Николић и Вучић погазили црквену заклетву

Poslanici SRS položili zakletvu u crkvama
u skladu sa programom i statutom stranke Poslanici su se obavezali i da će poslaničkim mandatima raspolagati najviši organ stranke - Centralna otadžbinska uprava i da će se poslanici bezuslovno pokoravati volji tog tela.
2004. godina
Да се покоравају вољи ЦОУ!!!???
Невероватно! Па Дрино нису они ту да би били слуге СРС-а већ народа и стога није нормално да се потчињавају вољи појединаца странке већ НАРОДУ који им је и дао то поверење!
 
Stici ce ih strasna kazna - deca , ma ne samo deca, nego potomci do 11. kolena ce im za DS glasati, a neki ce se i u LDP odmetnuti.:hahaha:
Не лупетај! Досадили сте и Богу и оцу са тим вашим вештичарењем.Више се не разликујете од пиљарица.Изгубили чланство и достојанство.
И не заборавите, казну за онога ко лажно сведочи или проклиње стиже још гора казна Божија!
А народ је јасно видео каквим вокабуларом садашњи радикали располажу. Распомамљени од беса, једино што могу да раде, је да се баве вуду клетвама ко бабе и покушавају да заплаше остале.
Но не заборавите да је народ најбољи судија, ма шта и о њима говорили и како их називали, што је још један велики минус.
Ако тако говорите о свом народу, откуд вам идеја да ће исти и гласати за вас?
Видели су и чули све ваше приче као и понашање, зато се немојте чудити што полако али сигурно тонете.
Уосталом време ће показати своје. За то вам није крив Српски народ, већ ви сами.Реагујете импулсивно и агресивно, а народу је тога преко к***ца !
Замислите се мало. Већина вас има децу и породице, зато, боље не причајте свашта, јер све се враћа по заслузи.
Што би рекли у оној реклами:
МИСЛИТЕ О ТОМЕ!
 
Poslednja izmena:
Problem nastaje kad mislis da se moze verovati nekome ko se zaklinje u crkvi.

Pa ako je covek od reci i cista srca, sto da se kune u crkvi?

Ako je kvarnjak, nece ti pomoci ni da se zakune u 10 manastira.
Али сад се поставља питање:
Ко се то сматра позваним да суди о другима?
"Видиш трн у мом оку а не видиш балван у свом!"
 
Mislim, a amfilohije je simbol morala, vere, cestitosti...
Мислим да исувише идеализујеш поједина свештена лица.
Лично , већ дуго година познајем попа који испод мантије носи 2 утоке, каубојке и вози најновији BMW ! :cool:
 
Мислим да исувише идеализујеш поједина свештена лица.
Лично , већ дуго година познајем попа који испод мантије носи 2 утоке, каубојке и вози најновији BMW ! :cool:

Још боље!
No one screws with Serb Orthodox Church!

:super::super::super::super::super::super::super::super::super::super:
 
Isuse bože, vi bi samo da gledate makljanje... koji ste vi dželati.
Па шта мислиш? Какви би тек били да су случајно победили на изборима?
Веровао сам у њих и идеје а не у појединце.
Али после онако примитивних изјава, вуду клетви и претњи, дефинитивно су се смучили великој већини Српског народа !
 
nista me ne cudi , sada je vec svima jasno za koga oni rade , ocekujem da Aca Bajadera na svojoj turneji po susedstvu skoci do Kaptola i da novu ,ovog puta neraskidivu zakletvu:evil:
Не причај ономе о чему ниси упознат. Да те иоле занимало како и по ком принципу ради СНС сазнао би много тога о чему сада само имаш погрешну представу. Зато се претходно информиши и ако имаш иоле културе и храбрости, отиди до Чика Љубине 8 у Централу, па се распитај коме да се обратиш да ти појасни оно што ти није јасно, изложи своје аргументе. И веруј НИКО те неће ни мрко погледати а камоли избацити, за разлику од садашњих распомамљених радикала, који би силом и тучом да врате пољуљани углед, тамо ће ти све рећи до у детаља шта те занима.

