НЕЗАВИСНА РЕПУБЛИКА СРПСКА

Ne, nego mi moramo prihvatiti realnost da je RS deo Bosne i da se za promenu više okrenemo sebi, jer imam utisak da vlada Srbije više razmišlja o nečemu van Srbije nego o Srbiji samoj.

[[Darko_91]] :
pa da li je to moguce da je latinocom pisao? :D :D :D au!
U čemu je problem? Tad verovatno nije imao instaliranu ćirilicu u kompu i kakve to uopšte ima veze?!
 
Па ми хтедошмо Србији али нас Србија нехтеде, а сада када нас уништававју Србија нема. Као са Р. С. Крајином. Синоћ на Усташкој (ХТВ) телевизији славље јер се прича код њих да ће Косово и Метохија, Црна Гора и Воводина добити независност уз помоћ ЕУ и САД - а, па ће остати само Београдски пашалук чак интервијусали неке Београђане из отпора који рекоше како је само битна ЕУ и добар живот а нација најмање важна.Ето о ОТПОРАШИМА И ДС. Да незаборавим и Чеда Јовановић( Дрога) даде интервију, како је Хр демократска а Србија неваља.
Mihajlo, nije da narod nije hteo, ali na žalost namesnici vladaju, a narod sništa ne pita.
Nema nama bolje dok se ne latimo kuke i motike i u.strane motke pa po svim političarima zajedno.
A usRaše naravno da slave. Ali ne gori sveća nikom do zore...polako, ali sigurno se neke stvari ipak kristališu...evo, Čedojko malo po malo pada, pa će i bagra oko njega...Kosovo se neće tako lako iscepiti, a mislim da ček ni neće, mora da se desi rat, to je sad već neminovnost...a ishod zavisi od toga ko od velikih duže u toj trci izdrži. Juče sam čitala u Novostima, kaže ministar za energetiku Aleksandar Popović da je sa Rusima sredjena prodaja NIS-a, dolaze od proleća ovde, što se sve vremenski uklapa sa nastankom s.ranja na Kosovu...dakle Rusi sad i imaju neki interes da se skrcaju ovde...a za ostalo, videćemo, nadam se da će nam Bog bar ovog puta biti blagonaklon.
A onda će , nadam se, doći na red i sredjivanje tih odnosa Srbije sa RS...ali to opet zavisi od toga ko od velikih , je l', duže izdrži.
 

Back
Top