Николић VS. Поп Лазић - трећи чин

Који случајеви! Само да остане упамћено, рекла му је да је морално маргинална личност а он мало пре тога рече да неће причати каква је она из поштовања према њеном покојном супругу. :dash:

Николић и покојни Поп су били посвађани и то поштено, колико ја знам ... Никада није поштовао Попа ... Иначе, био је маргинална личност у СРС, није се истицао ... За разлику од његове жене ... Тако да Николић је очигледно желео овим да разбесни Поп Лазићку, али му то није пошло за руком ... На част му што у скупштини, на такав наин, помиње часног и поштеног покојника ... Може Николић и горе ...
 
Николић и покојни Поп су били посвађани и то поштено, колико ја знам ... Никада није поштовао Попа ... Иначе, био је маргинална личност у СРС, није се истицао ... За разлику од његове жене ... Тако да Николић је очигледно желео овим да разбесни Поп Лазићку, али му то није пошло за руком ... На част му што у скупштини, на такав наин, помиње часног и поштеног покојника ... Може Николић и горе ...

Не знам какви су били њихови односи али се врло добро сећам да је Поп Лазићка кад је први пут прозвана набила Николићу на нос да се дружио са њеним супругом и да му је чак био на сахрани а сад тако прича. А на оним транскриптима са седнице кад је искључен је кукала како јој је био једини пријатељ од смрти мужа. Ко је терао да се залепи за њега ако га муж већ није готивио?
 
Не знам какви су били њихови односи али се врло добро сећам да је Поп Лазићка кад је први пут прозвана набила Николићу на нос да се дружио са њеним супругом и да му је чак био на сахрани а сад тако прича. А на оним транскриптима са седнице кад је искључен је кукала како јој је био једини пријатељ од смрти мужа. Ко је терао да се залепи за њега ако га муж већ није готивио?

Па вероватно је ... имала разлога :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Јасно :hahaha:
Сад нека ћути и трпи, ко јој крив. :lol:
Мада то не оправдава понашање овог сељака ...

Наравно да не оправдава ... али све то треба гледати са више страна ... Рат између њих двоје траје дуго ... А како то да су се "једини пријатељ" и она посвађали ... Или шта? :hahaha::hahaha:
 
"Правник и ПОСТДИПЛОМАЦ" ........ОРГАНИЗОВАО................................ГЛЕДАЊЕ!!!
ЗЕЛЕНООКИ, БИЉА И РАМШТАЈН - први ред!!!
:hahaha1::hahaha1::rotf::hahaha1::rotf:

Фатају и прибелешке,

Па их после пропитују шта су паметно научили ...
:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

А онда Мачак брже-боље постави 5-6 тема ...
:hahaha1::hahaha1::rotf::hahaha1::rotf:
 
Наравно да не оправдава ... али све то треба гледати са више страна ... Рат између њих двоје траје дуго ... А како то да су се "једини пријатељ" и она посвађали ... Или шта? :hahaha::hahaha:

Од септембра се понашају ко ретардирана деца а шта је пре било - не знам. Она се уопште није чула у прошлој председничкој кампањи а и на парламентарним је скоро уопште није било у јавности - вероватно због смрти мужа.
Судећи по ономе што је причала у Магистрату кад су ове избацивали наводно је била затечена што је Тома издајник а недавно сам прочитала његову изјаву да га је од свих људи у СРС само она изненадила што је остала јер је наводно плакала због његове ситуације пар дана пре него што је излетео. И ко ту кога зеза и какво је то "пријатељство" где одрасли људи једно другом наводно плачу на рамену и кукају због свега и свачега? Нису ту чиста посла :lol:
Наравно да сваки сукоб има две стране а овде су обе мало пукле...
 
Од септембра се понашају ко ретардирана деца а шта је пре било - не знам. Она се уопште није чула у прошлој председничкој кампањи а и на парламентарним је скоро уопште није било у јавности - вероватно због смрти мужа.
Судећи по ономе што је причала у Магистрату кад су ове избацивали наводно је била затечена што је Тома издајник а недавно сам прочитала његову изјаву да га је од свих људи у СРС само она изненадила што је остала јер је наводно плакала због његове ситуације пар дана пре него што је излетео. И ко ту кога зеза и какво је то "пријатељство" где одрасли људи једно другом наводно плачу на рамену и кукају због свега и свачега? Нису ту чиста посла :lol:
Наравно да сваки сукоб има две стране а овде су обе мало пукле...

Па то ... како могу бити ... Није она џабе била председница општине Земун ... Па онда, вероватно као неподобна, због блиских веза са супарничким вождом СНС, смењена, а на њено место поствљрн још гори примат Јерковић :hahaha::hahaha:
 
Прво су биле оне љубавнице, па дизање ногу и ево опет су почели :rotf:
Рекла му је да је криминалац и тражи да се истражни органи позабаве њим и Цанетом а он захтева да му се више у животу не обрати. И онда њој не дају реплику :lol: Да не причам о томе што је толико побеснела да је СЂД назвала госпођо Ђукановић уз коментар "па ко зна, можда једном и будете". :lol:

Онај Мартиновић је слудео Тому, како су му споменули Цанета почео је да драми и ухватио се за мобилни да се некоме жали. Ово вреди гледати :mrgreen:

Ma uvek ne gledam najzanimljivije...:dash::dash::dash:

A šta je bajčetinac još slagao za Caneta trafiku i mila cigaru...koji su novi momenti ?:zper::lol:
 
Од септембра се понашају ко ретардирана деца а шта је пре било - не знам. Она се уопште није чула у прошлој председничкој кампањи а и на парламентарним је скоро уопште није било у јавности - вероватно због смрти мужа.
Судећи по ономе што је причала у Магистрату кад су ове избацивали наводно је била затечена што је Тома издајник а недавно сам прочитала његову изјаву да га је од свих људи у СРС само она изненадила што је остала јер је наводно плакала због његове ситуације пар дана пре него што је излетео. И ко ту кога зеза и какво је то "пријатељство" где одрасли људи једно другом наводно плачу на рамену и кукају због свега и свачега? Нису ту чиста посла :lol:
Наравно да сваки сукоб има две стране а овде су обе мало пукле...

