nezvana, ali interesantna gošća

pa bruka sto i kad covek nekoga zna spreman je da etiketira
ne mene zadivljuje koliko smo sposobni da ocenjujemo druge
bas zato sto ne znamo sta je razlog
a t zex samo pretpostavio recimo nesto sto je uobicajena shema
ne treba tako ostro
nikada covek ne zna sta ga ceka

:hahaha: pa eto, sad si ti etiketirala, i to spremno ko puska, nekoga ko je etiketirao......:mrgreen:....paljevino.....
 
:) ne mozes pomoci onom ko ne zeli pomoc....a izgovori i sazaljenje ne vode do akcije nego suocavanje sa problemom....

Da li ste imali takvih iskustava u životu?Nečeg posle čega niste mogli da se oporavite?
Ne mislim....na rastavljanja, ostavljanja, razvode i slične gluposti koje jesu teške, ali ne toliko?
I ako ste ikada bili mladi....da li znate kako razmišlja dete od 16, 17, 18 godina....kada uglavnom te stvari počinju....?
 
:think: kakve veze ima da li nekoga znas....odgovaram na temu a ja nemam sazaljenja za slabice....missim, jaka jaja, neko je iz.ebao sad ona tu kao pati sto se ebe na sve strane....i pije....ma jadna :D

spelt okolnosti od sviju napravi slabitje neki sakupe snagu i ustaju i fajtaju a neki pokleknu, Bog zna kolko sam ja puta bila slabitj ali sam uvijek sebi rekla "*izda ti *aterina ko si da si jal sudbina jal vanzemaljci ali mene siebati necesh"

ishla sam putevima razuma i vjere
 
Ova prica je skroz...mmmm,nemam pojma,nemam pogodan izraz,ali me zanima
da je nekim slucajem,recimo
lik koji je postavio ovu temu..
umesto sto je zuljao stolicu i balio na svaku zensku bulju sa ortakom iz kraja
usput ogovarajuci,verovatno..
i ne znajuci pravu istinu o svemu tome(mislim o toj ribi)..
da je recimo,odvojio tu ribu i nafilovao je onako momacki svim i svacim
i onda je odvalio od kite
sta mislite,da li bi i tada,postavio ovu temu ovde,a?
tesko..
 
Ova prica je skroz...mmmm,nemam pojma,nemam pogodan izraz,ali me zanima
da je nekim slucajem,recimo
lik koji je postavio ovu temu..
umesto sto je zuljao stolicu i balio na svaku zensku bulju sa ortakom iz kraja
usput ogovarajuci,verovatno..
i ne znajuci pravu istinu o svemu tome(mislim o toj ribi)..
da je recimo,odvojio tu ribu i nafilovao je onako momacki svim i svacim
i onda je odvalio od kite
sta mislite,da li bi i tada,postavio ovu temu ovde,a?
tesko..

Naravno da ne...stideo bi se toga što je uradio...i trebalo bi da se stidi....
 
:think: cekaj, ne vidim u uvodnom postu da je ona imala neku ogromnu traumu....ako je tako, moze da menja na stvari......

A koga tačno znate da se tako ponaša, a da nije imao neku traumu.....
Sad na stranu priče o jednakostima i ravnopravnostima...mislite da neka žena uživa u sexu kao muškarac....sa svakim ko se ponudi...?I da to nije ponižavajuće....očigledno je da ima problema sa samopouzdanjem i samopoštovanjem.....i nemoguće je u tome uživati...jedino ako nisi mazohista, što je čest slučaj kod takvih ljudi, a to je opet oblik poremećaja....
 
Ne znam stvarno u cemu je nje problem,niti me interesuje..njen problem.ima burazera,znaci da nije sama,i ako je ok lik,i voli svoju sestru i ona njega,pomoci ce joj..naravno ako ona to zeli..medjutim postoje neke stvari i neki problemi koji se ne mogu resiti..otkud znam.necu das e opterecujem njenim govnima.ja sam isto tako bio u k'urcu jedno vrreme,i samo jednom prijatelju sam zahvalan na pomoci,ali i ja sam bio dovoljno veliki muskaac da pomoci zatrazim,jednostavno vise neko prisustvo te osobe mi je pomoglo da prebrodim tu situaciju,i uverio sam se da covek moze imati samo jednog pravog prijatelja...
 
