Norton Internet Security

vazi ajde da ih proverimo,imas neki predlog?
Naravno sinko!
Skines lepo ovaj program pa kad zavrsis "test" posaljes slike ovde da vidimo koji je bolji!
Link: http://www.pc-st.com/de/download.htm

Da objasnim slikovito(ako se neko slucajno ne snadje sa ovim programom):
Kad skinete i instalirate program otvorite ga i sa misem idite na "Standardprüfungen".

I na kraju na buton "STARTEN" i sacekajte da stigne do kraja!
Ajde da vidimo(pazi ja jos nisam probao moj AV na tom testu)
 

Prilozi

  • PC Security test.jpg
    PC Security test.jpg
    50,8 KB · Pregleda: 11
Evo posto vidim da se "plasite" ja cu prvi da "probijem led"!
Nisam ceo dan bio na forumu,tek sam sada video.Sad cu da skinem program i da postujem sliku...;)
rezultati su isti kao tvoji,ako mi ne verujes reci mi kako se stavlja slika ovde??a cini mi se da taj test nije nikakvo merilo,i nemoj da me zoves sinko!!

Sliku uploaduj na npr. imageshack i ostavi ovde link.;)
 
Poslednja izmena:
ne razumem te,pobede nortona u vecini slucajeva i onda si presao na njega? :D
Pa naravno da covek prvo pregleda po net-u ako nesto kupuje (mislim da danas niko ne kupuje macku u dzaku) i onda izabere u "uzem krugu" sebi najbolje!
Evo recimo prosle godine sam "pregledao" nekoliko testova pa sam se odlucio za Norton-a!

ps.
Najbolji AV je "sam korisnik" tako da ne postoji "najbolji"!
 

Prilozi

  • Internet Security.JPG
    Internet Security.JPG
    50,9 KB · Pregleda: 9
a i u tim testovima je ispitan eset 3 a ne eset 4,a novija verzija je sigurno bolja od starije,mislim da se slazemo u tome
To i jeste test za 2008 godinu(kad se zavrsi 2009 bice i za ovu godinu pa cemo videti)...znaci svi su AV "starijih" verzija,nije samo NOD 32!
A sto se tice novijih verzija ne mora da znaci...recimo najnoviji KIS 2010 ima neku "gresku"(sad ce svi da skoce i kazu kako ja k.e.n.j.a.m...ako ne verujete procitajte(ako ne razumete imate na krstarici nemacko-srpski recnik)...inace tekst je napisao Christian Wirsig (Communications Manager Kaspersky):

Update: Kaspersky-Statement zu nicht erkannten Wildlist-Viren
Christian Wirsig (Communications Manager Kaspersky) hat uns soeben ein Statement geschickt: "Im jüngsten Test von AV-Test.org stellte sich ja heraus, dass die 2010er-Version einige Samples der AV-Test-Sammlung nicht erkannte, während die 2009er-Version hier keine Probleme hatte.
Unsere Untersuchungen haben ergeben, dass es sich dabei um einen Fehler im Unpacking-Modul handelte, wodurch die 2010er die betroffenen Samples nicht korrekt entpacken und anschließend identifizeren konnte. Die Erkennung der auffälligen Samples wurde noch am gleichen Tag nach Bekanntwerden des Problems sichergestellt, und auch das Unpacking-Modul selbst wurde kurz darauf korrigiert und über den normalen Updateprozess verteilt."

http://www.pcgameshardware.de/aid,688607/Kaspersky-Internet-Security-2010-Erster-Kurz-Test-Update/Sicherheit/Test/
 

Back
Top