Nova Vlada Srbije: Vučević premijer, ovo su ministri u Nemanjinoj 11

Koja smo mi propast, majko mila.
Ma daj, nisu još počela ni vaRedna stanja. :cool:
A6B3B94F-4B21-41AE-BEB5-7D919E5D2B4A.jpeg


Građani Srbije u slučaju ratnog ili vanrednog stanja moraju sami da se pripreme da najmanje pet dana funkcionišu bez podrške javnih institucija, predviđa Koncept totalne odbrane zemlje.


Kako je preneo portal Balkanska bezbednosna mreža, obezbeđivanje zaliha hrane i drugih osnovnih životnih namirnica za najmanje pet dana smatra se obavezom pojedinaca u ratnim i vanrednom stanju radi obezbeđenja uslova za život.

Ministarstvo odbrane izradiće propis koji će definisati individualne pripreme odnosno precizno će navesti šta bi to svaki građanin trebao da ima od zaliha hrane i ostalih potrebština za preživljavanje tokom pet i više dana neke pretpostavljene krize.
 
A da ponovo pročitaš šta će sve da se izgradi u okviru toga?
I da pročitaš koliki će biti stvarni troškovi za EXPO, a koliki za ostalo što će da se izgradi?
Ako vlast tvrdi da će to biti oko milijardu do milijardu ipo evra za EXPO, a opozicija da
je 17 milijardi, odakle ti to da su tvrdnje opozicije tačne?
Nebitno važno je da vas sve pohvatamo niko da ne pobegne iz zemlje 🤗
 
Дајмо јој прилику да видимо шта ће да уради , моје лично мишљење је да ће водити добар програм , вероватно сличан оном у Русији где ће се повечати стопа наталитета , вероватно ће да уведе матерински додатак , као што је случај у Русији , искрено нећу да је пљујем јер нема разлога , то би било неправедно .

ако не буде водила министарство како треба онда свако има право да је критикује , за сад за то нема потребе .
Можда у складу са досљедношћу очувања српских традиционалних породичних вриједности донесе и закон за обавезна два презимена за жене...
 
Ma daj pa ja ceo život živim u ovoj raspaloj državi i snalazim se kako znam i umem čuj pet dana :lol: pa prvo bih pojeo sve naprednjake u bližoj okolini u znak zahvalnosti zbog ratnog i vanrednog stanja po ko zna koji put 🤗
Ja i jedna zena, dubokomisleca, a vec u godinama, bila menadzer u jakoj firmi u SFRJ , zena koja ima analiticki um , visoko inteligentna ne samo na papiru , smo pricali u vezi toga i coviid i ratnih pretnji ...
Zena nije u Srbiji ali ista smo G...svi u okruzenju..

I zakljucak je bio...prvi dan ratnog stanja jos i nekako , druga dan ce vec da stradaju manje prodavnice , za hleb kao potrebu...a treci dan je dan za penzionere, jurnjava na zalihe ajvara i zimnice...nema tu komsija, izvini komsija...

Nema ni ljutis...mozes da biras, da li da se vadimo na to imamo decu ili na to nemamo decu ali imamo kucne ljubimce...

Pa ja sad imam u komsiluku osobe koje idu sa kalauzom kad je radni dan i obilaze komsiluk kad znaju da su ljudi na poslu...kraduckaju nesto sitno, ali kraduckaju svaki dan..

Prvi zakon srpskog postenja, da izgleda nemoguce da je neko lopov...da izgleda neverovatno i da izgleda neisplativo..
 
Ma daj, nisu još počela ni vaRedna stanja. :cool:
Pogledajte prilog 1539932

Građani Srbije u slučaju ratnog ili vanrednog stanja moraju sami da se pripreme da najmanje pet dana funkcionišu bez podrške javnih institucija, predviđa Koncept totalne odbrane zemlje.


Kako je preneo portal Balkanska bezbednosna mreža, obezbeđivanje zaliha hrane i drugih osnovnih životnih namirnica za najmanje pet dana smatra se obavezom pojedinaca u ratnim i vanrednom stanju radi obezbeđenja uslova za život.

Ministarstvo odbrane izradiće propis koji će definisati individualne pripreme odnosno precizno će navesti šta bi to svaki građanin trebao da ima od zaliha hrane i ostalih potrebština za preživljavanje tokom pet i više dana neke pretpostavljene krize.
5 Дана је потребно Властодржцима да се спакују на миру и побегну из Земље тамо где неће бити тог Рата
 
Није она ништа погазила , она се и залагала за породицу , борбу против беле куге ..она је на месту које јој припада , то је био и програм њене странке ..а све грађане које разни лидери ДС, СПН и остали шљам позива да рушите , палите , да рушите државу , вас доводе у забулду .

користе вас да би остварили план својих налогодаваца .уношење немира , хаоса и дестабилизацију државе ..Милица неће да буде део тога , она је ту да унапреди бољи живот а не да руши државу .
Onda je trebala odmah da se prikloni SNS-u a ne da zavlace naivne glasace.
 
Овоме се мора додати и то да је на свом првом послу (посланичком) била толико успјешна да је након тога успјела добацити чак до 2,8% (и то заједно са још једнима тако успјешнима)! Што гори посланик, то бољи министар.
 

Back
Top