Никола Поплашен

ExRadikal:
Па који се мој онда буниш?
;)
Ma gde se bunim ....Odem svakog meseca u U.S. ambasadu pokupim šta treba i bog da me vidi....Samo da potraje 8-)
Amer%20dollars%20sm.jpg
 
ExRadikal:
Мењај локацију под хитно. Смрдуцка.

А ратовао сам и за тебе. Требало је и ти да ратујеш ако ниси био балав. Земљу је требало бранити, скоте.
pa sta ja da radim..da idem u 12 godna da ratujem? uostalom,i moj matori je ratovao na kosovu,to je valjda normalno,kad te mobilisu da ides
 
НиколаТ:
Не, али бар покажи мало поштовања.
znam dosta matoraca koji su ratovali po bosni,neki su cak i nasi kucni prijatelji..ljudi preziru rat i ne zele vise nikada da prezive to sto su prezivljavali...ako je za njih to ad acta,za mene jos vise..uostalom,ja najbolje znam sta je moja porodica ucinila za izbeglice za vreme rata u bosni...
 
serb_pagan:
hm...nije brate u redu to da pricas,pogotovu sto ne znas moj zivot...cuo sam recimo za mog matorog koji je preziveo bombardovanje na visokim decanima..i nikome o tome ne prica

Е да видиш каквих ја имам ратих прича. Рат је зло, али је некада неизбјежан јер на супротним странама не стоје увијек разумни људи.
 
Надам се да ћемо се сложити у једној ствари - онаква Босна и Херцеговина нема будућност.
А ни политика Бењамина Калаја није ништа ново на овим просторима.

С вером у Бога, За слободну и независну Српску...
 

Back
Top