NEZAVISNO KOSOVO !?

DraGo70:
Stvarno je zanimljivo pratiti seobe nekih forumaša na ovom forumu. Naime, oni koji su proteklih mesec i nešto dana bili najaktivniji u otvaranju novih tema tipa: "Bojkot referendumu", pa potom nekoliko dana onih tipa "Izborna krađa", uvidevši da im ne prolazi ni jedno ni drugo, opet se vratiše svojoj omiljenoj temi: "Nezavisno Kosovo" (kud li nestade Metohije - pitam se)...
Sada će tu biti i malo o "statusu Vojvodine", da bi na kraju dočekali i te izbore, a onda će tek da bude živo :)

Па чији су - добро се и понашају. Када знамо да су ПОЛИТИЧКИ "од зла оца и од горе мајке" - треба да се веселимо њиховој неталентованости да започну праве и заиста горуће политичке теме. :razz:
 
Kira Neris:
Možda "SRBUJU" znači huškaju na novi sukob sa Albancima iz svojih stanova u Beogradu...kao da će ih posle primiti u iste kada budu morali da beže..

Е па добро, да знам, значи када кажеш СРБУЈУ то значи тј. = ХУШКАЊЕ НА СУКОБ СА ШИПТАРИМА ??? :razz:
 
kyo:
konačno jedan objektivan čovjek na forumu...
tj. objektivna izjava
kako stvari stoje na terenu


svaka čast Fagy

Još kada bi nam dao link ka nekom hrvatskom sajtu gde se zalažeš da Hrvatska ustupi Slovencima malo mora da se ne koškaju u Piranskom zalivu, pa malo kopna da se ne koškaju oko Mure, pa Crnogorcima rt Oštro (pošto ionako tamo niko ne živi, a zatvara ulaz u Bokokotorski zaliv), pa malo Srbiji granice oko Dunava tj. u istočnoj Slavoniji (pošto su tamo većinsko stanovništvo ionako Srbi) ja ću ti poverovati da si iskren i dobronameran.
Još ako te zbog toga ne banuju na tim istim hrvatskim forumima i ne prozovu Ćetnikom, pa još ako se nađe i neki Hrvat da kaže da si u pravu... evo ja ću odmah prihvatiti tezu da treba da damo KiM Šiptarima.
Dok se to ne desi, bilo bi lepo i kulturno da ne zloupotrebljavaš ovaj forum i činjenicu da smo ovako demokratični i da te do sada nismo ispljuvali...
 
DraGo70:
Još kada bi nam dao link ka nekom hrvatskom sajtu gde se zalažeš da Hrvatska ustupi Slovencima malo mora da se ne koškaju u Piranskom zalivu, pa malo kopna da se ne koškaju oko Mure, pa Crnogorcima rt Oštro (pošto ionako tamo niko ne živi, a zatvara ulaz u Bokokotorski zaliv), pa malo Srbiji granice oko Dunava tj. u istočnoj Slavoniji (pošto su tamo većinsko stanovništvo ionako Srbi) ja ću ti poverovati da si iskren i dobronameran.
Još ako te zbog toga ne banuju na tim istim hrvatskim forumima i ne prozovu Ćetnikom, pa još ako se nađe i neki Hrvat da kaže da si u pravu... evo ja ću odmah prihvatiti tezu da treba da damo KiM Šiptarima.
Dok se to ne desi, bilo bi lepo i kulturno da ne zloupotrebljavaš ovaj forum i činjenicu da smo ovako demokratični i da te do sada nismo ispljuvali...

dosta smo mi teritorije dali i vama i crnoggorcima
Hrvatska je nekad bila boke kotorske i i cijeli srijem
gotovo pa do Bg
a to što se spori sa janezima
to su oni djelomično u pravu
a na hrvatskim forumima sam poprilično glasan
i bez tvoga savjeta
 
kyo:
dosta smo mi teritorije dali i vama i crnoggorcima
Auuu, nemoj više, dobro je... mislim...
kyo:
Hrvatska je nekad bila boke kotorske i i cijeli srijem
gotovo pa do Bg
Aha, ali samo od 1941. do 1945. tj. za vreme NDH.
Dobro je, tako sam i mislio, sad bar znam s kim imamo posla.
kyo:
a to što se spori sa janezima
to su oni djelomično u pravu
U jbt-e...
kyo:
a na hrvatskim forumima sam poprilično glasan
i bez tvoga savjeta
Mogu misliti...
 
