Њу Ејџ

Проблем лежи у:

  • Безбожништво

    glasova: 3 27,3%
  • Слабој НАЦИОНАЛНОЈ Србији

    glasova: 3 27,3%
  • ЦИА,пентагон,масони

    glasova: 3 27,3%
  • Ватикан

    glasova: 2 18,2%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Markelja:
A posle po mogucstvu da ih bombardujemo i porobimo!! SRBIJA do Tokija!! :)
SRBIJA do Tokija!! ili Tokio do Srbije!!!!! :lol:

Михајло:
Пошто си *************, ај да ти нарисам:)
Православне партије су оне чије чланство сачињавају ПРАВОСЛАВНИ ХРИШЋАНИ.
То су:
СРС
ДСС
НС
СПО
и сл.

Slazem se sa 95% tvojih stavova, ali
SPO i DSS nisu pravoslavne paartije, niti je to i jedna partija koja radi radi protivno interesu srbije.

Da takodje mislim da privremeno ne treba pridruzivati "epirsku srbiju"
sto kazu strai, jedan po jedan korak...
 
Михајло:
Каква ужасна будућност чека Св.Србију ако се не успе одупрети Њу Ејџ Србији ЛДП,ДС,ГСС -а.
Зашто су Срби тако лако отпали од Св.Србије и Св. СПЦ.
Где је наш Србски проблем?


"Заповијест је Господња да не останемо нијеми у временима када је вјера у опасности. Када је у питању вјера, нико нема право да каже, 'ко сам ја?'. Нема право ни свештеник,..ни владар,..ни земљоделац,..ни бескућник који једва долази до дневног следовања. Нико нема право да каже није моја ствар или то ме не занима. Камење ће завикати, а ти зар да останеш нијем и незаинтересован?"
Свети Теодор Студит

"Када не би било гоњења, ни мученици не би просијали, ни исповедници не би добили венце победе од Христа и не би својим подвизима учврстили и обрадовали Православну Цркву."
Свети Марко Ефески

"Бори се против сваког зла, тренутно га уништавај, војуј против њега оружјем свете вере датим ти од Бога, оружјем Божанске правде и мудрости, молитвом, побожношћу, крстом, храброшћу, преданошћу и верношћу."
Свети Јован Кронштатски

Rado bih prebacio ovu temu na religiju ali je ista uklonjena zbog ispoljavanja mržnje, rasizma i netolerancije.
Greh na moju dušu a katanac na ovu temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top