cura izgleda k'o grom, mogla bi od svog života da uradi svašta korisno
ali ona već desetak godina unazad ustaje ujutru sa jednim ciljem (dva jedinstvena) -
da se negde uradi ili napije i da je neko povali...
znaju je svi, nije je opalio samo ko nije hteo ili je žurio na voz...
gledam je pre neko veče, upala je polustidljivo na neku svirku, sama,
prvo stajala sa strane neko vreme, a onda pošla prema prvom poznatom muškarcu
u roku od sat vremena pokušala je kod njih 6-7... od nekih dobila piće od drugih ništa...
u neko doba, jedan izađe sa njom napolje... vratio se ubrzo i rekao kako je samo prebacio do kuće...
kažu da je kolekcija kojekakvih veneričnih bolesti... živi sa bratom koji je državni službenik, momak odgovoran, savestan, ispravan, sekira se zbog nje...
a ona jednako juriša na poznate i nepoznate, što muškarce, što opijate...

Znate li takvih? Šta to kvrcne u glavi da se krene tuda?

(p.s. - Šilja zamalo da omrsi muda, ali bio je previše pjan :lol:)

devojci je loše, bolesna je i treba joj pomoć.
brat nije od koristi ako se samo sekira, treba da joj nadje psihoterapeuta dok još ima neke nade, ako uopšte ima:rtfm:
 
cura izgleda k'o grom, mogla bi od svog života da uradi svašta korisno
ali ona već desetak godina unazad ustaje ujutru sa jednim ciljem (dva jedinstvena) -
da se negde uradi ili napije i da je neko povali...
znaju je svi, nije je opalio samo ko nije hteo ili je žurio na voz...
gledam je pre neko veče, upala je polustidljivo na neku svirku, sama,
prvo stajala sa strane neko vreme, a onda pošla prema prvom poznatom muškarcu
u roku od sat vremena pokušala je kod njih 6-7... od nekih dobila piće od drugih ništa...
u neko doba, jedan izađe sa njom napolje... vratio se ubrzo i rekao kako je samo prebacio do kuće...
kažu da je kolekcija kojekakvih veneričnih bolesti... živi sa bratom koji je državni službenik, momak odgovoran, savestan, ispravan, sekira se zbog nje...
a ona jednako juriša na poznate i nepoznate, što muškarce, što opijate...

Znate li takvih? Šta to kvrcne u glavi da se krene tuda?

(p.s. - Šilja zamalo da omrsi muda, ali bio je previše pjan :lol:)

cim se drogira bezi od neceg...i pati...vec deset godina..i vishe...nije joj stalo do sebe-autodestruktivnost

ona samo prikriva da joj je teshko iza tog '' ma boli me'' stava

a Silja bi bio stoka da se ''omrsio'' da sam musko ne bih mogla,bilo bi mi je zao,majke mi
 
cura izgleda k'o grom, mogla bi od svog života da uradi svašta korisno
ali ona već desetak godina unazad ustaje ujutru sa jednim ciljem (dva jedinstvena) -
da se negde uradi ili napije i da je neko povali...
znaju je svi, nije je opalio samo ko nije hteo ili je žurio na voz...
gledam je pre neko veče, upala je polustidljivo na neku svirku, sama,
prvo stajala sa strane neko vreme, a onda pošla prema prvom poznatom muškarcu
u roku od sat vremena pokušala je kod njih 6-7... od nekih dobila piće od drugih ništa...
u neko doba, jedan izađe sa njom napolje... vratio se ubrzo i rekao kako je samo prebacio do kuće...
kažu da je kolekcija kojekakvih veneričnih bolesti... živi sa bratom koji je državni službenik, momak odgovoran, savestan, ispravan, sekira se zbog nje...
a ona jednako juriša na poznate i nepoznate, što muškarce, što opijate...

Znate li takvih? Šta to kvrcne u glavi da se krene tuda?

(p.s. - Šilja zamalo da omrsi muda, ali bio je previše pjan :lol:)

Komplexi , nezadovoljstvo , besciljno..:confused:

Eh,baš ti je pijanstvo izgovor.. nisi ima mošnji da je pukneš..:zcepanje:
 

Back
Top