nije nikakva NDH
nego Hrvatska
gle ne zamaraj me pliz
i ne okarakteriziraj me više kao ustašu jer to nisam
gle što se mene tiće
tzv rep.srb.krajina je najsiromašnija regija Hrvatske a to je i bila i za vrijeme Jugoslavije
tako da su ljudi otamo bježali ili u Zg ili u Bg ili u Split

isto kao što je Kosovo i jug Srbije najsiromašniji dio vaše države
bili bi naprednije više da te dijelove nemamo
a ruku na srce nije samo problem u zemlji neg i u ljudima


stoga
ne lupetaj
 
Ма, све је то лепо. Само, доиста, кад ли је то Бока Которска била у саставу Хрватске?
(А да је био неки прави међународни субјект под тим именом).

А за "Сријем готово па до Бг", то знамо (како рече и DraGo70).
(Или мисле на Угарску, па Аустро-Угарску.... Но, и то знамо шта је заправо било).

(Извините на скретању с теме ако је то, али морала сам).
 
kyo:
nije nikakva Hrvatska
nego NDH
gle zamaraj me pliz
i okarakteriziraj me više kao ustašu jer to jesam
gle što se mene tiče
rep.srb.krajina nije najsiromašnija regija Hrvatske a nije bila ni za vrijeme Jugoslavije
tako da su ljudi tamo hrlili iz Zg iz Bg ili iz Splita

isto kao što je Kosovo i jug Srbije nesumnjivo dio vaše države
bilo bi naprednije da tim dijelovima dodamo i Rep. Srpsku Krajinu
a ruku na srce nije samo problem u zemlji neg i u ljudima


stoga, Srbi najbolji ste.

De si kyo, evo malo sam ti izmenio citat - nema ljutnje - zezanje.
5.gif
 
Lacibg:
De si kyo, evo malo sam ti izmenio citat - nema ljutnje - zezanje.
5.gif

pa to priznam
Srbi su oduvijek imali bolji smisao za humor od nas nema ljutnje
humor treba kadkad i u politiku stavit

jer koliko se mi običan puk grebli politički
bez brige
političarima to godi
jer njima je dobro
imaju dobre plaće, automobile, kuće, vikendice i apartmane

dok običan puk
nema i ono najosnovnije
 
kyo:
nije nikakva NDH
nego Hrvatska
gle ne zamaraj me pliz
i ne okarakteriziraj me više kao ustašu jer to nisam
gle što se mene tiće
tzv rep.srb.krajina je najsiromašnija regija Hrvatske a to je i bila i za vrijeme Jugoslavije
tako da su ljudi otamo bježali ili u Zg ili u Bg ili u Split
isto kao što je Kosovo i jug Srbije najsiromašniji dio vaše države
bili bi naprednije više da te dijelove nemamo
a ruku na srce nije samo problem u zemlji neg i u ljudima
stoga
ne lupetaj

Odgovoriše ti drugi, a ja bih da dodam...
ne piše se tiće nego tiče,
Tzv. RSK je postojala, pa i vi Hrvati je priznajete, jer danas ne dajete penzije ljudima koji su penzije dobijali u RSK. Upućena je i tužba međunarodnom sudu u Strazburu u kojoj se od Hrvatske traži da ili ljudima da penzije koje im nije davala od 1991.-1995. ili da prizna da je postojala RSK.
Naravno da je to područje bilo najsiromašnije jer su Hrvati namerno izbegavali da ulažu u područja gde većinom žive Srbi od 1945-1990...
Itd. itd.
Dakle da završimo, ili ti nemaš pojma o svemu tome ili si toliko zadrt i toliki šovinista i nacionalista da se praviš lud i provociraš...
I nemoj meni govoriti da lupetam, kada to upravo ti radiš...
 
