Николић VS. Поп Лазић - трећи чин

Мора да мислиш на ОВОГ

prorok2.jpg


"видовњака"!?:think::think::think:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Дууууууле Илић :brus::gace::super:
 
Да се ми вратимо на Николића. Цитирам :
Nikolić: Da jednu stvar raščistimo: vi ste veoma školovana žena, gospođo Pop Lazić. Nisam uopšte rekao to na šta ste vi reagovali: Molim vas pazite vi šta slušate. Dakle, ja sam veoma jasno rekao - da vam je veoma teško što će vam sad komandovati nečije ljubavnice ili ostvarene ili neostvarene i nisam uopšte mislio na pokojnog Slobodana. Nemojte, molim vas, i njega i njegovu decu i vas poštujem. Evo, nije mi lako, nije mi prijatno, nije... Žao mi je što ste to tako shvatili, uopšte nisam mislio tako. Ko je pratio video je da nisam to mislio. Pomogla vam je koleginica da pogrešno shvatite. Zaista nisam želeo nijednog sekunda da uvredim, ne samo vašu, ničiju porodicu. Ničiju, ni ovih koji me sada gledaju kao da bi me ubili, svima vama želim sve najlepše u životu. Videćete i sami koliko ste pogrešili. Ali vas molim nemojte, strahovit pijetet imam prema Slobodanu, strahovitu ljubav prema svemu, ne, neću...

Може ли јадније од овога?
 
Да се ми вратимо на Николића. Цитирам :

Nikolić: Da jednu stvar raščistimo: vi ste veoma školovana žena, gospođo Pop Lazić. Nisam uopšte rekao to na šta ste vi reagovali: Molim vas pazite vi šta slušate. Dakle, ja sam veoma jasno rekao - da vam je veoma teško što će vam sad komandovati nečije ljubavnice ili ostvarene ili neostvarene i nisam uopšte mislio na pokojnog Slobodana. Nemojte, molim vas, i njega i njegovu decu i vas poštujem. Evo, nije mi lako, nije mi prijatno, nije... Žao mi je što ste to tako shvatili, uopšte nisam mislio tako. Ko je pratio video je da nisam to mislio. Pomogla vam je koleginica da pogrešno shvatite. Zaista nisam želeo nijednog sekunda da uvredim, ne samo vašu, ničiju porodicu. Ničiju, ni ovih koji me sada gledaju kao da bi me ubili, svima vama želim sve najlepše u životu. Videćete i sami koliko ste pogrešili. Ali vas molim nemojte, strahovit pijetet imam prema Slobodanu, strahovitu ljubav prema svemu, ne, neću...

Може ли јадније од овога?


Svaki put kažem da grobar ne može ni niže , a ni jadnije ali ovaj jadni bajčetinac me uvek pobije svojim kretenizmima:dash::dash::sad2:

p.s. Negde videh i podatak o nekakvom kreditu na ruke da bi počeo gradnju ko zna koje po redu kućerine , a ovaj put u NBG, datom ovom starcu paćeniku ...imaš li neku bližu informaciju o tome ?:think:

Ne sumnjam da znaš sve o tome , a ubrzo ćemo i mi saznati...nadam se:cool::)
 
Ја не могу да се отргнем утиску да ће Драгици Николић кад-тад пући филм па ће летети перје а можда и главе. Да ли је та жена свесна са ким је у браку и зна ли она ишта о тим његовим активностима са ГПЛ и очигледно још пола Централне отаџбинске управе? Јел' она неки дебил па га није провалила или ћути и трпи јер је незапослена (била до недавно) а он има кеш? Колико ја знам она и Поп Лазићка су за јавност биле у добрим односима ...



Немој тако, још ћу почети и да га жалим :rida:


Nemo' da pričaš da je i ovu svoju domaćicu udomio u neku firmu ????:eek::dash:

Pa to ceo život sedelO za šporetom, a sad....hebem ti zemlju u kojoj ja živim i precvale domaćice pripravnice pod stare dane :dash::dash::dash:
 
Nemo' da pričaš da je i ovu svoju domaćicu udomio u neku firmu ????:eek::dash:

Pa to ceo život sedelO za šporetom, a sad....hebem ti zemlju u kojoj ja živim i precvale domaćice pripravnice pod stare dane :dash::dash::dash:

Tvrdi da se bavi unutrašnjom dekoracijom i nekakvim slikanjem. :roll:
Mada, za sina je slagao pa ni u ovo ne verujem ... ko zna šta žena ustvari radi. Zaposlio je verovatno jeste, taman da joj skrene pažnju sa kojekakvih aktivnosti koje upražnjava :manikir:
 
Tvrdi da se bavi unutrašnjom dekoracijom i nekakvim slikanjem. :roll:Mada, za sina je slagao pa ni u ovo ne verujem ... ko zna šta žena ustvari radi. Zaposlio je verovatno jeste, taman da joj skrene pažnju sa kojekakvih aktivnosti koje upražnjava :manikir:

Neverovatno...ali neverovatno:eek::hahaha::hahaha::hahaha:

