Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Тома ће отворити дебату о проблему Космета у скупштини......


Ahahahahah: "otvoriće debatu":hahaha:

Fantastično, kako se toga niko nije setio :lol:

Debate, deklaracije....ne obavezuju.
Nije skupština debatni klub, ona je zakonodavni organ i donosi zakone.
Nije problem što ti to ne kapiraš, ali onaj koji 20 godina sedi i melje u toj istoj skupštini...... on je dno
 
„Ово је терет који може да носи само цела Србија. Ја нећу на вас да товарим тај терет, ја нећу да вам кажем поставите барикаде па после да дођем први да вас бијем. Ако вам кажем поставите барикаде, ноћиваћу на њима. Ако неко хоће да вас бије мораће прво да бије мене, као председника Србије“, поручио је Николић.

Demagogija u svom izvornom obliku.
 
Заклетва пред Богом нема рока трајања ... Молим модераоре да казне овог што пише све подебљаним словима ... хвала

Од када се ти захваљујеш модераторима ?
Ти си раније умео само да млатараш смајлијима....Јел си ти нојкићев млађи брат ?
 
Извињавам се ако кварим идилу, али јел постоји још неки валидан, најбоље видео материјал о овоме!? Просто је невероватно (вероватно су овакво усмерење показале анкете јавног мњења), а сигуран сам и да ће да уследи деманти о свему овоме из кабинета СНС, кад почну ЕУропејци да му заврћу ...
 
Онај који се односи на посланички мандат који траје 4 године.
Ниједан црквени документ не регулише посланичке мандате.

Не регулише посланиче мандате, али регулише ОБРАЗ и ЧОВЕКА СА ЊИМ, или без њега...
 
Још би било досадније да се ви толико не плашите напредњака !!! :per:

Nije stvar u plašenju od nekoga ili nekoga. Koga narod izabere činiće vlast. Suština je da je nastup prema biračima populistički i demagoški. I ovo što se piše na Krstarici i što preplavljujete prvu stranu pdf temama o SNS je agresivni populizam i demagogija. To neće promeniti stav birača. I malo dete može doneti zaključak da sve i da Gospodin T.Nikolić postane Predsednik Republike Srbije niko neće njega fizički napasti na nekoj hipotetičkoj barikadi. Jer ni on a ni bilo koji drugi političar neće narediti takvu barikadu gde i on sam može postati žrtva. I neće se igrati interesima cele nacije i države. Mislim da sve postaje pomalo degutantno. Mislim na njegove istupe i prateće mahanje njegovim rečima izrečenim bilo gde.
 
Не регулише посланиче мандате, али регулише ОБРАЗ и ЧОВЕКА СА ЊИМ, или без њега...

Николићу је тај мандат за које је важило обећање истекао.... он више није био важећи.
Важније је право човека на слободно изношење сопственог мишљења.!!! :manikir:
 
Otvorice debatu?!?!?

I sta onda? Pustice da neko drugi odluci a da se on onda slika za teve kako on potpisuje odluku :roll: :roll: :roll:

Ako je covek, odlucice sam, nece da se krije iza "pa vecina misli".

(Тако је модераторе! :) )
Сад озбиљно, па они/он нема конкретан и чврст став ни о чему, све може али и немора да буде. А и онај економски програм више личи на неки СФ ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top