DraGo70:
Odgovoriše ti drugi, a ja bih da dodam...
ne piše se tiće nego tiče,
Tzv. RSK je postojala, pa i vi Hrvati je priznajete, jer danas ne dajete penzije ljudima koji su penzije dobijali u RSK. Upućena je i tužba međunarodnom sudu u Strazburu u kojoj se od Hrvatske traži da ili ljudima da penzije koje im nije davala od 1991.-1995. ili da prizna da je postojala RSK.
Naravno da je to područje bilo najsiromašnije jer su Hrvati namerno izbegavali da ulažu u područja gde većinom žive Srbi od 1945-1990...
Itd. itd.
Dakle da završimo, ili ti nemaš pojma o svemu tome ili si toliko zadrt i toliki šovinista i nacionalista da se praviš lud i provociraš...
I nemoj meni govoriti da lupetam, kada to upravo ti radiš...


znaš šta je najsmješnije
nikad nisi bio u Hrvatskoj a kamoli na području tzv krajne
jer ne bi
ponavljam LUPETAO @luposti
za razliku od mene koji živim u Hr
stoga drž se ti svoje Kikinde a moju ostavi na miru

više mi nije do razgovora s tobom
stoga NE OBRAČAJ MI SE VIŠE

pričam s ljudima koji od sad imaju nešto pametno da reknu
a ne da LUPETAJU kao ti
 
DraGo70:
,
Tzv. RSK je postojala, pa i vi Hrvati je priznajete, jer danas ne dajete penzije ljudima koji su penzije dobijali u RSK. Upućena je i tužba međunarodnom sudu u Strazburu u kojoj se od Hrvatske traži da ili ljudima da penzije koje im nije davala od 1991.-1995. ili da prizna da je postojala RSK.


Mnogi od tih umirovljenika,koji sada traže svoje "zaslužene" mirovine,punili su minobacače granatama koje su ubijale Hrvate i razarale hrvatske gradove.red je ,dakle,da se ljudima sada isplate mirovine.Dakako,sa svim pripadajućim kamatama...

Što više,ja ne vidim razloga zašto su uopće te mirovine i prestale biti isplaćivane.Jednostavno je Hrvatska svakog 10. u mjesecu trebala zamoliti sve te četničko agresorske paravojne formacije,da prestanu sa ubijanjima, razaranjima i pustošenjima i - gospodi isplatiti mirovine.Ali ne u kunama,jer oni ne bi kune tada ni primili,već u njemačkim markama...Ipak je ta kuna ustaška tada bila.Sada,naravno,više nije tako...

Mislim da je i Milan Martić stekao uvjete za mirovinu.Pa red bi bio,da se gospodinu,kao "lojalnom" građaninu koji je svojoj domovini zabio nož u leđa,počne ista i isplaćivati...

Sve treba hrvatske isplatiti,i kuće graditi,i stanove...Samo agresor i inspirator rata - Srbija - ne trebas ništa isplatiti...Srbija je tu bila da eventualno prisvoji teritorij koji je Babić već proglasilo prisajedinjenim sa Srbijom.Ali nešto što bi Srbiju opterećivalo,e to ona ne bi preuzimala.Tako gleda da se svih izbeglica reši i natovari ih na leđa hrvatskih poreznih obveznika...Lijepo,nema šta...

Prvo ratna odšteta Srbije Hrvatskoj,pa tek onda,eventualno,neke druge stvari mogu doći na red...
 
selinof:
Mnogi od tih umirovljenika,koji sada traže svoje "zaslužene" mirovine,punili su minobacače granatama koje su ubijale Hrvate i razarale hrvatske gradove.red je ,dakle,da se ljudima sada isplate mirovine.Dakako,sa svim pripadajućim kamatama...

Što više,ja ne vidim razloga zašto su uopće te mirovine i prestale biti isplaćivane.Jednostavno je Hrvatska svakog 10. u mjesecu trebala zamoliti sve te četničko agresorske paravojne formacije,da prestanu sa ubijanjima, razaranjima i pustošenjima i - gospodi isplatiti mirovine.Ali ne u kunama,jer oni ne bi kune tada ni primili,već u njemačkim markama...Ipak je ta kuna ustaška tada bila.Sada,naravno,više nije tako...

Mislim da je i Milan Martić stekao uvjete za mirovinu.Pa red bi bio,da se gospodinu,kao "lojalnom" građaninu koji je svojoj domovini zabio nož u leđa,počne ista i isplaćivati...

