NIJE ANTIĆ KRIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Kakve veze ima sad ko ce da bude 21,22 i 23. igrac u reprezentaciji? :dontunderstand:
Sta vam smeta Rukavina, on uopste nije ni igrao...

zato shto je poenta pozvati igrache koji mogu da igraju a ne rekreativce
pogotovo kad nemash kvalitet ko mi...nije ko da je bilo kome start zacementiran
po toj logici kakve veze ima shto je petko uvrstio petka jr. pre cetiri godine u cvetu mladosti bez odigrane utakmice za tim lol
 
PA I NIJE KADA NE ZNAMO BOLJE...ZA NAS JE I AUSTRALIJA OCIGLEDNO BRAZIL
DJ-1.jpg
 
pa ima boljih
mali matic iz chelsija umesto milijasha za njega je avion em mlad
umesto rukavine je mogao isto nekog mladjeg defanzivca koji je bar igrao prvoligashki fudbal proshle sezone
a koga god da je pozvao umesto zigica ne bi promashio makar taj lik ne igrao jer ne bi bilo beskorisnog konja od dva metra i ne bi nam se igra svodila na nabadanje njega centarshutevima i preskakanje sredine terena nakon chega se gubi lopta
uporedi danashnju utakmicu do njegovog izlaska pre i posle
nebo i zamlja u napadu
antic je kriv
on je vrshio selekciju ovog tima i pozvao isluzene matore prosek fudbalere umesto da ako vec nemamo kvalitet bar da shansu mladima

da Matic je extra.. meni je Rukavina Ok igrac... Ponekad i kad imas dobre igrace ni to nije dovoljno.. mi smo uvek imali dobre igrace..ali nikad nismo bitniji rezultat ostvarili ..mozda SP 90 - cetvrtfinale..ali to je bila velika Juga.. Ovo je ipak 1 takmicenje pod imenom Srbije..imamo one klince stpo su osvojili 2 puta srebro na EP do 21 god i valjda ce oni nesto bitnije u buducnosti da naprave..Drago mi je sto su Kolarov , Tosic , Krasic , Obradovic , Ivanovic itd okosnica tima

E svi smo slavili Zigica kada je spustio loptu Jovanovicu za gol protiv Svaba..a sada......
 
I sta sad..smeniti Antaru ko sto su smenili Petka pa novi trener koji ce da pravi tim u kvalifikacijama za EURO 2012 koji cemo propustiti , pa kad opet odemo u Brazil 2014. smeniti i njega nakon ispadanja i tako sve u krug...Od Antica boljeg nemamo

pa antic je za petka murinjo lol
ali to i nije mnogo teshko
petko je trenirao reprezentaciju samo da bi mu dete videlo sveta na prvenstvu lol
spram njega ni bata djora ne izgleda loshe
posle onog blama 2006. ne najuriti trenera bilo bi maloumno
 
Setih se onih engleskih naučnika što su prognozirali da ćemo izbaciti SAD, pa Koreju, pa Španiju i igrati finale sa Brazilom. Svi su odradili svoj deo posla, Ameri prvi, Koreja u osmini, al' nema tog naučnika kog Srbin ne može da zaebe :super:

On je radio to istraživanje na temelju BDP-a, broja stanovnika i dosadašnjih sudjelovanja na SP-ima. Vjerojatno je Srbiji računao sve što je osvojila Jugoslavija (a Hrvati su najzaslužniji za jugoslavenske uspjehe), pa se zato za*****. Za Hrvatsku bi ova metoda bila točna da se kvalificirala ;) .
 
da Matic je extra.. meni je Rukavina Ok igrac... Ponekad i kad imas dobre igrace ni to nije dovoljno.. mi smo uvek imali dobre igrace..ali nikad nismo bitniji rezultat ostvarili ..mozda SP 90 - cetvrtfinale..ali to je bila velika Juga.. Ovo je ipak 1 takmicenje pod imenom Srbije..imamo one klince stpo su osvojili 2 puta srebro na EP do 21 god i valjda ce oni nesto bitnije u buducnosti da naprave..Drago mi je sto su Kolarov , Tosic , Krasic , Obradovic , Ivanovic itd okosnica tima

E svi smo slavili Zigica kada je spustio loptu Jovanovicu za gol protiv Svaba..a sada......

ja ga nisam slavio:lol:
ta utakmica nam je bila najgora od 3 a dobili smo na chistu ludachku srecu
ova najbolja od 3 a izgubili
sa zigicem nasha igra je kurton,on nema niti je ikada imao ikakav kvalitet da radi to shto se od njega ochekuje
lik ima 30 godina i treba ga vishe najuriti a da krenemo da igramo fudbal a ne nabadanje sa 50 metara na koshakrasha u shesnestercu
a rukavina da ishta vlaja ne bi igrao u nemachkom drugoligashu..video se njegov "kvalitet" na pripremnim utakmicama...promaja samo zujala sa njegove strane lol
 
Nemoj da zezas , to su sve neozbiljni pokusaji... ;)
Evo sad u pregledu najzanimljivih detalja, pustili ta 2 gola i jos dve polu sanse kengura...
A nase bar 10...
Nego, gde kod nas ima das se kupi vuvuzela? :think:

Stoji da analitičari FIFA-e ubrajaju u šuteve sve i svašta, ali i to je neki pokazatelj da je našima Australija koliko toliko parirala, nisu bili nadmoćni.
 
On je radio to istraživanje na temelju BDP-a, broja stanovnika i dosadašnjih sudjelovanja na SP-ima. Vjerojatno je Srbiji računao sve što je osvojila Jugoslavija (a Hrvati su najzaslužniji za jugoslavenske uspjehe), pa se zato za*****. Za Hrvatsku bi ova metoda bila točna da se kvalificirala ;) .

Da, da...kul, ti si naš idol, 'ajd sad idi, radimo
 
Kriv je Pantelić,maneken Stanković i ostali kvazi fudbaleri....Antara doživotno

Kriv je ovaj...kriv onaj....u poslednjih sat vremena naletela sam na milion komentara koji osuđuju ovog ili onog...
ŠTA JE BILO,BILO JE,ŽIVOT IDE DALJE
SVIMA NAM JE ŽAO,ALI IGRAČIMA I SAMOM SELEKTORU JE SIGURNO NAJTEŽE
i tu je kraj svake priče
 

Back
Top