И ГУМИЦА И ДИЈАФРАГМА!!!:sad2::sad2::sad2:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Па то ... како могу бити ... Није она џабе била председница општине Земун ... Па онда, вероватно као неподобна, због блиских веза са супарничким вождом СНС, смењена, а на њено место поствљрн још гори примат Јерковић :hahaha::hahaha:

Једино што се ја надам је да су они стварно прекинули те везе јер ако нису и само зезају народ неће на добро да изађе. Има неко да их утепа :lol:
 
Једино што се ја надам је да су они стварно прекинули те везе јер ако нису и само зезају народ неће на добро да изађе. Има неко да их утепа :lol:

Тренутно су у раскиду :hahaha::hahaha::hahaha: Али мислим да ће Шаровић, који је иначе веома близак са њеним ћеркама, играти улогу миротворца
 
Али Славичина фаца у тренутку кад је названа госпођом Ђукановић :hahaha: Да сам на њеном месту за то бих делила опомене. :besna:


Ma čekaj , ko koga je nazvao Đukanović?:eek:

GPL Slavku ili obrnuto ili bajčetinski grobar neku od njih ?:eek::sad2:

Ma naskroz ste me konfuzirali...još po ovoj vrućini:besna::besna:
 
Ma čekaj , ko koga je nazvao Đukanović?:eek:

GPL Slavku ili obrnuto ili bajčetinski grobar neku od njih ?:eek::sad2:

Ma naskroz ste me konfuzirali...još po ovoj vrućini:besna::besna:

Ја гледала. Гордана Славицу и још додала нешто у фазону "не би ме чудило да то и будете једног дана". ОНА некоме прича :dash:
 
Ја гледала. Гордана Славицу и још додала нешто у фазону "не би ме чудило да то и будете једног дана". ОНА некоме прича :dash:


U jeee...novi momenti:hahaha:

Znači da se i Slavka bacila u promet...ništa Goca ne dobacuje napamet...stara je to rado...ups...radikalka:zper::D:D

Ih bre , na šta smo spali...umesto čovečanske skupštine , mi imamo koLjektivnuju kuplerajku...zahebali smo i tongo bantu šklj poludržavicu...:worth::zcepanje::zcepanje:
 
А пита ли ту неко нешто Драгицу Николић?

П.С. Шаровић беше има неку сестру, мислим да сам њу негде упознала. Или сам га са неким помешала?


Jok...domaćica je odavno na sporednom koloseku...vi'š da se svi ponašaju k'o da i ne postoji:mrgreen::hahaha:

Al' videli od muža joj , te...što bi je ja žalila..:D

p.s. Ima sestru...mislim da je starija ali ne znam ništa o njoj.
 
Goca fukosh stari.........a i ona Tabakovicka se osvezila od kada joj muz riknuo.....:think:

neverovatno kako politika utice pozitivno na vesele udovice......ne prodje ni par meseci, a one se zategnu, obuku u rozle, i valjaju od smeha.........blagotvorno, nema sta.........:roll:

Ma udovice i još Bogpomozi ali gle nam preCednice Slavke...sveže zategnuta, oVarbana na froncle a insinuacije o trećem prezimenu i nisu zanemarljive..i to sve pored živog čo'eka ( nebitno što je lopov).:sad2:


Ne piše nam se dobro...nikako se ne piše...šta ono beše sa starim Rimom i bahanalijama...tako i oni završiše:(:mrgreen:
 
Ma udovice i još Bogpomozi ali gle nam preCednice Slavke...sveže zategnuta, oVarbana na froncle a insinuacije o trećem prezimenu i nisu zanemarljive..i to sve pored živog čo'eka ( nebitno što je lopov).:sad2:


Ne piše nam se dobro...nikako se ne piše...šta ono beše sa starim Rimom i bahanalijama...tako i oni završiše:(:mrgreen:

nama se fakat ne pise dobro........ali , njima.......bas ih zabole goozica debela , sta se nama pise.......:roll:
 
U jeee...novi momenti:hahaha:

Znači da se i Slavka bacila u promet...ništa Goca ne dobacuje napamet...stara je to rado...ups...radikalka:zper::D:D

Ih bre , na šta smo spali...umesto čovečanske skupštine , mi imamo koLjektivnuju kuplerajku...zahebali smo i tongo bantu šklj poludržavicu...:worth::zcepanje::zcepanje:

Славка? Радмило Богдановић, Мирко Марјановић, Бора Јовић, Радоман Божовић ... да ли треба још? Додуше то је било пре, сад је ипак бака :whistling:
 
Нема везе са темом али морам да ставим један цитат Николића од пре четири године :
Млађан Динкић каже да сам ја путовао са Драгићем на Кубу. Можда је извештај добио на енглеском. Моја супруга се зове Драгица, са њом сам путовао можда му је то личило на Драгић али десет дана да проведем са мушкарцем на Куби то би заиста било бесмислено и незамисљиво за мене.Пре бисте могли да ме замислите са неком другом женом него са
мушкарцем. Ја сам путовао са својом женом.
 
Славка? Радмило Богдановић, Мирко Марјановић, Бора Јовић, Радоман Божовић ... да ли треба још? Додуше то је било пре, сад је ипак бака :whistling:

ПРЕКО РУПИЦЕ...................... ДО КЛУПИЦЕ!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top