NON smoking caffes in Belgrade

taj zakon je qrton
kapiram ja da treba ti neki "zakoni" da se uvedu i bla bla...
ali ko ce bre to da postuje eeeej,isto kao i zakon o fokama :) ,uveden je i ono blago fokama...
pa meni kad bi prishao neko na ulici i kao ugasi pljugu i to...
pa najebao bi mu se mame najstrashnije
ko bi to smeo?
isto kao i kad je bila ona pricha kad su uvedene fiskalne kase
da ce da startuju i kupce i kaznjavaju soma ako nemaju rachun
e tad sam bash ishchekivao da se to desi,ali nije,brate sestro ...pa taj bi mirisao cvece odozdo 8)
 
nekada je bila brigada oT raznih ljudi tzv. inspektora i inih koji su na Terazijama apsili one muškarce koji se drznu da pljunu IZVAN ili MIMO pljuvaonice :P Još uvek stoji 1 pljuvaonica - tamo kod bioskopa Kosmaj, na ćošku :) E pa nekad su ljudi stajali u redu -da pljucnu. Jer ih je šibalo po džepu. To je bilo početkom 20. veka...
 
pajamaca:
cico...to je već neko uradio:p
te wc-e i drži mafija
hahahaaa bas me zanima kako bi ovi nashi novinari imenovali tu mafiju
ono.."wc mafija" ili "usrana mafija" :mrgreen:
ali ubedljivo najgadniji od dosadasnjih naziva je "stechajna mafija"
jbt kad to chujem odma' mi padne na pamet neki budjavi podrum neke trule firme
i one face Kurchubic,Ciganovic i ekipa iz Boljeg zivota :)

edit:
i Jataganac :)
 
ne bih "udario na policiju"
vec bi im se najebao mame najstrashnije (kao sto rekoh) 8)
kerovi su ******
ziveli Zoraja i Cikara i svi copkilleri,jeeeaaaaaa 8)

edit:

ako nista drugo,olupao bih par ovih raspalih kurvi ,t.j "rupa u zakonu" :mrgreen:
btw video sam par dobrih :)
mislim dobrih za snimanje klipova dok žvaću kobaju :mrgreen:
 
ybt, ja bih se načisto smorila da vidim da mi sugrađane startuju kerovi :x zbog cigara, misliiim....bešte crni oblaci :lol:


Ma zar nije ondaK lepše da ponegde postoji non tutunski prostor :)



Knižara - galerija Apropo - na uglu Spaisćeve i one druge ulice....kao u Mamutu, samo intimnije .- knjige i pareni okrugli stolovi za chit chat :P Videla juče - zabr. pušenje ;)
 
Na III. spratu? Jeste, fin je, ali je bolji u AteljeJcu dole, a u samom pozorištu možeš da zapališ malo prekjuče, odmah dođe devoojčica..čuvar Crnogorac u JDPu, ja volem Stupicu. Eto, ti ne moraš o tome da misliš, ti si nepušač...a jel sanjaš da sediš u zadimljenom kafiću i da purnjaš cigaronjce? Šala, šala ... : o )
Podržavam nepušače i čestitam im na odluci, a branim pušače od nepravedne segregacije koja uzima maha, to nije fer..
 
MASTERMIND:
taj zakon je qrton
kapiram ja da treba ti neki "zakoni" da se uvedu i bla bla...
ali ko ce bre to da postuje eeeej,isto kao i zakon o fokama :) ,uveden je i ono blago fokama...
pa meni kad bi prishao neko na ulici i kao ugasi pljugu i to...
pa najebao bi mu se mame najstrashnije
ko bi to smeo?
isto kao i kad je bila ona pricha kad su uvedene fiskalne kase
da ce da startuju i kupce i kaznjavaju soma ako nemaju rachun
e tad sam bash ishchekivao da se to desi,ali nije,brate sestro ...pa taj bi mirisao cvece odozdo 8)


:lol: :lol: :lol:
pazi, od početka 2006. godine u celoj Srbiji izrečeno je svega 85 kazni za pušenje na javnom mestu...i to nam nešto govori, zar ne.
Ja najstvarnije nisam za kažnjavanje, ali MORA da postoji opcija "neću da pušim ni da dišem duvan". Opcionalno.

btw. u BAT-u imaju neke strava kabine za pušenje....sasvim cyber, sa šankićem, i srebrne su, usisava se dim kroz neko plavičasto svetaoce, ma ...ko da si u svem. brodu! :P Ja da imam takvo nešto na poslu, ja bih pušila :lol: Ovako neću, smor mi.
 

Back
Top