Sve treba hrvatske isplatiti,i kuće graditi,i stanove...Samo agresor i inspirator rata - Srbija - ne trebas ništa isplatiti...Srbija je tu bila da eventualno prisvoji teritorij koji je Babić već proglasilo prisajedinjenim sa Srbijom.Ali nešto što bi Srbiju opterećivalo,e to ona ne bi preuzimala.Tako gleda da se svih izbeglica reši i natovari ih na leđa hrvatskih poreznih obveznika...Lijepo,nema šta...

Prvo ratna odšteta Srbije Hrvatskoj,pa tek onda,eventualno,neke druge stvari mogu doći na red...

i ja to isto kažem

prvo RATNA ODŠTETA Srbije Hrvatskoj

pa tek onda mirovine Srbima agresorima, povrat Srpskih nekretnina,

al ne Srbija i Srbi se drže maltene da su nebeski narod i da ništa sagriješili nisu
da su oni najviše patili
a zanimljivo ni jedna granata nije pala u Sbiji već sve po Hrvatskoj Bosni i Kosovu od strane Srba
to što vas je 99 NATO bombardirao
je samo zato da vam iz guzice u glavu dođe da Sloba ipak nije bio najbolje rješenje za vas
 
urospo:
@kyo

Kad vec ides u dalju istoriju, nadam se da mozes da odgovoris na sledece pitanje.

Da li je vecina Hrvata 1913. znala koje su granice Hrvatske? I ako jesu kako su te granice izgledale?


Znali su Hrvati,kao što i danas znaju,gdje su granice Hrvatske bile 1913.g....Te granice bile su upisane u srcu i duši hrvatskog naroda...Za njih se narod borio i izborio,sada su one i međunarodno priznate...

Jedino neki drugi nisu,niti danas znaju, gdje su im granice.Mi svi znamo da je to beogradski pašaluk,ali ti isti se prave ludi,pa svako malo nahuškaju svoju "braću" - koja su pobjegla pred Turcima - protiv većinskog naroda koji ih podnosi sva ta stoljeća...a sve to kako bi se mala Srbija mogla proširiti na tuđi račun,kako bi Srbija bez svog mora izašla na tuđe more...

Ali to tako ne ide...Upala je Srbija u jamu koju je drugima potkopavala...Neće Bog nego pravedno...
 
selinof:
Znali su Hrvati,kao što i danas znaju,gdje su granice Hrvatske bile 1913.g....Te granice bile su upisane u srcu i duši hrvatskog naroda...Za njih se narod borio i izborio,sada su one i međunarodno priznate...

Jedino neki drugi nisu,niti danas znaju, gdje su im granice.Mi svi znamo da je to beogradski pašaluk,ali ti isti se prave ludi,pa svako malo nahuškaju svoju "braću" - koja su pobjegla pred Turcima - protiv većinskog naroda koji ih podnosi sva ta stoljeća...a sve to kako bi se mala Srbija mogla proširiti na tuđi račun,kako bi Srbija bez svog mora izašla na tuđe more...

Ali to tako ne ide...Upala je Srbija u jamu koju je drugima potkopavala...Neće Bog nego pravedno...

selinof
lijepo rečeno

neka se bahate tu na forumu
to im je još jedino ostalo gdje mogu osim beogradskog pašaluka :lol: :lol:
 
Elvin:
je l' se svaki hrvat rađa i umire sa svešću gde su hrvatske granice? :D

izgleda da si bio na kratkom kursu kod našeg voljenog premijera...



Gotovo pa da se i rađa.Ne prođe puno vremena od rođenja do samosvjesti - već i kod dječaka - o pripadnosti narodu i granicama koje mu pripadaju...

