Njegov fizicki izgled

sinnke:
Nije ni cudo sto vas niko ne yebe... kad vi obracate paznnju i na boju kite :shock: :shock: :shock: .... e kakvih sve likova ima nastvaranih na ovom svetu... :lol: :lol:

Yebe, yebe, ne brini, ima takvih sa tamnim, velikim, tvrdim i debelim :)
Nego kad vec covek pita sta volimo, eto da se izjasnim. A sam izgled nije bitan, ali velicina i debljina jesu i to je bez diskusije.
 
elenabg:
Yebe, yebe, ne brini, ima takvih sa tamnim, velikim, tvrdim i debelim :)
Nego kad vec covek pita sta volimo, eto da se izjasnim. A sam izgled nije bitan, ali velicina i debljina jesu i to je bez diskusije.


Ma ok. Nemam ja nista protiv... :lol: ali da mi je neko pricao da zene obracaju paznju na boju kite rekao bi da je lud :lol: :lol: :lol: ...a druzio sam se s jako puno likova koji su imali dosta zena i zbilja nikad nisam cuo tako nesto... hahahaha... a lik si majke mi :lol: :lol:
 
sinnke:
Ma ok. Nemam ja nista protiv... :lol: ali da mi je neko pricao da zene obracaju paznju na boju kite rekao bi da je lud :lol: :lol: :lol: ...a druzio sam se s jako puno likova koji su imali dosta zena i zbilja nikad nisam cuo tako nesto... hahahaha... a lik si majke mi :lol: :lol:

A sta ces, primetila sam tu razliku :) I stvarno svi ti gore opisani su imali to u kompletu i bili sjajni ljubavnici, istina ziva.
 
Ljuba82:
Па пази...у првих 10 цм оштро савија у лево, у следећих 20 лагано савија у десно, да би се у послењих 30 успоставио неки баланс...:lol:


А јесам ли споменуо да је монотоно опадајући целим током? А и вене су разгранате и набрекле...није да није...:lol:
Auuu ljubo matori... ni manje ni vise nego pedesetica a? :lol:
 
geisha:
a ovo nista nisam razumela?????? :???: :idea:

Ма Гејша говорим о току Дунава на карти...:lol:


POP Mare:
Auuu ljubo matori... ni manje ni vise nego pedesetica a? :lol:

Бре Маре...ударили ти центиметри у главу...абакус има да ти набавим...хајде израчунај то мало боље...:lol: :wink:

Јел ти боље иде сабирање или множење? :lol: :wink:
 
zecica:
hahaha
kako je vama dobro i o cemu raspravljate haha strasno!
mada meni je uzas kad je mali i onako jadan mrsav".. .. ..:) haha

Pa kad se pedofilises po parkovima sa decom i mladjim maloletnicima... kom odraslom muskarcu moze da bude mrsav (mali pretpostavljam da moze)?
Eto npr ja se malo bavim sportom i kad se kupamo svi se kupamo naravno goli jer smo svi muskarci i niko nema malu kitu a posebno ne tanku. Cak sta vise ja mislim da sto je manji to je deblji... tako da mali i tanak moze da bude samo deciji... sram te bilo
 

Back
Top