NIJE KOZMETIKA-STVAR JE MNOGO "DUBLJA"

BanovanKorisnik:
ima bwe... ja juče pito u prodavnici ''Jel' imate leba bez motike'' oni kažu ima, 27dinara košta, ko i onaj običan...
ako i to ne pomogne http://www.bezmotike.com :-D

a055.gif


(uzasno me zasmejava ovaj banovani)
 
carrie:
Drage moje, iako znam gde živim, iako sam dosta vremena provela u traženju posla, i pri tome se načitala svakavih gluposti u oglasima, ovaj je uspeo da me iynenadi.
Volela bih da čujem i vaša mišljenja.


Opis preduzeća:
konzularni poslovi,trgovina,bankarstvo
Opis posla:
Stranom konzularno trgovinsko-bankarskom predstavnistvu u Beogradu potrebna devojka za obavljanje posla Lične sekretarice konzula. Otvaranje ovog konzulata je u pocetnoj fazi sto ce od poetncijalog kandidata zahtevati veliku mobilnost I radno verme koje će cesto biti duže od uobičajenog. Potrebno je da devojka bude bez obaveza, obrazovana, šarmantna, iznad svega tolerantna, atraktivnog izgleda I bez predrasuda, starosti do 28 god. da odiše seksipilom koji će u veliko broju slučajeva biti njen glavni adut prilikom sklapanja poslova I kontakata sa ljudima na visokom polozaju. Posao će od nje zahtevati da ponekad bude dobar glumac I da u poslovnim kontaktima postupa po nalogu svog pretpostavljenog. Potrebno je da nema straha od medija jer ce često biti predstavnik za javnost samog konzulata. Ono sto će devojka moci da očekuje jesu visoki prihodi, kontakt sa poznatim ličnostima, političarima I umetnicima raznih profila. Česte posete javnim događajima, lični vozač kao I mogućnost usavršavanja I napredovanja u poslu. Predvidjeno je da potencijalna kandidatkinja završi obuku u trajanju od 2 meseca koja će je u potpunosti pripremiti za budući posao. Za vreme trajanja obuke kandidatkinja ce imati pokriće svih troškova i malu naknadu dok je u perspektivi očekuju veliki prihodi uz velike privilegije. Ako ste zainteresovani za ovu izuzenu poslovnu priliku pošaljite nam vas CV sa 2 novije fotografije,(lica I cele figure)

Poenta je valjda na tome da konkursna komisija ispita da li kandidatkinje zaista odišu seksipilom. Probrane će potom na obuku, gde će njini seksualni kvaliteti biti uigrani uz pomoć ekipe izgladnelih trenera.
 
Neko je na drugom forumu shvatio šta sam htela da kažem. Ovo je odgovor koji je dobila, nakon prijave ovog oglasa sajtu na kom je postavljen.

"Postovana M,

Hvala sto ste nas kontaktirali.

Oglas koji ste naveli je uklonjen sa naseg sajta.
Do sada nismo imali iskustva sa oglasima slicne sadrzine, ali ukoliko poslodavac (ovaj ili neki drugi) ponovo postavi oglas slicne sadrzine, preduzecemo potrebne korake.

Pozivamo vas da nas i ubuduce obavestavate o svim nepravilnostima koje uocite na nasem sajtu."
 
carrie:
Pa iz teksta to nije teško zaključiti, ali jel normalno da na zvaničnim sajtovima za zaposlenje u okviru poslova iz oblasti "ADMINISTRACIJA" pronađete ovakav oglas?

Iznenadila bi se sta sve mozes da nadjes na "zvanicnim sajtovima" i oglasima,
a sve se svodi na isto.
Cesto su oglasi obicne navlakuse,zavlace te sve vreme,pa kad otkrijes misle da se neces predomisliti.

Muskarci su uvek imali fantazije da su bosovi sa zgodnim sekretaricama koje rade sve sto im zatraze,
dok ih kuci ceka vremesna zena.
Cini mi se da je i taj "konzul" jedan od njih.Znaci trazi i male izlete van profesije.
Jer sekretarica ipak ne sklapa poslove uzivo,vec ugovara sastanke,nema ona toliku odgovornost,
pa njen izgled ne moze biti "cesto presudan".