А онда поразмисли па упореди.
 
Не причај ономе о чему ниси упознат. Да те иоле занимало како и по ком принципу ради СНС сазнао би много тога о чему сада само имаш погрешну представу. Зато се претходно информиши и ако имаш иоле културе и храбрости, отиди до Чика Љубине 8 у Централу, па се распитај коме да се обратиш да ти појасни оно што ти није јасно, изложи своје аргументе. И веруј НИКО те неће ни мрко погледати а камоли избацити, за разлику од садашњих распомамљених радикала, који би силом и тучом да врате пољуљани углед, тамо ће ти све рећи до у детаља шта те занима.

А онда поразмисли па упореди.

Aco, 'si to ti?:???:
 
Погазио је заклетву пре него што је искључен из партије. Пљунуо је на заклетву и православни храм. Типично за Николића.

Чекај сад мало Дрњача. Овамо са једене стране радикали Бог зна како поштују цркву и заклетве дате у истој, називају себе православним хришћанима, моле се свецима , Богу са једне стране, а са друге, раде сасвим супротно православној вери, то јес врше ајд да га назовем "јерес" тиме што проклињу недужну децу и њихову фамилију!
Извини, али то није нимало хришћански. Напротив, више подсећа на пгански.
Ако мени не верујеш, приупитај неколицину свештеника шта мисле о томе.
 
Poslednja izmena:
moze biti, ne mora da znaci

....vratice mu se brze nego sto se nada i sa neocekivane strane.
znate kakvi su putevi boziji.
Тачно тако. Но онима који невину децу проклињу и спремни су да их киднапују или повреде, враћа се још брже.
У једном делу Библије Исиус је рекао :
"Ко удари на невино дете, ударио је на мене!"
 
Poslednja izmena:
Па није Воја Фараон ! Важне су идеје, програм, а чланови их само испуњавају у корист народа, и по потреби мењају, када се види да нешто не иде како треба.
Све време Тома је радио како му је НАРЕЂЕНО и умало није због тога постао председник. Дакле није ИЗДАО Воју, већ због Шешељеве сујете дошло је до раскола.
Како рецимо објаснити да председник највеће опозиционе странке буде у Хаду, а да његов заменик постане нешто више од њега? :eek:
Како и на који начин су то Томислав Николић и Александар Вучић све ове године радили противно Шешељевим жељама?
Ако јесу, зар верујете да НИКО од њихових бивших колега није то приметио раније, него ТЕК након задњих избора? :think:
 
Aleksandar Stefanovic ,bivsi generalni sekretar SRS-a,i jedan od lidera DOS-a,svedok tuzilastva u procesu protiv Seselja,danas za "Vesti"
Stefanovic je izjavio da je upravo on bio jedan od zvanicnika DHSS-a,koji se zalagao za zabranu SRS-a
" Ali vrh DOS-a to nije prihvatio.Tada su pristupili drugim nacinima eliminacije,da se ne dira SRS,i da je dovoljno da se ukloni Seselj.Strane obavestajne sluzbe su vec imale upliv u SRS,a Tomislav Nikolic i Aleksandar Vucic su bili medju tim zavrbovanim agentima."
Eto tako,kao sto sam rekla ,vec godinama spreman plan,od strane Nikolica,da bi kad dostigne vrhunac moci,rasturio stranku,i povukao veliki deo biraca.Sve ce to izaci jos na videlo
 
sve sam ja to video onog trenutka kad je nikolic uzeo prostor u cika ljubinoj od 300 kvadrata.

za tako nesto trebaju debele pare, a sobzirom da sam nikolic tih para nema jasno je bilo da je na necijem platnom spisku i da po nalogu te osobe ili sluzbe radi to sto radi.

sta da se radi....

da imam bolje ljude u politici bolja bi nam i drzava bila.

ovako yebiga...
 

Back
Top