Svaki narod zna koji mu teritorij pripada,samo bi neki to malo i prošitrili,naravno,na tuđi račun...Nema Hrvatska čija biti,osim od Hrvata.Želi se nametnuti stav da je dio Hrvatske Srbija,ili kakva tvorevina krajina,ali to ne stoji...Kasno je Srbin - dotepenac - došao u Hrvatsku,da bi je mogao svojatati...Osim toga,kako je negdje već rečeno,nije na svojim opancima donio zemlju iz Srbije kada je dolazio,da bi je mogao prisvajati...I šta se dogodilo?Umjesto da je zahvalan na gostoprimstvu,Srbin se okreće - nahuškan od Beograda - protiv svojih susjeda koji ga stoljećima toleriraju i zahtijeva:tzv.RSK,koju bi prisajedinio sa Srbijom,sa Srbijom koja nikada u povijesti nije,niti neće,prijeći Drinu...nakon što su gospoda prošla kako su prošla,sada bi se - bez ikakve isprike - ali pognute glave vratila nazad...Sada više odjednom u Hrvatskoj nema povampirenih ustaša(pa gdje su nestali?),sada ne smeta šahovnica(što više,hrvatske putovnice,na kojima je šahovnica od 5 cm,više ne smetaju),protiv "ustaške" kune nema nitko više ništa protiv...Sve je sada dobro od Hrvata,kada se Srbin - napokon - uvjerio da mu Srbijanac nije nikakav brat,već ga gleda kao mrskog dođoša,kao karcinom na tijelu Srbije,kao opterećenje za koje on poreze plaća...Jedva jedvice Srbija je izdvojila par sto tisuća eura da bi im koji traktor kupila,samo da budu na grbači Hrvata...

Eh,srpska posla...I glupi hrvatski Srbi,što se povode za Beogradom,umjesto da svoju sreću traže u dogovoru sa Hrvatima...
 
selinof:
Gotovo pa da se i rađa.Ne prođe puno vremena od rođenja do samosvjesti - već i kod dječaka - o pripadnosti narodu i granicama koje mu pripadaju...

Svaki narod zna koji mu teritorij pripada,samo bi neki to malo i prošitrili,naravno,na tuđi račun...Nema Hrvatska čija biti,osim od Hrvata.Želi se nametnuti stav da je dio Hrvatske Srbija,ili kakva tvorevina krajina,ali to ne stoji...Kasno je Srbin - dotepenac - došao u Hrvatsku,da bi je mogao svojatati...Osim toga,kako je negdje već rečeno,nije na svojim opancima donio zemlju iz Srbije kada je dolazio,da bi je mogao prisvajati...I šta se dogodilo?Umjesto da je zahvalan na gostoprimstvu,Srbin se okreće - nahuškan od Beograda - protiv svojih susjeda koji ga stoljećima toleriraju i zahtijeva:tzv.RSK,koju bi prisajedinio sa Srbijom,sa Srbijom koja nikada u povijesti nije,niti neće,prijeći Drinu...nakon što su gospoda prošla kako su prošla,sada bi se - bez ikakve isprike - ali pognute glave vratila nazad...Sada više odjednom u Hrvatskoj nema povampirenih ustaša(pa gdje su nestali?),sada ne smeta šahovnica(što više,hrvatske putovnice,na kojima je šahovnica od 5 cm,više ne smetaju),protiv "ustaške" kune nema nitko više ništa protiv...Sve je sada dobro od Hrvata,kada se Srbin - napokon - uvjerio da mu Srbijanac nije nikakav brat,već ga gleda kao mrskog dođoša,kao karcinom na tijelu Srbije,kao opterećenje za koje on poreze plaća...Jedva jedvice Srbija je izdvojila par sto tisuća eura da bi im koji traktor kupila,samo da budu na grbači Hrvata...

Eh,srpska posla...I glupi hrvatski Srbi,što se povode za Beogradom,umjesto da svoju sreću traže u dogovoru sa Hrvatima...


e svaka ti čast
ovako nebi ni ja mogao sročiti ko što si ti
dobro si im odgovorio
i sretan sam da konačno ima još neki Hrvat ovdje osim mene
na ovom forumu
da nisam jedini
za razliku od Hrvatskog foruma Iskon
gdje je gomila Srba
Hrvati rjetko kad dođu na srpske forume

što iz razloga što su toliko propatili za vrijeme domovinskog rata i okupacije jugosrpske vojske pod vodstvom Miloševiča, Šešelja Mladića i njima sličnih
što iz razloga
jer su srpski forumi puni radikala
i ljudi koji još dan danas ne priznaju zemlje u okruženju
sve narode u s kojima su zaratili nazivaju zločincima
a Srbe stavljaju na mjesto nebeskog naroda

strašno...

i još nešto
kad bi se sve zemlje povodile rečenicom koja je česta među radikalima: "svi Srbi u jednoj državi"
bilo bi na ovom svijetu mnogo prolivene krvi

al srećom mnogi narodi nisu kao Srbi...
pozdrav
 
selinof:
Gotovo pa da se i rađa.Ne prođe puno vremena od rođenja do samosvjesti - već i kod dječaka - o pripadnosti narodu i granicama koje mu pripadaju...

