Никола Поплашен

ExRadikal:
Надам се да ћемо се сложити у једној ствари - онаква Босна и Херцеговина нема будућност.
А ни политика Бењамина Калаја није ништа ново на овим просторима.

С вером у Бога, За слободну и независну Српску...
Za krst časni i slobodu zlatnu ...Sudija sviraj kraj :|
Marakana-srpski-navijaci-v.jpg
 
ExRadikal:
Замисли, хвала на коментару.
Најзад неко ко разуме о чему се ради.
:)

П.С.

Није каризматичан. Харизматичан је.
:)
thank you na ispravljanju gresaka...Ali samo da znas ovaj moj komentar se cisto odnosi na njegovu inteligenciju i moj utisak o njemu., govorila sam o profesoru a ne o politicaru...nisam uopste govorila o njegovim politickim ubjedjenjima...sto se tice ratovanja, ma dosta je toga bilo, bila prezivela.....nikada vise
 
Eraserhead:
Ne smetaju, nego ne vidim zašto bismo se mi bavili unutrašnjim pitanjima susedne države.

Смета ти да се бавимо са Републиком Српском, а не сметају ти тема везане за САД, Русију, Ирак, Либан итд?! Ово није форум "унутрашња политика Србије" него "политика". Признај себи, а и нама да то нема везе са оним што си написао него је дио твог мишљења о Србима изван Србије које си много пута износио, а којим се воде сви симпатизери сличне политичке опције.
 
Eraserhead:
Citiraj mi jednu.

Teme vezane za SAD su svakako značajnije za moju zemlju nego neki tamo Poplašen koji se tiče amo jednog dela susedne zemlje. Imate svoj forum, pa navali brate. Ti Ivo i Alija možete o Poplašenom da se raspričate.
Kao su ti ostale teme na ovom formum vaznije za Srbiju?/Irak i slicne teme vaznije nego tema o RS? Nisam dugo na Balkanu, ali mislim da je jos uvek Bosna, Republika Srpska...blize Srbiji nego Irak....Ili se mozda nesto promenilo?
:confused:
 
НиколаТ:
Say no more. Класика.

Znači nisi uspeo da nađeš nijednu izjavu. Očekivano. :lol:

Kao su ti ostale teme na ovom formum vaznije za Srbiju?/Irak i slicne teme vaznije nego tema o RS? Nisam dugo na Balkanu, ali mislim da je jos uvek Bosna, Republika Srpska...blize Srbiji nego Irak....Ili se mozda nesto promenilo?

Irak je daleko politički važnija tema nego neki fašistički političar u susednoj državi.
 
Eraserhead:
Citiraj mi jednu.

Teme vezane za SAD su svakako značajnije za moju zemlju nego neki tamo Poplašen koji se tiče amo jednog dela susedne zemlje. Imate svoj forum, pa navali brate. Ti Ivo i Alija možete o Poplašenom da se raspričate.

Па ова је довољна и ја сам нажалост мислио да ћеш сконтати али ми је сада јасно да сам те прецијенио.
 

Back
Top