njegov rodjendan

iggymag:
jagodica:
u stvari sad cu da budem psihic
sta je to sto on ima a drugi nemaju?

Di ti je diploma :?: Nemo zenu da bacash u dilemu 8)

Hej... Mozda sve ovo ispisano deluje nezrelo ili... otkud znam... odaje utisak osobe koja... hmmm... nije bas sasvim "svoja" ... (ne pada mi ni jedan bolji izraz!), ali ne brini...
Recimo da kada bi me sreo (ti ili bilo ko od vas) u nekom "normalnom" zivotu, ne bi sumnjao u to da znam da razlucim sta je sta...
Drugim recima, svi smo mi i ovakvi i onakvi, ali nekako volim da verujem da svoje duboke emocije kao i uspone i padove znam "dobro da nosim" i podelim samo sa vrlo odabranim pojedincima... ili potpuno nepoznatim (ali anonimno!)...
Sustina je da ne brines... nisam u dilemi, a cura je postavila vrlo dobro pitanje koje daje i neke odgovore... Iako nam je sve to poprilicno poznato - nije lose podsetiti se, sto nas i dovodi do odgovora zasto, kako neko rece, sve ovo ispisujem po forumu i tako rado citam pristigle komentare...
Hvala na brizi, u svakom slucaju :wink: !
 
zenski muskoljubac:
Bas ne volim kad neko ovde iznese svoju pricu, pa se ljudi upinju da pomognu i daju svoje misljenje a taj neko jednostavno nestane...
Kad sam se vec ogolela ovde i pricala o svojim emocijama, ni ne sluteci da je epilog tako blizu, onda je red i da vas obavestim o epilogu...
Mozda nekad nekom i pomogne...
Dakle...
Vratio se sa puta, vec dva dana se "redovno" cujemo... Iako mi je bio malo sumnjiv (predobro ga poznajem!) ipak mi je ispricao par neobaveznih detalja sa puta (i on mene predobro poznaje!) i izgledalo je sve po starom... Ukazala mi se prilika (i potreba - nezavisno od njega) da odem do njegovog grada i to sam mu odmah rekla... Igrom slucaja danas se nismo culi, pa sam potvrdila dolazak i pitala da li je to u redu...
Odgovor je bio takav da sam pozvala da pitam sta sta to hoce da mi pojasni... Ukratko: covek se zaljubio!!! Cak je imao potrebu da mi o tome i prica! I da mi kaze kako sam ja divna, kako posle mene nije isti kao pre, kako sam mnogo uradila za njega... bla, bla... i da hoce i zeli da ostanemo bliski kao i do sada! Najgore je sto on stvarno tako misli! Sto stvarno zeli da uzme od mene ono sto njemu treba, ne hajeci za onmo sto meni treba od njega!
I to je bas ono sto sam po svaku cenu zelela da izbegnem, nadajuci se da cu od njega otici pre nego sto se desi: da se, uprkos svim pricama da ne moze da voli, zaljubi u nekog ko nisam ja... I da budem svedok toga...
Sve drugo je bilo neozbiljno, nevazno, prolazno...
Mozda ce biti i ovo...
Ali je dokaz da mu ja ne trebam, da mene ne moze i ne zeli da voli... ne na nacin na koji mi je potrebno...
Kako to preziveti????

Slozi stvari u svojoj glavi na pravilan nacin, znaci bas onako kako je bilo. Pogledaj sta si sve ti radila.Imam utisak da si se ti tu dosta trudila. Pade mi na pamet naslov knjige od Hesea "Srecan je ko ume da voli", pa ako si zadovoljna svojim "umecem" ...ima drugih ljudi.

Beat goes on...

P.S.
Malo mi je cudno (neozbiljno) to sto je hteo da i dalje ostanete bliski. Sta on hoce harem?!?!
 
Tek sam sada procitala tvoj post u kojem si napisala da ti je doticni rekao da voli drugu... Kada sam procitala naslov: KRAJ, mislila sam da si ti ta koja se dozvala pameti i prekinula vezu... ali ovo... strasno...

Ma ne znam ni sta bih ti pametno rekla, osim da se potrudis da svoje vreme i emocije ne trosis vise na njega...
 
lady me:
Tek sam sada procitala tvoj post u kojem si napisala da ti je doticni rekao da voli drugu... Kada sam procitala naslov: KRAJ, mislila sam da si ti ta koja se dozvala pameti i prekinula vezu... ali ovo... strasno...

Ma ne znam ni sta bih ti pametno rekla, osim da se potrudis da svoje vreme i emocije ne trosis vise na njega...

Pa... izgleda da je doslo vreme da se, kako kazes "dozovem pameti"... istina malo prisilno, ali rezultat je isti! :)
Uzgred... Sve i da hocu, vreme ne mogu da trosim vise na njega (jer on nece!), a emocije... Pa, sa njima cemo se nekako izboriti...
I nema se tu vise sta reci... ni pametno, ni manje pametno...
U svakom slucaju, hvala...
Pozdrav!
 

Back
Top