НИКОЛИЋ: КОШТУНИЦЕ, ХОЋЕШ ЛИ РАТ СА СНС?

Šta dalje????? I sama si svesna...

Sta dalje?:)Necu da ti kazem:)
The_Brain_-_Use_it_or_Lose_it.jpg
 
Vecina podrzavaca DSS-a potajno se nada da ce uskoro biti obelodanjena nekakva koalicija sa SNS-om.Na to gledaju kao na svoj spas. Kada bi Nikolic jasno stavio do znanja da od bilo kakve saradnje sa Kostunicom nema nista,DSS bi se prepolovio i u pogledu clanstva i u pogledu podrske biraca.

Mozda si u pravu sto se tice prvog dela posta ali nemoj da mislis da ce se DSS prepoloviti. RAzlog je sto je to vrlo stabilno glasacko telo i uvek ce da glasa za svoju partiju pa i nije vazno koliko % ima
vazno je samo da se udje u parlament a posle ce mo videti.
 
Mozda si u pravu sto se tice prvog dela posta ali nemoj da mislis da ce se DSS prepoloviti. RAzlog je sto je to vrlo stabilno glasacko telo i uvek ce da glasa za svoju partiju pa i nije vazno koliko % ima
vazno je samo da se udje u parlament a posle ce mo videti.

I SPS je svojevremeno imao vrlo stabilno glasacko telo...
Uostalom pogledaj samo brojke koje prate DSS na izborima.
DSS je potrebna politickoj sceni Srbije ali joj je neophodno osvezenje i vise energije(korenite reforme) da bi postala bitna stranka u politickom zivotu zemlje
 
I SPS je svojevremeno imao vrlo stabilno glasacko telo...
Uostalom pogledaj samo brojke koje prate DSS na izborima.
DSS je potrebna politickoj sceni Srbije ali joj je neophodno osvezenje i vise energije(korenite reforme) da bi postala bitna stranka u politickom zivotu zemlje

Mislis na nove ljude..ili sta konkretno?(za DSS)
Pitam , jer mi nije jasno sta zelis da kazes..cini mi se da DSS pokazuje energiju i odlucnost sad i vise nego pre.
 
e šta ti je...TITOVA ŠKOLA:...

zakletvaws9-1-1.jpg


piJoniri maJeni mi smo voJska pLava :mrgreen:

:hahaha:
Da,pa? Dokle bre vise mlataranja cipelama,olovkama i ovim papirom? z:shock:
Dok je imao sta da postuje,dok je stranka licila na stranku,dok je lider bio normalan....kada se sve to pretvorilo u podivljalu hordu,puklo je valjda i njemu trpilo z:(
Tako ste degutantni,SRS stvarno gubi svaki smisao postojanja i radikali su odlicno svesni toga z:cry:
 

Пљунио на посланичко место, на Бога, на веру у Бога, своје име и част, претке и будућност својих потомака.
Како је он све испоштовао, тако му и Бог помогао, као што је и прихватио својим потписом.

Слина...
 
Пљунио на посланичко место, на Бога, на веру у Бога, своје име и част, претке и будућност својих потомака.
Како је он све испоштовао, тако му и Бог помогао, као што је и прихватио својим потписом.

Слина...

Daj postiraj onaj vencani list iz Opstine i kakav dokumenat sa crkvenog vencanja- kad se Seki prvi put zenio, potpisao, zakleo, onda ostavio i zenu i sina, nasao drugu i s njom izrodio troje dece...
Kako mu se ono bese zvala prva zena i sin kojeg je ostavio?
Da li i on zna?
Ja budalastina majko mila, covek ostavio zenu i sopstveno dete, ozenio se drugom i nikom nista, onda izbaci kuma iz stranke, i nije kriv?
SLINA ili ne?
 
I SPS je svojevremeno imao vrlo stabilno glasacko telo...
Uostalom pogledaj samo brojke koje prate DSS na izborima.
DSS je potrebna politickoj sceni Srbije ali joj je neophodno osvezenje i vise energije(korenite reforme) da bi postala bitna stranka u politickom zivotu zemlje

Odsvirali su oni svoje, samo još ne znaju..:whistling:
 
Daj postiraj onaj vencani list iz Opstine i kakav dokumenat sa crkvenog vencanja- kad se Seki prvi put zenio, potpisao, zakleo, onda ostavio i zenu i sina, nasao drugu i s njom izrodio troje dece...
Kako mu se ono bese zvala prva zena i sin kojeg je ostavio?
Da li i on zna?
Ja budalastina majko mila, covek ostavio zenu i sopstveno dete, ozenio se drugom i nikom nista, onda izbaci kuma iz stranke, i nije kriv?
SLINA ili ne?
:klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 

Back
Top