Norton Internet Security

Svi ti testovi su pouzdani kao i horoskop,lepo zvuče ima dobrih rezultata a u praksi je sasvim druga priča.Samo na ovom forumu se vidi koliko ljudi koristi Kaspersky i NOD ili će koristiti čim budu imali malo para bez obzira na te hvale kako je neki AV jako dobar po testovima .Kao i kola Mercedes i BMW su klasa koliko god da Škoda ima bolje testove i manje troši.

Da ponovim...na OVOM forumu si rekao!Znaci u Srbiji!Ja ti kazem da se u Nemackoj NAJVISE koristi Norton!I sta sad....oces da kazes da su nemci glupi ili da nemaju love da kupe KIS ili NOD?Nego u Srbiji je to "tradicija"....neko pusti buvu da je nesto kul i odmah se cela Srbija "presvlaci" u to!To ti je ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla noge!Ljudi po svetu uvek kupuju nesto "isprobano","istestirano2 a kod nas je to uglavnom "na rec"!

ps
I da ne zaboravimo da se "svi" proizvodi prvo pojavljuju po USA i EU pa kod nas "kad stigne"JeR tako?

I jos da dodam da ovaj najnoviji KIS 2010 jos uvek nije "resio" probleme iz predhodne verzije(2009) u kojoj ne moze da pronadje (bilo kako da ga "nastelujes") sa sledecim stetocinama:
"Email-Worm.Win32.Kipis.u", "Net-Worm.Win32.Mytob.bi"( 2 datoteke) i "Backdoor.Win32.Rbot.bng".
Eto toliko od mene!
 
Poslednja izmena:
Ja ti kazem da se u Nemackoj NAJVISE koristi Norton!I sta sad....oces da kazes da su nemci glupi ili da nemaju love da kupe KIS ili NOD?Nego u Srbiji je to "tradicija"....neko pusti buvu da je nesto kul i odmah se cela Srbija "presvlaci" u to!To ti je ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla noge!

Pa sam si odgovorio.To je "tradicija" neko pusti buvu da je nešto kul...To ti je ono videla (nemačka) žaba da se konj potkiva...:hahaha:
 
Da ponovim...na OVOM forumu si rekao!Znaci u Srbiji!Ja ti kazem da se u Nemackoj NAJVISE koristi Norton!I sta sad....oces da kazes da su nemci glupi ili da nemaju love da kupe KIS ili NOD?Nego u Srbiji je to "tradicija"....neko pusti buvu da je nesto kul i odmah se cela Srbija "presvlaci" u to!To ti je ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla noge!Ljudi po svetu uvek kupuju nesto "isprobano","istestirano2 a kod nas je to uglavnom "na rec"!

ps
I da ne zaboravimo da se "svi" proizvodi prvo pojavljuju po USA i EU pa kod nas "kad stigne"JeR tako?

I jos da dodam da ovaj najnoviji KIS 2010 jos uvek nije "resio" probleme iz predhodne verzije(2009) u kojoj ne moze da pronadje (bilo kako da ga "nastelujes") sa sledecim stetocinama:
"Email-Worm.Win32.Kipis.u", "Net-Worm.Win32.Mytob.bi"( 2 datoteke) i "Backdoor.Win32.Rbot.bng".
Eto toliko od mene!

nije na rec ,nego je kod vecine proveren antivirus i svako koristi onaj s kojim nije imao problema,a ne mozes reci da se u nemackoj koristi najvise norton,to si sigurno zakljucio po toj stranici koja je na nemackom,ne mozes znati koji se koristi najvise,jel tako? ;)
 
E pa nije bas sve tako...to ti je isto kao kad bi neki test sad "sredio" da je pentium 4 bolji od Phenoma,samo zato sto je intel platio taj test!I sta onda?Ljudi pa niko danas(ko se iole razume u PC) nece kupiti nesto sto se nije dobro pokazalo na testovima,takoreci machku u dzaku!:cool:
A sta je ovde drugacije od onoga kako sam ja rekao?Stvarno te sad ne razumem...
Da ponovim...na OVOM forumu si rekao!Znaci u Srbiji!Ja ti kazem da se u Nemackoj NAJVISE koristi Norton!I sta sad....oces da kazes da su nemci glupi ili da nemaju love da kupe KIS ili NOD?Nego u Srbiji je to "tradicija"....neko pusti buvu da je nesto kul i odmah se cela Srbija "presvlaci" u to!To ti je ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla noge!Ljudi po svetu uvek kupuju nesto "isprobano","istestirano2 a kod nas je to uglavnom "na rec"!

ps
I da ne zaboravimo da se "svi" proizvodi prvo pojavljuju po USA i EU pa kod nas "kad stigne"JeR tako?

I jos da dodam da ovaj najnoviji KIS 2010 jos uvek nije "resio" probleme iz predhodne verzije(2009) u kojoj ne moze da pronadje (bilo kako da ga "nastelujes") sa sledecim stetocinama:
"Email-Worm.Win32.Kipis.u", "Net-Worm.Win32.Mytob.bi"( 2 datoteke) i "Backdoor.Win32.Rbot.bng".
Eto toliko od mene!
Kao sto rece nolle ovde svako koristi AV sa kojim je najmanje imao problema...
A ti nikako ne mozes znati koji se AV najvise koristi.
A ne znaci ni da su najpametniji ako koriste Norton a ne npr. NOD ili Kasperski.;)
Mogu care..."iz pouzdanih izvora"!:per:

Ajde odaj nam tajnu kako mozes znati koji se AV najvise koristi?:mrgreen:
 
Dupont sve u svemu ne mozes znati koji se koristi najvise jer se to jednostavno ne moze ispitati,najbolji AV je onaj koji odgovara korisniku,tako da ovo je odgovor na sva pitanja i nemojte previse u diskusiju,vec smo skrenuli sa autoputa i to punoooo :D :D :D
 
Sta vredi.....Srbija je to...ne mozes ti ljudima tek tako objasniti....shvatice se to jednom...valjda....kad i mi postanemo deo te EU....a do tada....uzivajte "jureci" kljuceve za programe po net-u....mrzi me vise da komentarisem na ovoj temi!;)
 
Sta vredi.....Srbija je to...ne mozes ti ljudima tek tako objasniti....shvatice se to jednom...valjda....kad i mi postanemo deo te EU....a do tada....uzivajte "jureci" kljuceve za programe po net-u....mrzi me vise da komentarisem na ovoj temi!;)

Pa vidis ovako,malo ko ovde ima para za bacanje...
Pre cu da se pomucim malo da nadjem kljuc i da te pare iskoristim za nesto pametnije.;)
 

Back
Top