Svaki narod zna koji mu teritorij pripada,samo bi neki to malo i prošitrili,naravno,na tuđi račun...Nema Hrvatska čija biti,osim od Hrvata.Želi se nametnuti stav da je dio Hrvatske Srbija,ili kakva tvorevina krajina,ali to ne stoji...Kasno je Srbin - dotepenac - došao u Hrvatsku,da bi je mogao svojatati...Osim toga,kako je negdje već rečeno,nije na svojim opancima donio zemlju iz Srbije kada je dolazio,da bi je mogao prisvajati...I šta se dogodilo?Umjesto da je zahvalan na gostoprimstvu,Srbin se okreće - nahuškan od Beograda - protiv svojih susjeda koji ga stoljećima toleriraju i zahtijeva:tzv.RSK,koju bi prisajedinio sa Srbijom,sa Srbijom koja nikada u povijesti nije,niti neće,prijeći Drinu...nakon što su gospoda prošla kako su prošla,sada bi se - bez ikakve isprike - ali pognute glave vratila nazad...Sada više odjednom u Hrvatskoj nema povampirenih ustaša(pa gdje su nestali?),sada ne smeta šahovnica(što više,hrvatske putovnice,na kojima je šahovnica od 5 cm,više ne smetaju),protiv "ustaške" kune nema nitko više ništa protiv...Sve je sada dobro od Hrvata,kada se Srbin - napokon - uvjerio da mu Srbijanac nije nikakav brat,već ga gleda kao mrskog dođoša,kao karcinom na tijelu Srbije,kao opterećenje za koje on poreze plaća...Jedva jedvice Srbija je izdvojila par sto tisuća eura da bi im koji traktor kupila,samo da budu na grbači Hrvata...

Eh,srpska posla...I glupi hrvatski Srbi,što se povode za Beogradom,umjesto da svoju sreću traže u dogovoru sa Hrvatima...
Hehehehe... Selinofe, lutkice... Srbi kad su "dosli" u Hrvatsku opanci nisu ni postojali... a posto su "isprljali" zemlju, cudi me kako to da prisvajate sve od "prljavaca"... Uzeli ste himnu koju je napisao "prljavac"; Bana Jelacica je rodila "prljavka" (i on je pisao na Cirilici...); Nikola Tesla je prljavac koji je svetu doneo elektricitet, a kojeg vi prisvajate za svojeg; I sto je najlepse od svega, Tudjmanovu cerku je napumpao prljavac (hehehe, mogu samo da mu zamislim pogled kad je saznao... hehehe)... Sta ces... kompleks nize vrednosti... :grin:

Mada, razumljivo je to od naroda ciji je najvece istorijsko dostignuce da budu 800 godina pod stranom vlascu i sto je najsmesnije da se time ponose (Becka skola, nego sta! :-D ) Mada, imaju oni jos sa cime se ponosti... Njihovi veciti prijatelji i Nemci su im u znak zahvalnosti podigli katedralu u magdeburgu sa sve posvecenim natpisom: "Sacuvaj nas boze, kuge i Hrvata" zasita, Becka skola :grin: :grin:

Inace... Hrvatska, kao danas kakva je je jedino bila takva (pre 1941.) za vreme Austrije nekih 20ak godina, a zatim... (ali ne i Austro-Ugarske)... Jer dok su Austrijanci ratovali protiv Poljaka, Turaka, Francuza i ostalih, Mletacka Republka (koja, ako, nisi znao nije bila deo Austrije :-D ) je kontrolisala Dlamaciju i Istru (a vremenom je menjano vlasnistvo, od Turaka do Francuza...) kako se kaze... od cijih borova je sagradjena Santa Maria della Salute? bas me znaima kako bi Mlecani uspeli da dovezu borove iz Dalmacije, a da je nisu kontrolisali :grin:

