste stvoreni jedno za drugo:mrgreen: samo eto na krivom pdf-u ste:mrgreen:
eto ja tako fino želim da kumujem prvo srećnom i uspešnom eventualnom braku sa Krste
a ti tako:(
i to mi je sad hvala:sad2::sad2::sad2:

:lol::lol: Sve ovo samo potvrdjuje chinjenicu da je teshko zhiveti u Hrvatskoj gde su ubistva i ostale gadosti svakodnevna pojava:lol::mrgreen::rotf::rotf::rotf:
 
Kume izgore ti kesa :mrgreen:
a izvređa me ono ko fol tipa može on sam da nađe ribu...

a sad sigurno preko PP-a sređuje date sa glupachicom (jel smem uopšte napisati njeno ime nicka?):mrgreen: valjda smem kad se tako sama nazvala:hahaha: nije "peshkala" pod mus to ime:lol:

i to sve se ne bi desilo da ja nisam "kumovao"...

još jedan dokaz da nije Srbin...:idea: Srbi cene takve stvari...
biće pre da je neki rumunj u pitanju:mrgreen::hahaha:

Izgore mu država :super:
(daće bog)
"ti pak navek vritneš f kmicu":lol:
iliti prevedeno:arrow:...uzlupaš se u prazno:mrgreen:
 
a izvređa me ono ko fol tipa može on sam da nađe ribu...

a sad sigurno preko PP-a sređuje date sa glupachicom (jel smem uopšte napisati njeno ime nicka?):mrgreen: valjda smem kad se tako sama nazvala:hahaha: nije "peshkala" pod mus to ime:lol:

i to sve se ne bi desilo da ja nisam "kumovao"...

još jedan dokaz da nije Srbin...:idea: Srbi cene takve stvari...
biće pre da je neki rumunj u pitanju:mrgreen::hahaha:

Nije tebi lako,traume su to ipak,nastavi da pishesh,evo pomno te pratimo i razumemo te u potpunosti:sad2::cry:
 
a izvređa me ono ko fol tipa može on sam da nađe ribu...

a sad sigurno preko PP-a sređuje date sa glupachicom (jel smem uopšte napisati njeno ime nicka?):mrgreen: valjda smem kad se tako sama nazvala:hahaha: nije "peshkala" pod mus to ime:lol:

i to sve se ne bi desilo da ja nisam "kumovao"...

još jedan dokaz da nije Srbin...:idea: Srbi cene takve stvari...
biće pre da je neki rumunj u pitanju:mrgreen::hahaha:


"ti pak navek vritneš f kmicu":lol:
iliti prevedeno:arrow:...uzlupaš se u prazno:mrgreen:
Uuuuu a si me zaj*bo ko svinja tarabu ... :whistling:
 
http://klik.vecernji.hr/g/1634


Ima za odrasle i za decu pa čak i roza boje za žene i trudnice.
Nisam pre video ovaj modni trend nigde na belom svetu i u nijednoj državi na planeti ali kod naših komsija je izgleda sve normalno.

Никада нису имали смисла за лепо и модерно, к'о ни Немци. Ал' Немци бар умеју добар ауто да направе.... :think:
 

i kome to moramo da zahvalimo...što je takva situacija?:think:


bitno da se arlaurliče "Imamo Hrvatsku" ....:dash::evil::arrow:
da imamo je...:arrow:osiromašenu,:!: rasprodatu,:!: zaduženu,:!: punu kriminala,:!: mita, korupcije i "krškog" nepotizma:!:....u kojoj ljudi svaki dan ginu: što od oružja, što od urnebesno brojnih prometnih nesreća, što od droge itd... :( a "8ranitelji" "fino" surađuju sa braniteljima iz Srbije, Srpske i Bosne u podzemlju jel?:evil:...dok oni koji su branili svoju kuću časno (bez lopovluka i ratnih zločina) i oni koji su pošteno radili i punili budžet kako ratnih tako i postratnih godina (mi sa zapada zemlje) danas imaju bjedne mirovine i plaće...a gangsteri se slobodno šeću i uživaju u svom lopovluku neretko sa raznoraznim domovinskim zahvalnicama, ordenjima
i da ponovimo pitanje:
KO JE SVE TO UVELIKE OMOGUĆIO DA SE @AMAD tako duboko integrira u društvo? ko je bio na vlasti najduže i sve to omogućio:?:

ajde da čujem:think:
hoćete li opet poskakat u mišje rupe i uskratiti odgovor?:evil:
hr8atske patriJude:eek:

jbo majku jel ti imaš brisače na monitoru?
pljuje li ga čovjek gdje god stigne... mora da sjedi pred kompom u ribarskim čizmama..

kyovane skuliraj se omašio si temu ... navuko te torente samo tako ... naivan si ko sobarica...

aj da ne kažeš da nema odgovora na tvoj post

evo ti protupitanje: kad ste bili 4 godine na vlasti zašto niste ništa učinili?


bili mnogo zauzeti sa drpanjem za svoj džep jer ste znali da sljedeće izbore pušite jer ste nesposobni...
 

ja barem ko moderator NE bih ovakve podle stvari radio ko što si ti uradila sa mojom temom "Mediteran kakav je nekad bio - Hrvatska" :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/31802 :rtfm:

izvadila iz "naftalina" 6 postova iz 2004. godine gde se nešto pominje Hrvatska samo da bi mi razorila temu...
a da ne pričam kakve si sve pogrdne komentare sa codemakerom pisala još dok je pajamaca bila uređivala pdfTurizam pa brisala tu tvoju sramotu:rtfm:


ti ćeš o pravdi i poštenju i bilo čemu da govoriš i diskutiraš!?:eek::dash:

wozi:!:

"ko o ćemu, q9wa o poštenju!":rotf::dash:
kako ti ne dosadi više...

jadan ja neko mi haknuo nik buuhuhuhuu
zatvorili mi temu buhuhuhuh
iron me banovo prije 3 godine buhuhuhuuu

plaĆipiĆko

budi muško
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top