I sajtovi icesto nisu odgovorni za sadrzaj oglasa!
 
carrie:
Drage moje, iako znam gde živim, iako sam dosta vremena provela u traženju posla, i pri tome se načitala svakavih gluposti u oglasima, ovaj je uspeo da me iynenadi.
Volela bih da čujem i vaša mišljenja.


Opis preduzeća:
konzularni poslovi,trgovina,bankarstvo
Opis posla:
Stranom konzularno trgovinsko-bankarskom predstavnistvu u Beogradu potrebna devojka za obavljanje posla Lične sekretarice konzula. Otvaranje ovog konzulata je u pocetnoj fazi sto ce od poetncijalog kandidata zahtevati veliku mobilnost I radno verme koje će cesto biti duže od uobičajenog. Potrebno je da devojka bude bez obaveza, obrazovana, šarmantna, iznad svega tolerantna, atraktivnog izgleda I bez predrasuda, starosti do 28 god. da odiše seksipilom koji će u veliko broju slučajeva biti njen glavni adut prilikom sklapanja poslova I kontakata sa ljudima na visokom polozaju. Posao će od nje zahtevati da ponekad bude dobar glumac I da u poslovnim kontaktima postupa po nalogu svog pretpostavljenog. Potrebno je da nema straha od medija jer ce često biti predstavnik za javnost samog konzulata. Ono sto će devojka moci da očekuje jesu visoki prihodi, kontakt sa poznatim ličnostima, političarima I umetnicima raznih profila. Česte posete javnim događajima, lični vozač kao I mogućnost usavršavanja I napredovanja u poslu. Predvidjeno je da potencijalna kandidatkinja završi obuku u trajanju od 2 meseca koja će je u potpunosti pripremiti za budući posao. Za vreme trajanja obuke kandidatkinja ce imati pokriće svih troškova i malu naknadu dok je u perspektivi očekuju veliki prihodi uz velike privilegije. Ako ste zainteresovani za ovu izuzenu poslovnu priliku pošaljite nam vas CV sa 2 novije fotografije,(lica I cele figure)

Prevedeno na srpski neki krimosi sa lovom iz inostranstva otvaraju CVEĆARNICU ko u Alan Fordu i rešili su da je zovu konzulat (mašta može svašta), i treba im sisata plavuša - ili crnka - da im sređuje vize, loži mušterije i zajedno sa šoferom razvozi narkotike (poznatim ličnostima :) )
 
Dobro je kad piše ovako eksplicitno, pa ko voli nek izvoli. Sve je prilično jasno. Ali, ne valja kad piše jedno, a kad odete na razgovor, kad ono međutim.
Dobro se sećam, u vreme kad sam tražila posao, veeelika firma, šminka i ostalo, blablabla. Uvozili su, čini mi se, neku poznatu mineralnu vodu.
Traže prevodioca, i ja odem na razgovor i na kraju, kao uzgred pitam šta bi bio moj posao, a tip mi kaže: "Pa, da prevodite, da idete u banku i da nam čistite kancelarije i WC. Ja sam rekla do vidjenja i izašla napolje u šoku.
 
carrie:
Neko je na drugom forumu shvatio šta sam htela da kažem. Ovo je odgovor koji je dobila, nakon prijave ovog oglasa sajtu na kom je postavljen.

"Postovana M,

Hvala sto ste nas kontaktirali.

Oglas koji ste naveli je uklonjen sa naseg sajta.
Do sada nismo imali iskustva sa oglasima slicne sadrzine, ali ukoliko poslodavac (ovaj ili neki drugi) ponovo postavi oglas slicne sadrzine, preduzecemo potrebne korake.

Pozivamo vas da nas i ubuduce obavestavate o svim nepravilnostima koje uocite na nasem sajtu."
meni se čini da je ovaj oglas pre za prijavljivanje UBPOK-u, nego upravi sajta.
Ono jbg ne može čovek nikad da bude 100% siguran, ali bi mogli bar da provere...Ovo ipak previše smrdi!
 

Back
Top