"Nije mi žao što nemam decu, ne bih bila dobra majka"

Respect za AC/DC upravo slusam....kakava slucajnost :eek:

ac dc.jpg
 
Опра је поред (одокативно) лоше мајке, и потврђена лоша ћерка. Отац јој живи у беди док она лежи на милионима.

I da je tako, ko zna kakav je ona roditelj bio pa je zato ona sada takva cerka.
Odakle nam drskost da guramo njuske svuda i stalno nekome sudimo!?


A sto se teme tice... Naravno da je daleko ispravnije doneti odluku da zivis bez dece i cuvati se trudnoce nego ih radjati reda radi ili ne daj Boze abortirati.
 
ja mislim da je njoj ostala trauma zbog gubitka i generalno drugog stanja u 14-oj godini
roditeljstvo se uci u hodu sa podizanjem dece, niko nije rodjen da bi bio roditelj
Fora je u tome sto su deca ziva bica, a ne pokusni kunici da se uci nesto na njima. Kada ti roditelji i nauce nesto u zivotu i roditeljstvu, dete vec ima 20+ godina, a tada je i za dete i za roditelje isti krac da roditelj zna ili ne zna nesto.

Ovaj Oprin stav je ispravan, moralan, castan i skroz ok, za razliku od 95% osoba koji ulecu u roditeljstvo a blage veze sa zivotom nemaju.

Ili to, ili da babe i dede podizu decu, posto su oni iskusniji i znaju nesto o zivotu za razliku od ovih pajsera od roditelja.

- - - - - - - - - -

Zamisli, pravis decu da bi ti bila srecnija, i to prodajes kao neki moralni stav, a glavne zivotne lekcije ces da naucis vremenom kada se istreniras prvih 15 godina sa decom i nad decom; pa jbem ti ljudsko drustvo kada su takva razmilsjanja mejnstrim.
 
Poslednja izmena:
Fora je u tome sto su deca ziva bica, a ne pokusni kunici da se uci nesto na njima. Kada ti roditelji i nauce nesto u zivotu i roditeljstvu, dete vec ima 20+ godina, a tada je i za dete i za roditelje isti krac da roditelj zna ili ne zna nesto.

Ovaj Oprin stav je ispravan, moralan, castan i skroz ok, za razliku od 95% osoba koji ulecu u roditeljstvo a blage veze sa zivotom nemaju.

Ili to, ili da babe i dede podizu decu, posto su oni iskusniji i znaju nesto o zivotu za razliku od ovih pajsera od roditelja.

- - - - - - - - - -

Zamisli, pravis decu da bi ti bila srecnija, i to prodajes kao neki moralni stav, a glavne zivotne lekcije ces da naucis vremenom kada se istreniras prvih 15 godina sa decom i nad decom; pa jbem ti ljudsko drustvo kada su takva razmilsjanja mejnstrim.

boli nju ***** za decu pa kao voli ih i zbog njih nece da ih radja jer bi bila losa majka,pa da ih voli onda bi se malo potrudila i batalila trip karijeru,nego je to neki drugi poremecaj u pitanju za koji na boli k
 
boli nju ***** za decu pa kao voli ih i zbog njih nece da ih radja jer bi bila losa majka,pa da ih voli onda bi se malo potrudila i batalila trip karijeru,nego je to neki drugi poremecaj u pitanju za koji na boli k

Sta je veci poremecaj?

Razmisljanje 1 : 'Sjeban sam, i necu da imam decu'

Razmisljanje 2: 'Sjeban sam i nemam pojma o zivotu, i imacu decu da mi olaksaju moju sjebanost i da naucim tako nesto. Deca su bas dobar alat i lek za moje probleme sjebanosti i pogubljenosti'
 
Sta je veci poremecaj?

Razmisljanje 1 : 'Sjeban sam, i necu da imam decu'

Razmisljanje 2: 'Sjeban sam i nemam pojma o zivotu, i imacu decu da mi olaksaju moju sjebanost i da naucim tako nesto. Deca su bas dobar alat i lek za moje probleme sjebanosti i pogubljenosti'

pod 1,ostace sjeban ceo zivot i ko zna koga ce usput sjebati,vecinu sjebanih dete opasulji,necemo sad traziti izgovore u losim roditeljima jer oni nisu bili sjebani pre roditeljstva ili se nisu kao takvi izjasnjavali
 
u kom smislu sjebe?roditelj jeste vecini najveci neprijatelj ,sto ne znaci da je neko postao ubica zbog losih roditelja,imam brata i totalno smo razliciti a ocigledno isto vaspitani,i sta god od nas ispalo nema veze s vaspitanjem

Pa jeste svako pre sveg odgovoran za sebe, ali od svih ljudskih inputa, roditeljski je najbitniji.

Tipa, sigurno je bitnije za tvoj karakter to kakav ti je roditelj koji te je vaspitavao u detinjstvu, nego kakva ti je devojka u 29-oj goditni, ili kolega sa posla.
 
u smislu leci svoje komplekse na tebi

hahaha pa to radi svaki roditelj i svako ih ima,moja keva bi najradije da joj kupim box pljuga i kafenisem s njom:lol:

- - - - - - - - - -

Pa jeste svako pre sveg odgovoran za sebe, ali od svih ljudskih inputa, roditeljski je najbitniji.

Tipa, sigurno je bitnije za tvoj karakter to kakav ti je roditelj koji te je vaspitavao u detinjstvu, nego kakva ti je devojka u 29-oj goditni, ili kolega sa posla.
ja sam kao klinac bio na selu kod babe i dede i tetke i vise je to baktanje sa samim sobom imalo uticaj da budem normalniji od burazera koji je po bgu pravio sranja
 
Malo mi je degute da nekoga ko je bio silovan kao dete, pa onda izgubio svoje dete, sad tu razvlace sto nema svoju decu
Ako nekome nije jasan stepen ostecenja koji ona ims zbog svih tih srranja onda je debil, ono kao ostavite zenu na miru, jos je super kako je mogla da zavrsi posle svega, vecina sa takvim traumama zavrasi sa spricem u veni

Inace ko god oce oce ko nece nece, njegova stvar, nema tu sta da se osudjuje, seljacka posla da se nekome zaviruje u matericu
Ima nas 7 milijardi, vise nego dovoljno
 

Back
Top