Kasnije, kad je Venecija propala, a zatim i Francuzi, Cela Hrvatska je pala u ruke Austriji.. koja je tuda vladala do Madjarske pobune, a onda je cela Hrvatska, osim Dalmacije, pala u ruke Madjarima... Pre bi ja rekao da je u pitanju Pozsony-ska skola :grin: :grin:

Hrvatos, Madjaros, Slovakos kulturos skolos skloszeny... :grin:

Zato, Hrvoje, nemoj da se blamiras, nego ponosno ustani i stvi ruku na srce i dok pevas "Lijepa nasa domovino" znaj da pevas po Srpskim recima i o RSK... :grin:
 
Silent Bob:
Hehehehe... Selinofe, lutkice... Srbi kad su "dosli" u Hrvatsku opanci nisu ni postojali... a posto su "isprljali" zemlju, cudi me kako to da prisvajate sve od "prljavaca"... Uzeli ste himnu koju je napisao "prljavac"; Bana Jelacica je rodila "prljavka" (i on je pisao na Cirilici...); Nikola Tesla je prljavac koji je svetu doneo elektricitet, a kojeg vi prisvajate za svojeg; I sto je najlepse od svega, Tudjmanovu cerku je napumpao prljavac (hehehe, mogu samo da mu zamislim pogled kad je saznao... hehehe)... Sta ces... kompleks nize vrednosti... :grin:

Mada, razumljivo je to od naroda ciji je najvece istorijsko dostignuce da budu 800 godina pod stranom vlascu i sto je najsmesnije da se time ponose (Becka skola, nego sta! :-D ) Mada, imaju oni jos sa cime se ponosti... Njihovi veciti prijatelji i Nemci su im u znak zahvalnosti podigli katedralu u magdeburgu sa sve posvecenim natpisom: "Sacuvaj nas boze, kuge i Hrvata" zasita, Becka skola :grin: :grin:

Inace... Hrvatska, kao danas kakva je je jedino bila takva (pre 1941.) za vreme Austrije nekih 20ak godina, a zatim... (ali ne i Austro-Ugarske)... Jer dok su Austrijanci ratovali protiv Poljaka, Turaka, Francuza i ostalih, Mletacka Republka (koja, ako, nisi znao nije bila deo Austrije :-D ) je kontrolisala Dlamaciju i Istru (a vremenom je menjano vlasnistvo, od Turaka do Francuza...) kako se kaze... od cijih borova je sagradjena Santa Maria della Salute? bas me znaima kako bi Mlecani uspeli da dovezu borove iz Dalmacije, a da je nisu kontrolisali :grin:

Kasnije, kad je Venecija propala, a zatim i Francuzi, Cela Hrvatska je pala u ruke Austriji.. koja je tuda vladala do Madjarske pobune, a onda je cela Hrvatska, osim Dalmacije, pala u ruke Madjarima... Pre bi ja rekao da je u pitanju Pozsony-ska skola :grin: :grin:

Hrvatos, Madjaros, Slovakos kulturos skolos skloszeny... :grin:

Zato, Hrvoje, nemoj da se blamiras, nego ponosno ustani i stvi ruku na srce i dok pevas "Lijepa nasa domovino" znaj da pevas po Srpskim recima i o RSK... :grin:


bolje Bečka škola nego Turska
:lol: :lol: :lol:
rađe bi bio pod Bečom ili Budempeštom nego pod Beogradom ponoovo kako smo bili za vrijeme SFRJ

srećom sve je to prošlost....
a mi gradimo budućnost i hitamo naprijed
i ne hranimo se snovima o Velikoj Hrvatskoj
već 15 godina napredujemo
i biti ćemo prije Vas punopravni član civiliziranog svijeta EU i Euroatlanskih integracija

a Vi samo tapkajte u mračnoj prošlosti Slobodanovog režima

i derite se u svojim kupatilima Velika Srbija
jer ona u biti postaje sve manja i manja

iduće godine Vam ode i Kosovo nakon izbora
a bude li Beograd diktirao centralističku diktaturu sa smradikalima na vlasti
otići će i Vojvodina
stoga komšije moj savjet:
glavu naprijed a ne nazad
da Vam ne ispadne iz ruku i ovomalo što imate sada


bye bye
 

Back
Top