nova tema

ahhh bio je jedan film sa klint istvudom,e sad ne znam kako se zove....elem,chovek je glumatao pola filma tvrd orah ,i onda je pukao i uhvatio zesnku za kosu odvukao u neku stalu i kresnuo : ) eto tako nekako se zavrsava cela pricha o macho muskarcima xaxaxax
 
ne mozze to da se sakrije..bash mi je drago shto nisam mushko..ne mozze da se vidi kad sam u erekciji :mrgreen:
chuj kad prichash, pa u busu, ne prichash npr i nishta, a vidish nekome se digne na neshto
 
muskajchine kako uspevate da sakrijete od zemske sa kojom razgovarate (a koja je sto bi rekli u narodu "dobra pitjka" ).... da ste popaljeni i da bi je radio pojebali tu na licu mjesta,jer svi znamo da one ipak volu da se sigraju zmurke i gluvih telefona :zper:
e sad jeste neko ce reci ..sta ja imam tu da skrivam..ja sam musko ovo ono.... ali ipak...znas
..razmues :lol:
ma razumem...
ali... sta ima veze, nek vidi da bi je kresnuo
 
muskajchine kako uspevate da sakrijete od zemske sa kojom razgovarate (a koja je sto bi rekli u narodu "dobra pitjka" ).... da ste popaljeni i da bi je radio pojebali tu na licu mjesta,jer svi znamo da one ipak volu da se sigraju zmurke i gluvih telefona :zper:
e sad jeste neko ce reci ..sta ja imam tu da skrivam..ja sam musko ovo ono.... ali ipak...znas
..razmues :lol:

kupis joj parfem od 100e i gledas "kroz nju", razmisljas koji si magarac jer si pljuno lovu a neces dobiti nista. nema sanse da primjeti da si odlijepio:lol:
 
muskajchine kako uspevate da sakrijete od zemske sa kojom razgovarate (a koja je sto bi rekli u narodu "dobra pitjka" ).... da ste popaljeni i da bi je radio pojebali tu na licu mjesta,jer svi znamo da one ipak volu da se sigraju zmurke i gluvih telefona :zper:
e sad jeste neko ce reci ..sta ja imam tu da skrivam..ja sam musko ovo ono.... ali ipak...znas
..razmues :lol:


sto bi Dog rekao...lol...:P
 
muskajchine kako uspevate da sakrijete od zemske sa kojom razgovarate (a koja je sto bi rekli u narodu "dobra pitjka" ).... da ste popaljeni i da bi je radio pojebali tu na licu mjesta,jer svi znamo da one ipak volu da se sigraju zmurke i gluvih telefona :zper:
e sad jeste neko ce reci ..sta ja imam tu da skrivam..ja sam musko ovo ono.... ali ipak...znas
..razmues :lol:

najzad da otvoriš iole pametnu temu...

...
 
Јесу ли сви мушкарци "попаљени" у друштву лепе девојке? :eek:
Мислим, зар би сваки, било коју лепу преврнуо ту, на сред улице? :eek:
 
S kojim to medvedima ti izlazis na pice?
:cool:

Faun.jpg
 

Back
Top