Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Онда би на форуму требали да имамо тема колико и странака или председничких кандидата.
Знам колико те копка понеки добар наслов теме који се односи на СНС,
али не можеш ти да заводиш правила и то баш сада, то води ка диктатури.
Не заборави да су многи стари форумаши напустили овај форум откада га ти уређујеш.
Dečak, imaš problem ???

Žulji te nešto ???
 
Па, ми и губимо Косово због евроатлантских интеграција, а он би и даље у те интеграције.

Откуд ти знаш због чега ми губимо Космет ? Ја не знам... Тек када се преиспита рад Тадића сазнаћемо !!
Лепо је речено у тексту.:whistling:
 
Чекајте људи ... како неко, ко је причао једно пре 8 година, а данас прича друго може да се схвати озбиљно

zakletvaws9.jpg
 
Тадић има 21 отворену тему ..... Јадранку си убацио у једну тему али са слатким насловом.
Аутоматски си обесмислио све остале ствари.
СРС нема толико активности нити има толико утицаја на данашњу политику да би се стављао у равноправан положај са СНС-ом.

:lol: Ja otvorio Jadrankinu temu? Obavesti se prvo.

Ja necu da otvaram nijednu temu. Nisam do sada, a tek u kampanji necu. Tema za kandidata Nikolica ne postoji - na cast svih podrzavaoca SNS ovde :roll:

Teme o kandidatu DS uopste nema - jer clanova koji podrzavaju DS ima malo, pa niko ne zeli da otvara temu koja bi bila "vest + samo spam do kraja".
 
Тадић има 21 отворену тему ..... Јадранку си убацио у једну тему али са слатким насловом.
Аутоматски си обесмислио све остале ствари.
СРС нема толико активности нити има толико утицаја на данашњу политику да би се стављао у равноправан положај са СНС-ом.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top