"Nije mi žao što nemam decu, ne bih bila dobra majka"

qq ti si bas zagoreo

Zagoreo? :eek:

"krs crnacki " , ocigledno imas neki problem, nazzi boy

- - - - - - - - - -

Nije ona loša majka, već loša osoba.
A loša osoba je što je imala takav život, a što je imala takav život mene stoli bojko jer imam svoj. ;)

Aj sad opet nešto lupi z:lol:

Zbog cega je losa osoba?
 
bila bi loša majka, izvini :lol:

Tako.
Znaci bila bi , ali nije, posto i nije majka. A postoje neke, a bolje da nisu... mislim da je ovo mnogo ispravnije

- - - - - - - - - -

zato što promoviše gluposti i igra veliku ulogu u zaglupljivanju generacija žena. a vidim da je i tebe potkačila

Pa ne pratim niti sam pratio njen show, tako da ne znam koga zaglupljuje itd.
 
Tako.
Znaci bila bi , ali nije, posto i nije majka. A postoje neke, a bolje da nisu... mislim da je ovo mnogo ispravnije



ona nije majka zato što je sebična egoistična ženturača, sigurno da od žene koja sama priznaje da bi bila loša majka ne možeš očekivati da nije majka zbog brige i obzira prema detetu. toliko je bar očigledno

osim ako ti ne smatraš da su loše majke u stvari dobre majke, ne znam :lol:
 
ona nije majka zato što je sebična egoistična ženturača, sigurno da od žene koja sama priznaje da bi bila loša majka ne možeš očekivati da nije majka zbog brige i obzira prema detetu. toliko je bar očigledno

osim ako ti ne smatraš da su loše majke u stvari dobre majke, ne znam :lol:

Znaci svaka zena koja nema ili ne zeli decu su sebicne egoisticne zenturace?
 
Znaci svaka zena koja nema ili ne zeli decu su sebicne egoisticne zenturace?



ne pričamo o svim ženama već o njoj konkretno


mada si ti možda jedan od onih ljudi koji aplaudiraju onima koji se ponose svojim manama i to nazivaju iskrenošću? šta reći o nekome ko je nesposoban da obavi ono što mu je Bogom dano i usađeno - da bude roditelj - nego da je loša osoba
 
ne pričamo o svim ženama već o njoj konkretno


mada si ti možda jedan od onih ljudi koji aplaudiraju onima koji se ponose svojim manama i to nazivaju iskrenošću? šta reći o nekome ko je nesposoban da obavi ono što mu je Bogom dano i usađeno - da bude roditelj - nego da je loša osoba

Pa dobro eto ti mislis da je losa osoba, ja iskreno ne znam nisam je upoznao niti popricao sa njom.
 
U uvodnom postu nisi ni dao svoje misljenje, sto bi trebalo da bude nekakvo polaziste za temu.
Ako si zeleo na tvojoj temi da pisu samo oni cije se misljenje poklapa sa tvojim, onda i ne znas cemu sluzi forum.

Dao sam. Napisao sam "Posteno".
Slazem se sa njom, ako smatra da nije za to, ne treba da ima decu. Ne vidim nista lose u tome, i znam mnogo ljudi koji nemaju dece a dobri su ljudi.
 

Back
Top