Pre nekoliko dana i sama sam pisala o jednoj mojoj školskoj drugarici, zaludnoj domaćici koja se u životu samo dobro udala od sve joj rabote , a ista se isto k'o bavi slikanjem ( na stranačkoj osnovi)...:hahaha:...ovo je već ludilo:sad2:
 
Neverovatno...ali neverovatno:eek::hahaha::hahaha::hahaha:

Pre nekoliko dana i sama sam pisala o jednoj mojoj školskoj drugarici, zaludnoj domaćici koja se u životu samo dobro udala od sve joj rabote , a ista se isto k'o bavi slikanjem ( na stranačkoj osnovi)...:hahaha:...ovo je već ludilo:sad2:

:hahaha: tako to ide ...
Logika je verovatno : bolje da slika nego da krene da se raspituje okolo :mrgreen: :rotf:

Prepala si me kad si digla temu. Pošto je Skupština na pauzi pomislila sam da su se ovo dvoje iz naslova negde našli i da je pala krv :lol:
 
:hahaha: tako to ide ...
Logika je verovatno : bolje da slika nego da krene da se raspituje okolo :mrgreen: :rotf:

Prepala si me kad si digla temu. Pošto je Skupština na pauzi pomislila sam da su se ovo dvoje iz naslova negde našli i da je pala krv :lol:


:D Ništa nas ne sme iznenaditi , a i tenziju treba održati...bar do petka , a posle ...kom opanci, a ko u istoriju...:zper::mrgreen:
 
:D Ništa nas ne sme iznenaditi , a i tenziju treba održati...bar do petka , a posle ...kom opanci, a ko u istoriju...:zper::mrgreen:

Ког петка ??? :think::think::think:

Радови на увођењу климатизације продужени за 15 дана ...

Можда ће се скупити тамо негде у октобру
кад им опет припрети амерички амбасадор ...

:roll::roll::roll:
 
Da, mislila sam na Voždovac, Gagu Rumuna švercera ćevabdžiju i taj ološ oko bajčetinca ...u petak, sutra:sad2:,

.... a ovi iz Skupštine ( sve mi teže da poštujem pravopis...vuče me i da ovu instituciju pišem malim slovom):roll:...njih čekamo da se povrate sa ekskluzivnih svetskih destinacija pa da nam opet zasednu za vratove...:dash:

Е, извини ...

Ја мислио да си писала о оној другој, већој захабанцији,

Па СЂД не сме да се врати (у ствари, њен уважени Господин супруг који јој купује аутомобиле сваки пут кад је превари са неком спонзорушом),
све док јој Тадићи не јави да је изгладио односе са Динкићем те да су напабирчили 126 ...
 
Е, извини ...

Ја мислио да си писала о оној другој, већој захабанцији,

Па СЂД не сме да се врати (у ствари, њен уважени Господин супруг који јој купује аутомобиле сваки пут кад је превари са неком спонзорушом),све док јој Тадићи не јави да је изгладио односе са Динкићем те да су напабирчили 126 ...

Pa takve na to pristaju od početka i ič mi ih nije žao...šteta dobrih kola:cool::D

A ovo drugo...pa iskreno, radije bih videla i crnog đavola u komšijskoj mi opštini Voždovac nego ove propalice od grobar bajčetinaca...iskreno:);)
 
Pa takve na to pristaju od početka i ič mi ih nije žao...šteta dobrih kola:cool::D

A ovo drugo...pa iskreno, radije bih videla i crnog đavola u komšijskoj mi opštini Voždovac nego ove propalice od grobar bajčetinaca...iskreno:);)

Схвати то као просту размену добара :

Он ХОЋЕ и има (а да ли може, ко те пита)
Она НЕМА ал' хоће да има (па ће баш мало и да претрпи)...

Сад ће и законом да легализују такве ситуације ...

(Е да Берлускони има овкву Скупштину, усвојили би и полигамију, само да нафатају 126)
 
Схвати то као просту размену добара :

Он ХОЋЕ и има (а да ли може, ко те пита)
Она НЕМА ал' хоће да има (па ће баш мало и да претрпи)...

Сад ће и законом да легализују такве ситуације ...

(Е да Берлускони има овкву Скупштину, усвојили би и полигамију, само да нафатају 126)


:D Ma ćuti...znam ja gomilu takvih...hajd' ne baš gomilu ali ima ih i veruj mi da su ustvari toliko jadne nesrećne, neostvarene i usamljene da mi ih prosto dođe žao, u pauzama kad mi ne idu na živce:sad2:...ali, sama pala - sama se udarila , a "šminka" košta;)

A Berluskonija imamo...jeste da je u pokušaju i da je seljačina i da je do juče nosio opanke i vozAo raspadnutu škodu i živeo u zemljanici bez patosa u hebenoj bajčetini na kraj sveta i da nije dokazano da je potisnuti gej ali...će bude smešno kada sve izbije na svetlo dana...onima sa jačim želucem...meni gadno...za povrać:sad2:

:bye:
 

Back
Top