Novi modni krik iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa normalno kad vaši banditi hodaju po ljepom našom

i kome to moramo da zahvalimo...što je takva situacija?:think:


bitno da se arlaurliče "Imamo Hrvatsku" ....:dash::evil::arrow:
da imamo je...:arrow:osiromašenu,:!: rasprodatu,:!: zaduženu,:!: punu kriminala,:!: mita, korupcije i "krškog" nepotizma:!:....u kojoj ljudi svaki dan ginu: što od oružja, što od urnebesno brojnih prometnih nesreća, što od droge itd... :( a "8ranitelji" "fino" surađuju sa braniteljima iz Srbije, Srpske i Bosne u podzemlju jel?:evil:...dok oni koji su branili svoju kuću časno (bez lopovluka i ratnih zločina) i oni koji su pošteno radili i punili budžet kako ratnih tako i postratnih godina (mi sa zapada zemlje) danas imaju bjedne mirovine i plaće...a gangsteri se slobodno šeću i uživaju u svom lopovluku neretko sa raznoraznim domovinskim zahvalnicama, ordenjima
i da ponovimo pitanje:
KO JE SVE TO UVELIKE OMOGUĆIO DA SE @AMAD tako duboko integrira u društvo? ko je bio na vlasti najduže i sve to omogućio:?:

ajde da čujem:think:
hoćete li opet poskakat u mišje rupe i uskratiti odgovor?:evil:
hr8atske patriJude:eek:
 
Poslednja izmena:
Onoj Hrvatici sto vodi "operacija trijumf" ne bi pomogle ni pancirne gacice kad' bih je do'vatio.
xxx_knockinboots.gif
 
Ma samo se ti teshi,nemam ja nista protiv;)
Bez obzira shto to nece promeniti chinjenicu o ubistvima i ostalim gadostima koja su svakodnevna pojava u Hrvatskoj:mrgreen::lol::lol:
:dash:
Pa Hrvati su zeljni krvi a posto su sve Srbe proterali ili pobili sada kada ih uhvati kriza moraju izmedju sebe da se kolju.
:dash:
ma prosto je neverovatno kako se vas dvoje skladno nadopunjujete:eek::roll:
eto ko stvoreni ste jedno za drugo:mrgreen:
eto torente moram ja kad tebi nikako da za rukom pođe da ti pomognem da se sqrasish:mrgreen:...eto bilo bi mi žao da postaneš mator a da xe8ao nisi:rotf:...ovoj što sam nick sve govori dovoljno je xxxxx (prvih pet slova njenog avatara):mrgreen: da neće biti ni u qrevetu zahtevna:idea:...eto torente konačno i ti imaš $anse kod neke ribe:rotf::rotf::rotf:


:bye:
 
:dash:

:dash:
ma prosto je neverovatno kako se vas dvoje skladno nadopunjujete:eek::roll:
eto ko stvoreni ste jedno za drugo:mrgreen:
eto torente moram ja kad tebi nikako da za rukom pođe da ti pomognem da se sqrasish:mrgreen:...eto bilo bi mi žao da postaneš mator a da xe8ao nisi:rotf:...ovoj što sam nick sve govori dovoljno je xxxxx (prvih pet slova njenog avatara):mrgreen: da neće biti ni u qrevetu zahtevna:idea:...eto torente konačno i ti imaš $anse kod neke ribe:rotf::rotf::rotf:


:bye:

Ti ces pederko nekom ribu da nabacujes??? :rotf::rotf::rotf::rotf:

Zadnji put si pi-cku video kad si se rodio. Idi dudlaj kare bolje nego sto ovde pokusavas da branis tvoje ustashe i koljace.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top